Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zas tak přehnaný to není *5*
  • pokud se spokojite s 30fps pak vzdy staci minimalni konfigurace *3*
  • CrocoRay
    Tak a teď pomalu začínej šetřit na nový comp, bo za rok a půl už nového Asasína moc dobře nerozjedeš *1*
  • i7 4930k
    Gtx 780 ti
    SSd 260gb
    ASUS RAMPAGE IV FORMULA
    a další pičoviny *1*
  • kamo ale konzole nepotřebuje procesor tak silný jsou jen na hry a filmy ! ja mam oboji a když se podivam na video porovnaní za next-gen konzoli a PC pro lajka neznatelny rozdíl ...? FPS ? okem nepoznáš už od 28 + Když si nezapneš program na zobrazení Fps jedině bys pozná V CS: go Titanfall atd fps hrách tam trošku jo . Já mam sestavu za 55k a konzoli Xbox one a pořad hledám rozdíly výkonu a jaksi nenacházím. Výsledek je jasný HRAJU HRU xD *1* ( Zahraju si na PC a pak se přikriju dečkou s horkým svařákem a šáhnu po ovladači Xbox one *3* ) *14*
  • CrocoRay
    Nekouřím, nepiju a stejně jsem bez peněz *1*
  • CrocoRay
    ups, blbá reakce
  • Sranda bude až vyjdou srovnávací videa a zjistíš že na hledání rozdílů mezi konzolovou verzi a PC je třeba hodně silnou lupu. Vrazit 55 tis.do PC se vyplatí.
    Vydávat prásáckou optimalizaci za next gen titul, když jim to někdo baští?! *6*
  • to 8 jadro ma zhruba tolik vykonu,jako mobilni CPU ze samsung galaxy s4 a minimalne doporucena grafika je 2x silnejsi,nez ta v konzoli,takze zase vedle...
  • konzole jsou porad slaba shitka, ani 16 netbookovych cpu by jim nepomohlo
  • Zacnete si zvykat.

    8jadro - je tam
    8 giga ram - je tam
    7850 aspon - je tam

    co cekate ? Takze doted byli konzole strasna shitka slaba, a kdyz sou hw naroky rovne hardwaru konzole tak je to najednou - vysoke hw naroky ?

    Lamy
  • to by bylo piva a cigár *2*
  • a muj gt 730 i7 860
  • GT 630M, i7-3520M 2.90Ghz, 8 GB RAM.

    Rozjede mi to můj dva roky starý herní noťas? *13*
  • prosimte ja mam taky gtx 780 a i7 3770
  • hodne na hrane
  • já šetřil rok a půl na sestavu za 55k *5*
  • Ja mám gtx 780 i tu i 7 :D muaha
    A dokonce i Xbox one *1* I love money :D
    Choďte do roboty a místo piva a cigár si našetřete a kupte Gtx 780 + i7 *4*
  • to rikas me
  • Presne tak, protoze pocet prodeju bez dalsich znalosti o nicem nevypovida, zvlaste v pripade crysis, ktere se na pc prodavalo s velkym spozdenim za minimalni cenu ve srovnani s prodeji na konzolich za plnou cenu. Ale tobe je to jedno, klidne srovnas prodej za 1€ s prodejem za 50€ jako rovnocenny :-). To jsou panecku pocty.

    Na oldgen konzolich se crytek vzmohl, jenze to prosustroval nepodarenymi investicemi do vlastniho rozsireni a nepovedenym techdemem pro nextgen xbox.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší