Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • typicky warez maxtard race
    male hw naroky, nedobre
    velke hw naroky, zle

    a konzoly mozu za vsetko
    *15*
  • Jam97
    Já neprovokuji, já se jen slušně zeptal, protože evidentně jsem se vždycky díval do špatných obchodů :D
  • nevite co si koupit watch dogs a nebo assassins creed 4
  • neprovokuj warez maxtard race, bo tu nabehne desat expertov co ti ukaze pc bez zdroja, skrinky, periferii, bluray a os a este si to budes musiet postavit sam popripade este hladat po bazaroch *15*
  • NumberFiveAlive
    darecek od Ubisoftu pro #PCMasterRace :D
  • nahodou watch dogs je dobra hra
  • a proc
  • Ristoro
    Koukám, ty budeš pěkně zfetovaný.
  • Blondyr
    Tak tomu neuvěřím, ani kdyby to byla pravda. Watch Dogs, Shadow of Mordor, Evil Within.... bla bla bla. Všechno šlo v klidu, nebo stačilo počkat na patch opravující optimalizaci. Bulíky na nos, nic jiného to není.
    Hawk
  • no ja si koupim watch dogs
  • kdo neumi anglicky
  • Jednoduchy, nekupovat. Chtel sem si koupit The Crew ale ani nahodou, tuhle diletantskou firmu uz nikdy nepodporim!!!
  • Mas umet anglicky, ty negramotnej nerde. Bez ven radsi
  • zatim mi prijde nejlepsi volba ps3
  • Chudáci akcionáři Ubi, PC verze ACU jim na nové Ferrari letos nevydělá.
    Udělali by nejlépe kdyby pobočku v Kyjevě rozpustili a ty neschopný buliky raději poslali do Doněcku střílet bolševiky. Tam by třeba odvedli lepší práci. *6*
  • tak sem prekvapenej co dokazali nacpat do ps4 za 10000
  • Oni kričia, lebo sa na PC dostane vďaka nextgenu hra, ktorá kvalitou neodpovedá HW náročnosti.
  • http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-z50-75-black-d2202598.htm do 10000 tisic *4*
  • Jam97
    Ukaž mi PC za 10 000 který je výkonější jak PS 4 nebo Xbox One ... :D
  • ale prosim ta *1* to su take keci, spusti to 90% PC hracov, akurat im to nepobezi jak sme na PC zvyknuty - 60fps, jediny kto to na PC nespusti su nejaky blazni s NB za 500eur *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit