Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • TheSuffering

  Já se divím, že v Americe dávno do trezoru nehodili například celou sérii Jamese Bonda.😱

 • TheSuffering

  Tohle všechno jednou skončí jako ve filmu Equilibrium.

 • Jack1947

  Spíše než tohle bych přidal vysvětlivky a poladil obtížnost ( třeba jedinej boss fight) kterej byl celkem jednoduchej ale šlo hlavně o to rozstřílet bud brnění a nebo zapálit a tím pádem to bylo jednoduché sem dal asi na 20-50 pokus hrůza! ( neveděl jsem jak na to už jsem myslel že do něčeho praštím😈)

  Tak chápu že tam grind musí bejt ale nějak úměrně navíc je tam spoustu bugů, takže se některé úseky musí opakovat stále dokola dokud se to neodbugne kdyby aspon bugy pomáahali jinak mě ty nepovinné mise i baví... i když je to dost únavné. Je to takové 50:50 zábava versus frustrace, nicméně mě baví si vybrat zbran a tu pak používat osadit modifikacemi, třeba 2-3 Levely ji mít páč žádná podobná lepší vyhovující není.

 • Veny

  „Hra byla vyvíjena a vydána multikulturním týmem různých vyznání, sexuálních orientací a genderových identit.“


  A to nějak nutně implikuje vztah "jiná orientace = vše mě uráží/nejsem schopen se nad věci povznést"?

  Fakt nevěřím tomu, že sexuální menšiny ve velkém trápí nějaký odznak v PC hře. Spíš se na tom přiživilo pár libtardů, klidně i heterosexuálních, protože dělání z komára velblouda mají v popisu své dogmatické příručky.


  Normálního člověka se toto nijak nedotkne, a ani ho to nezajímá... bez ohledu na orientaci. Bohužel, být normální se dnes nenosí - vždyť v Americe (nejen) čím větší bizár, tím větší celebrita.

 • PCMR

  Kulturní marxismus v praxi. V hlavní roli opět morálně nadřazení "revolucionáři" z neobolševických organizací...

 • kdyby radeji makali na hre, jde pekne do kopru

  • Jak konkretne? Pokud vim, tak jsou lide s dvojkou spokojeni...

   • spis byli...update na W5 prinesl spustu novinek...bohuzel k horsimu. Sety uplne na nic, vetsinu veci oslabili, specialni munice skoro nedropuje. Prakticky neexistuje nejaka moznost buildu a dalsi spousta veci. 

    • TheSuffering

     Tak sety jsou nová věc, takže je jasné, že se budou postupně upravovat, ale jsou i lidé, kteří si ho do buildu zakomponovali (tedy alespoň ten jeden :D) a nějak to funguje. Speciální munice padá, na tu si stěžovat nemůžu. Buildů se pár udělat dá (u všech her je to pořád stejná písnička, najdou se 2 op buildy a lidi brečí, podle mě je ale těžké do začátku vše vhodně vybalancovat), spíše ty se skill power jsou asi zatím k ničemu. Hra mi funguje bez problémů, v podstatě jediné, co mě po patchi vadí, že rozmezí ve kterém padá loot, je poněkud široké a crafting, který je k ničemu. Všichni ti uplakánci na fóru dělají, jak kdyby jednička fungovala hned po vydání parádně.

     Na druhou stranu samozřejmě by člověk čekal, že z některých věcí se Ubisoft poučí...

 • malachi
  tento svet už nemá šancu..aké už len k......y sa tu riešia...😒
 • wxyz

  "Měla byste se spíš omlouvat za to kuře!" - Kocour

 • No len aby sa z toho nepos**li....Dúfam, že tým nikoho neurážam......a keď to niekomu vadí, nech to nehrá

 • ja_nic_nevim

  Tohle asi ještě pochopím. Včera jsem ale koukal na Básníky a takovýhle film by dnes na západě už nemohl vzniknout. Je to sexisticky, chlastá a kouří se tam :-D A je to moc hetero... 

  • Wolfcastle

   Ale pozor hraje tam černoch adokonce doktora! tak to nebude zas tak špatné ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit