Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheSuffering

    Já se divím, že v Americe dávno do trezoru nehodili například celou sérii Jamese Bonda.😱

  • TheSuffering

    Tohle všechno jednou skončí jako ve filmu Equilibrium.

  • Jack1947

    Spíše než tohle bych přidal vysvětlivky a poladil obtížnost ( třeba jedinej boss fight) kterej byl celkem jednoduchej ale šlo hlavně o to rozstřílet bud brnění a nebo zapálit a tím pádem to bylo jednoduché sem dal asi na 20-50 pokus hrůza! ( neveděl jsem jak na to už jsem myslel že do něčeho praštím😈)

    Tak chápu že tam grind musí bejt ale nějak úměrně navíc je tam spoustu bugů, takže se některé úseky musí opakovat stále dokola dokud se to neodbugne kdyby aspon bugy pomáahali jinak mě ty nepovinné mise i baví... i když je to dost únavné. Je to takové 50:50 zábava versus frustrace, nicméně mě baví si vybrat zbran a tu pak používat osadit modifikacemi, třeba 2-3 Levely ji mít páč žádná podobná lepší vyhovující není.

  • Veny

    „Hra byla vyvíjena a vydána multikulturním týmem různých vyznání, sexuálních orientací a genderových identit.“


    A to nějak nutně implikuje vztah "jiná orientace = vše mě uráží/nejsem schopen se nad věci povznést"?

    Fakt nevěřím tomu, že sexuální menšiny ve velkém trápí nějaký odznak v PC hře. Spíš se na tom přiživilo pár libtardů, klidně i heterosexuálních, protože dělání z komára velblouda mají v popisu své dogmatické příručky.


    Normálního člověka se toto nijak nedotkne, a ani ho to nezajímá... bez ohledu na orientaci. Bohužel, být normální se dnes nenosí - vždyť v Americe (nejen) čím větší bizár, tím větší celebrita.

  • PCMR

    Kulturní marxismus v praxi. V hlavní roli opět morálně nadřazení "revolucionáři" z neobolševických organizací...

  • kdyby radeji makali na hre, jde pekne do kopru

    • Jak konkretne? Pokud vim, tak jsou lide s dvojkou spokojeni...

      • spis byli...update na W5 prinesl spustu novinek...bohuzel k horsimu. Sety uplne na nic, vetsinu veci oslabili, specialni munice skoro nedropuje. Prakticky neexistuje nejaka moznost buildu a dalsi spousta veci. 

        • TheSuffering

          Tak sety jsou nová věc, takže je jasné, že se budou postupně upravovat, ale jsou i lidé, kteří si ho do buildu zakomponovali (tedy alespoň ten jeden :D) a nějak to funguje. Speciální munice padá, na tu si stěžovat nemůžu. Buildů se pár udělat dá (u všech her je to pořád stejná písnička, najdou se 2 op buildy a lidi brečí, podle mě je ale těžké do začátku vše vhodně vybalancovat), spíše ty se skill power jsou asi zatím k ničemu. Hra mi funguje bez problémů, v podstatě jediné, co mě po patchi vadí, že rozmezí ve kterém padá loot, je poněkud široké a crafting, který je k ničemu. Všichni ti uplakánci na fóru dělají, jak kdyby jednička fungovala hned po vydání parádně.

          Na druhou stranu samozřejmě by člověk čekal, že z některých věcí se Ubisoft poučí...

  • malachi
    tento svet už nemá šancu..aké už len k......y sa tu riešia...😒
  • wxyz

    "Měla byste se spíš omlouvat za to kuře!" - Kocour

  • No len aby sa z toho nepos**li....Dúfam, že tým nikoho neurážam......a keď to niekomu vadí, nech to nehrá

  • Wolfcastle

    Mne uráží to že to bylo odstraněno! Jo aha asi nás bude víc tak nejsme menšina... tak nic no, příště už snad budem a to bude věcí co nás heteráky bude urážet!

    • michaelfoucault

      To je opravdu hloupý argument, který vychází z naprostého nepochopení problematiky...


      Představte si situaci. Někdo sousedovi na dveře nasprejuje nápis že je "dámské přirození". Ten by nápis odstranil a na viníka podal trestní oznámení. V tu chvíli byste ale do všeho vstoupil vy a začal souseda napadat, protože vás urazilo, že odstranil nápis, který jej měl účelově dehonestovat. Připadá vám takové chování normální? 

      • Chyba. Když někdo sousedovi nasprejuje na dveře cokoliv, předně tím poškodil jeho majetek. Tudíž sousedova negativní reakce je pochopitelná, ať je tam kytička, nápis "bukvice", nebo "nejlepší soused na světě". Obsah je v takovym případě irelevantní, je tu zcela konkrétní poškozenej, kterej bude muset investovat svůj čas a peníze, aby uved dveře do původního stavu.

        Na druhou stranu tady žádná konkrétní oběť neni, je to úplně stejná kravina, jako tenkrát s Chuchlem. Takovýhle věci vyhledávaj lidi, který prostě uražený bejt chtěj, protože normální hráč si toho ani nevšimne. A i kdyby to celý bylo myšlený jako homofobní urážka (a já bych se spíš přikláněl k tý parafrázi na Black Flag), tak 1) so fuckin what? 2) prošel se někdo s odpůrců někdy po ulicích libovolnýho většího města? Jejich zdi jsou whateverfobních urážek plný. Tak se asi dá předpokládat, že v postapokalyptickejch USA to nebude jinak.

      • Wolfcastle

        Váš příměr je úplně mimo adekvátně by to mělo být takto: někdo sousedovi na dveře přilepil A4 obrázek s kytičkou která měla na stonku 2mm pouze pod lupou kódovaný "urážlivý" nápis co sotva 4% lidí ví co to znamená... a to by mne podle vás mělo urážet??? Naopak by mne uráželo kdyby kvůli tomu obrázku soused začal vyvádět...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit