Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ivo_Woody
    Jo, těším se... snad to Ubisoft opět nepo****
  • Ako som napísal v tom príspevku. Sú príspevky, ktoré nevyjadrujú nič s čím sa dá súhlasiť, alebo nesúhlasiť. Proste vyjadrujú osobný postoj autora. S čím tam súhlasíš, či nesúhlasíš?
    Keď niekto napíše, že sa mu hra nepáči ale neudá dôvod, tak čo? Nesúhlasím, mala by sa ti páčiť? Súhlasím, dobre že sa ti nepáči? Diskusia (aspoň ja ju tak chápem) je vyjadrovanie názorov, argumentovanie a protiargumentovanie.
    Hra má zlú atmosféru, grafiku, UI - hej, tu sa dá súhlasiť, nesúhlasiť. Alebo také tie osvietené príspevky typu "všetci čo to hrajú sú */*x pretože tá hra je úplne na nič". Iste, tam sa tiež vyjadriť názor na príspevok. Alebo aj an pochvalné. "Tá hra má toľko úloh, super". - "Nie, to množstvo úloh sú len repetitívne generické úlohy, ktoré umelo predlžujú hru".
    Ako môj príspevok na ktorý si reagoval. Mínusky u neho znamenajú "nie nesúhlasím s tebou, mínusky dávame objektívne a nie len tak"? Alebo len potvrdzujú môj výrok ?
    Nesúhlasiť s argumentmi vyžaduje protiargumenty. Inak sa vytráca celý význam diskusie.

    Ako mne je to teda viac menej jedno. Za dvadsať rokov návodárstava som sa stretol s hromadou, slušne povedané osobitých príspevkov, podivných hodnotení a argumentov. Takže som to tu písal len tak na okraj
  • corfer
    To asi těžko... Dvě slova: Chaos Theory
  • jaké hodnocení probůh? CO NECHÁPEŠ NA "SOUHLASÍM, NEBO NESOUHLASÍM. Vyjadřuje se tím jen názor čitatele komentáře na tvůj názor. Buď se s ním stotožňuje a řekne ano vole máš pravdu, a nebo ne. Žádný hmmmm...styl za 4 body, pravopis za 0, hmmm..ksicht za 3, hmm tak mu dam mínus. tOHLE NENÍ VOLE ČESKO MÁŠ TALENT XD
  • NO já nevím proč se vůbec ptá. Palec nahoru souhlasím s názorem, palec dolů nesouhlasím. Nebo to mám jako hodnoti pravopis stylistickou hodnotu, originální náplň, vtip, pointu? LOL
  • To je ale přece politika Ubisoftu snad od začátku :D
  • Jakej čas? Bude to jen generický spam content hry :D takže to vůbec prozkoumávat nebudeš muset. Tak je to přesně v Elite dangerous obří svět totál o hovně :)
  • Očividně hra není pro bílé publikum.
  • Byla na E3 predstavena alespon jedna hra bez cernochu v hlavni uloze?
  • corfer
    To je přesně ono, nakonec to končí tak, že mám ve frontě třista her s generickou náplní v obřích často velmi generickejch světech. Holt hráči vychovaní prvním Assassin´s Creed, kde se mlely tři úkoly od začátku do konce, mají o zábavu postaráno...
  • corfer
    Posledních 5 étrojek čekám na trailer/znovuoznámení této hry a tohle je to, co dostanu jako skalní fanda prvního dílu?!! Po vzoru traileru: F*ck Ubi!
    Fandové jedničky dostanou deset easter eggů v renderovanym filmečku a dost? Tím je návaznost odbytá?! Tohle je pro mě zatím nejsmutnější moment celé E3. Už nemám ani náladu se rozčilovat... Jen je mi to zatraceně líto...
  • kubi-wan
    Já jsem zatim asi spíš zklamanej. Líbí se mi ten styl, kterej s jedničkou určitě styčný body má. Ale chtěl jsem pokračování příběhu Jade...
    A obrovskej masivní vesmír s online prvkama je asi to poslední, co bych v pokračování Beyond Good and Evil viděl rád. Vůbec ať jdou všichni s těma obříma a ještě obřejšíma světama už do háje, kdo má mít jako čas to hrát?
  • Myslim, ze teseni se i zklamani jsou dost predcasne. Z predchozi verze byl i gameplay, a kde je ji konec. Nejvic pravdepodobne je, ze proste nic nebude.
  • Jack1947
    Proto bych zde zavedl karma breakdown když už je tu to hodnocení které jinak nic nevypoví a už vůbec ne o příspěvkách.
  • 0011
    Jednak netuším, jak jsi to poznal z traileru, kde bylo naprosto přesně 0% gameplaye a za druhé god of war se svým badass soundtrackem, cool hláškami a sexuálními scénami na teenagery vůbec ale vůbec necílí *7*
  • Mínusky nemajú nič s hrou, alebo trailerom. Začo sa tu dávajú mínusky nikto netuší. Tu napíšeš čisto nezávislý príspevok , len jednu vetu "mne sa tá hra páči a teším sa na pokračovanie" a dostaneš mínusku. Hoci to vyjadruje tvoj názor, nikomu ho nevnucuješ, nikoho neurážaš, je to apolitické, ale proste je to mínus. Napriek tomu, že takýto príspevok je čisto subjektívny a nie je možné s ním súhlasiť, ani nesúhlasiť.
  • Čo je komunistické na "až budeš starší"? Každý príčetný homo sapiens vie, že sa na niektoré veci pozeráme inak v inej fáze života.
    Všetko čo nie je in je komunistické? Tak ako všetko čo nie je ľavicové je fašistické? *7*
  • jemu asi taky.. protože používa tu komunistickou frázy.. až budeš starší..
  • se neptej.. skileři tu trefujou myší všechno co má jínou barvu *5*
  • napíše týpek s CZ v nicku :D :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit