Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • buď hra potřebuje deset patchů, nebo není kompletní a musím čekat na dlc. Rome 2 jsem si troufnl pustit až po téměř roce, kdy vyšla Emperor edice. Shadow of Mordor a Alien Isolation se mi nechce ještě rozjíždět, protože je čeká spousta obsahovýho rozšíření a já vím, že kdybych hru jednou dohrál, tak už to kvůli dlc znovu nezapnu. Takže vlastně dneska když vyjde AAA hra, tak si k datu vydání člověk musí přidat půl roku. Takže letošními hity podzimu jsou pro mě Metro Redux a Bioshock Infinite. PS: jak je to s podporou monitorů s 16:10 u Unity? Bude? Nebude?
    • 16:10 asi jako dycinky... nebude... fck na takovydle firmy, absolut BS...

      a sry hosi, ale DS2 stejnej shit, 16:10 nefacha > NEZAJEM
    • To zjistíš za půl roku.....
  • Tolik super her existuje, no budu si delat nervy kvuli jednomu odflaknutymu nedodelanymu titulu, nic se mi nestane kdyz to nikdy nebudu hrát.
    • Pokud nebudes hrat odflaknute nedodelane tituly, tak se obavam ze si toho, v dnesni dobe early accesu a podobnych hovadin, moc nezahrajes.
      • Staci sahnout do historie a ma pred sebou mesice, spis roky cistyho herniho casu.
  • Keyz
    To dá hodně práce: http://i.imgur.com/ziNw87M.gif
    • Nejděsivější hra roku, kam se hrabe The Evil Within a Alien.
    • Co se ti nezdá? To je next-gen. *3*
    • to jako važne? *15* *15* *15*
      • Keyz
        Jo. Někdo měl na výběr různé zjevy. Jeden vypadá jako Žvejkal ze Star Wars
  • Veskoslav
    Myslel jsem si, že Xko bude nejslabší, ale podle "natěšených" hráčů, co píší oslavné recenze, to vypadá, že nejhorší fps propady a jiné srandy má PS4. Fajn hra, když to i na 970/290X nejede.

    https://www.youtube.com/watch?v=Q1J2WMoEP9A
    • thesibep
      Je to právě úplně stejný scénář jako u WatchDogs, AC4 (jak jsem psal níže), ale ty vyšli alespoň dodělané na konzole, byť zrovna lokalizace AC4 na PS4 je jen napůl a to samé u Unity teď. WatchDogs mám kvůli tomu i na PS4, kde jsem si to aspoň užil.
      • thesibep
        Na steamu narazíš až cca na 10té stránce s pozitivním komentářem, na druhou stranu jsou to komentáře po 1/2 - 2hodinách hraní.
        • Nemůžeš se lidem divit, po půl hodině narazíš na takové množství bugů, že zůstává rozum stát. Mě mrzí, že po epic failu s Watch Dogs jsem se já blbec nechal napálit znova.
          • to nás mrzí všechny, protoze tim nejenze prodelavas prachy (coz je nam vsem jedno) ale hlavne podporujes to nejhorsi, co v games businessu je a tim padem kazis scenu, coz uz snad vsem jedno neni.
  • To je hejtu...škoda, že tolik hejtu nebylo i u ARMA III, ale na tu Bohemku se vlastně neplive *14*
    • Veskoslav
      S desetinným rozpočtem, poloviční cenou (od 22 do 39 euro) a s pětinovým týmem na vývoj. To jenom tak na okraj.
      • A s neustále tím stejným enginem od doby stařičkého Flashpointu :)
        • del0
          A paradoxně to na tom stařičkém enginu vypadá líp, než cokoliv na next-genu. *15*
          • skusal som Armu 3 na vysoke nastevenie grafiky a az take uzasne to zas nebolo, popravde skor nic moc...
          • A taky to má stále stejné chyby, jako ve stařičkém Flashpointu :)
            • Jack1947
              Fanbouyes, you know.
        • Veskoslav
          Který vypadá lépe jak nejnovější CoD? A? To je jako omluva pro Ubisoft? Nebo jak jako? Poukážeme na jiné přešlapy, aby jsme zakryli ty svoje?
          • No maj voni pravdu :) U Bohemky se raději nepoukazuje, tam se rovnou drží basa :)
  • thesibep
    Výrobci her si z nás dělají legraci, opravdu je to do nebe volající. AC4 bez podpory 1980x1200 pouze 1080p nebo pruhy, Cukání obrazu, které vyřeší až tento postup https://www.youtube.com/watch?v=IHMmXpUiZH8&list=PLTs6-H K-P4ZWO6WLqK0-vjAOZ5ZUt7k4O
    .WatchDogs raději sáhnout po PS4/XBONE verzi, neboť PC verze je do dnes zprasená (cukání při jízdě testováno na GTX770 nově na GTX970). The Crew BETA na PC hrůza a děs, na PS BETA také pokulhává (zúčastnil jsem obou BETA přístupů). CZ verze AC4 na PS4 pouze titulky ostatní v ENG, dodnes bez opravy - to asi bude problém na CZ straně. Lords Of The Fallen na PC do vydání patche v podstatě nehratelné kvůli pádům, na konzolích propady FPS. Reedice Halo propady FPS, jmenovitě Halo 4, také si to mohl Microsoft odpustit u takové hry, kde k tomu není opravdu důvod. Atd..
    • Veskoslav
      Já jsem s AC IV spokojený. Naivně jsem si myslel, že AC Unity bude z něj vycházet a vývojáři se po sprasené trojce poučili. Od Ubisoftu si nejspíš koupím už jenom nového Raymena. Protože i ten Divison bude nějak podělanný.
    • tak proč to kupuješ? Já jsem ani jednu z těch vyjmenovaných her nehrál :-)
      Dokud se to bude prodávat, tak to ty firmy tak budou dělat. Za všechno můžou nakonec hráči, resp ta část hráčů, co hry kupuje.
      Osobně jsem nikdy neobjednal žádnou hru v předprodeji. Proč kupovat zajíce v pytli a ještě k tomu zabugovaného. Lepší počkat minimálně pár měsíců po vydání, až vydají patche, hra půjde s cenou dolů. U některých her se vyplatí počkat, až vydají všechna DLC a všechny doplnky a pak si koupit nějakou Ultimate edici.
      • thesibep
        AC jsem hrál 1, tu jsem, ale nedohrál přišlo mi to cca od poloviny na stejný brdo (né, že by to nebylo u všech AC stejný, ale tam jsem to prostě nedal). AC2 měla vlastně 2 další pokračování a byla jedna z nejlepších. Vlastně jsem ji začal hrát až po vydání AC4, kterou jsem dohrál teprve nedávno. Proč je kupuju? Protože se mi líbí stylizace, příběh, info o historických památkách, stejně tak i WatchDogs mělo informace o historii Chicaga. The Crew v betě bylo skoupé na informace, ale pravděpodobně to tam bude také. Tak asi proto. V předprodeji jsem si nekoupil nikdy žádnou hru, ale v den nebo týden po vydání jsem jich koupil docela dost. Na druhou stranu jak říkáš čekat na GOTY edici se vyplatí, ale pouze u některých titulů. Na co si vzpomínám tak určitě Dishonored (to je moje srdcovka), Borderlands a Bioshock Infinity, určitě jich je daleko víc. Ale ne všechny DLC viz Metro Last Light jsou k něčemu.
    • thesibep
      PS4 lokalizace, tak koukám stejný kiks jako u AC4 u PS4 verze! U AC4 to až tak velký problém nebyl, ale u Unity kde je plno památek a člověk by se o nich rád něco dozvěděl se bez angličtiny neobejde. Proč to nejde u AC série, když to šlo ve Watch Dogs?
      • Doufám že Ubisoft to z některých z mnoha následujicích patchů opravý a nedopadne to jak u AC Black Flag na PS4 tam to bylo to samé ale neoprvily to i když to slibovaly. Pokud to takhle bude i u Far Cry 4 tak to budou poslední hry na PS4 které od Ubisoftu kupuju :-((
        V hlouby duše doufám a pevně věřím v solidnost CDprojektu že Witcher 3 bude jiná třída.
        • zajimava doba, kdy se lidi upinaj ke hre, ktera je podle me total o nicem, a to hraju vsechny RPG od 90s... docela bída... je mi vás líto hoši, no joke, tohle si hráči nezaslouží :X ale holt jaky si to udelate, takový to máte.... my co sme hrali uz v golden age mame pomerne v passy, ale je to smutnej pohled na dnesni mainstream scenu
  • Ako niekto pisal...Ubi ma stastie ze ma HQ v Kanade inak by mal miesto za najhorsiu firmu namiesto EA iste...
    • oni chteli počkat ale tlačili na nich sony s microsoftem, aby meli majitele konzoli co hrát, tak proto (jedna AAA hra za pul roku)
  • Som presvedceny ze hru v Ubi testovali..isla katastrofalne a i napriek tomu ju vydali rovnako ako to urobil MS v prvej revizii Xbox360 kde vedeli o RROD a prehrievani, ale potrebovali zaplnit trh...u mna take firmy, co si toto dovolia automaticky koncia. ako
    • ty si chitry jak radio, furt si jen vsychni stezujete, budte rady ze mate co zrat, bo sem vcera vydel dokument jak driv nebylo co zrat.
      • Ale tobě je to asi jedno ne, živí tě stát z našich peněz, takže se s Eržikou máte jak prasata v žitě.
      • CrocoRay
        To tě tak baví tu provokovat a psát nesmysly? :-) Být tebou, tak na tom tvém notebooku za 3000 Kč rozjedu toho nového AC: Black Unity of Rogue´s Flag, který ještě nevyšel a pařil od rána do večera. Ztrácet tu s námi čas v diskuzi, to je přece pod tvou úroveň, ne? *1*
      • S tímhle si běž trolovat na Novinky. Tam ti to tamnější osazenstvo bude lajkovat.
  • Jack1947
    Díky tomuhle si u mne Milý Ubisofte klesl zase o několik řádů, směrem do žumpy. Díky těm co to koupily, podpořily ubiknoftové tvrzení že je vše "All right".

    Dneska hráči nemají žádnou váhu a spoustě to ani nevadí (čest vyjímkám). Tohleto už není o pár kriplících to už je o všech. Zachvilku bude záhodne psát petice, aby si lidi hry takovéhle v den vydání nekupovali, sakra chceme opravdu skončit takhle? být obětí PR a zmetků co jim nezáleží na našem štěstí.

    Pak tedy díky bohu, za pirátské kopie - to bych takovejhle srannec asi fakt nehrál. AC ne AC a co důstojnost nebo jsou hráči jen platící nemyslící d*vky? Proč d*vky protože to je pravda.

    Cenzuře se už musím jen smát... pokud někoho nějaké slovo pohoršuje tak asi byl vychován v nějaké hinduitské víře nebo nevím. *7* *15*
    • Hlasuje se vyhradne sratofli, a protoze ovecky ted budou par dnu, mozna tejdnu na netu becet, ale za 1/2 roku pudou a vykesujou za dalsi, jeste rozjebanejsi AC, tak je vse naprosto OK.
      • Jack1947
        Amen. *9* *12*

        Nevědomují si že tím kazí veškeré budoucí hry, trochu mi to příjde sobecké když už to musím takhle napsat. To nemám takovéhle slovo tak moc rád.
  • Že by nastala doba kdy Ubi nahradí EA v pozici nejnenáviděnějšího publishera?

    Možná získám pár mínusů, ale troufám si tvrdit, že EA jde tvrdě do sebe. Nový DA vypadá slibně, konečně opravili BF a Origin je stále lepší a lepší.

    Jaký šok pro mě byl když jsem zjistil, že když si člověk koupí hru na Originu má možnost hru vrátit do sedmi dnů od koupě, nebo od sedmi dnů od vydání hry, nebo 24h od instalace hry (škoda, že COD nevychází na Originu, to bych ho koupil, 6X dohrál a vrátil). A to prosím platí i pro předobjednávky.

    Zatímco Ubi (dříve můj srdcový publisher) vydává jedno hovínko za druhým a nutí všem ten uPlay nesmysl (Origin alespoň k něčemu je).
    • Hrál jsi novou Fifu? Kdybys ji hrál, nemyslím si, že by sis myslel, že šlo EA do sebe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit