Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 1. světová válka nebo z dob germánů proti římanům *15*
  • residentevilfans
    Upiri na Divokym zapade. *5*
  • ja bychc htel neco kde by se dalo obsazovat nesmyslne umistene nepratelske tabory na mape. a hlavne hodne stožaru at si mužu odemykat mapu. dinosauri jsou dobry napad protože v 4 byl slon a tady musí prijít s nečím vetším
    taky vietnam neni špatny napad kdyby se tam dalo lítat vrtulníkem a kosit rakosniky na ryzovych polich za zvuku rocknrollu nebo vypalovat civilni vesnice a pod
  • XorxoxTalarius
    Bral bych nejaky boj o preziti ve slumech, ktere by tvorili nejnizi patra nejake megapole, misto ktere ovladaji jenom gangy, kde jsou bezne mutace a nabojnice ma vetsi cenu nez lidsky zivot ...
    Takova Far Cry Necromunda *14*
    To by bylo maso ... udelat to pro dospele
  • FC4 sem dostal od "Ježíška" takže moje pěněženka zůstala ušetřena. Radit jim nebudu ale jsem si jistý že pokud nepředstavý komplentně nový koncept tak se zasadím o to aby ani Ježíšek neotvíral svoji peněženku. *6*
  • Náměty jsou to hezký, problém ale je, že UBI si u téhle značky sotva dovolí odklon od konceptu, kterej je zavedenej a přístupnej široké vrstvě hráčstva. Nějaký "boj o přežití", kdy by bylo čehokoliv (paliva, střeliva...) nedostatek se dá čekat jen sotva. Prostě nic, co by hráčům mohlo způsobit nepohodlí nebo frustraci.
  • Vogon
    Nuuuuuda. Co takhle Ostrava a okolí, kde byste místo zvěře lovili naše přismahlé spoluobčany. Místo orlů by vás navštěvovala skupinka našich spoluobčanů, kteří mají rádi vůni železa, a slušně by se vyptávali zda máte nějaké železo, pokud byste ho neměli, tak by vám začali nadávat a upravili by vám auto lopatou.
  • Proboha hlavně ne western *11*
  • Krescz
    bral bych vietnam nebo konflikt mezi cinou a japonskem...nebo uplne jinou hru *15*
  • Mě by se líbilo, kdyby udělali novou hru a odpustili si v ní název Far Cry ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit