Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty se za nas stydíš? V noci si mne říkal jinak.
  • a nemuzeme si uz povidat zase o assassins creed unity (a ne o konzolich)
  • ja sem nenapsal sacho pexeso od ted budu masterx
  • Neboj, konzole jim už vydělaly na tři Ferrari a jednu jachtu. *1*
  • Keyz
    To bude tedy vypadat naprosto skvěle oproti konzoli za 11.000 Kč, když to chce takové drahé železo!
  • šacho pexeso
  • Tak ako...toto je fakt...ja vlastne ani neviem, nie nic, zabudni nato, bav sa dalej *1* *1*
  • a co hrajes ty mastre *2* *2* *5*
  • ja som skor myslel 90% hracov, nie blbcov, co si zmyslia, ze si raz za rok idu zahrat na svojom 5 rocnom NB novy AAA titul *1*
  • jak milasku *14* *14* *14*
  • nebuď na mne ošklivej milášššku *14*
  • tvl kdo napsal sem kokott...
  • ale ubisoft je vazne trida udelal watch dogs, assassins creed, far cry,splinter cell,tom clancys
  • sem kokott kdo souhlasi my da like
  • pohodicka
  • Ba naopak,ti budou plakat,jak se na PC pirátí a nemá cenu zde dělat hry,jako tradičně *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • jinak hraju battlefield 3 fifa 13 mirros edge crysis 2 f1 2013 na pc
  • Ja jsem jednou zkousel cestovat ale byli tam lidi a bylo to hrozny. Ted uz necestuju a citim se o moc lepe.
  • no ja koncim(diskuze o nicem)
  • flash789
    Samozrejme ze jsou..kdyz mely hry mezi 5-10gb mělo to třeba za dva dny, to se dalo zkousnout.
    A neoblbuj, vim co se delo když na steamu vysla Final Fantasy 13, taky 50gb stazeni a 60gb instalace, takových protáhlých ksichtu jsem ještě nevidel. Kdyby to bylo v krabicce tak to mají třeba za 2 hodiny naistalovany. To nevis ze je dneska desna moda mit knihovnicky na steamu a vsechno stahovat a krabicovky jsou fuj?
    proste rychlost pripojeni se najednou z niceho nic stala celkem zasadni, digitalni distribuce ukazuje svoje stinne stranky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší