Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ivo_Woody
  Jo, těším se... snad to Ubisoft opět nepo****
 • Očividně hra není pro bílé publikum.
 • Byla na E3 predstavena alespon jedna hra bez cernochu v hlavni uloze?
 • corfer
  Posledních 5 étrojek čekám na trailer/znovuoznámení této hry a tohle je to, co dostanu jako skalní fanda prvního dílu?!! Po vzoru traileru: F*ck Ubi!
  Fandové jedničky dostanou deset easter eggů v renderovanym filmečku a dost? Tím je návaznost odbytá?! Tohle je pro mě zatím nejsmutnější moment celé E3. Už nemám ani náladu se rozčilovat... Jen je mi to zatraceně líto...
 • kubi-wan
  Já jsem zatim asi spíš zklamanej. Líbí se mi ten styl, kterej s jedničkou určitě styčný body má. Ale chtěl jsem pokračování příběhu Jade...
  A obrovskej masivní vesmír s online prvkama je asi to poslední, co bych v pokračování Beyond Good and Evil viděl rád. Vůbec ať jdou všichni s těma obříma a ještě obřejšíma světama už do háje, kdo má mít jako čas to hrát?
  • Jakej čas? Bude to jen generický spam content hry :D takže to vůbec prozkoumávat nebudeš muset. Tak je to přesně v Elite dangerous obří svět totál o hovně :)
  • corfer
   To je přesně ono, nakonec to končí tak, že mám ve frontě třista her s generickou náplní v obřích často velmi generickejch světech. Holt hráči vychovaní prvním Assassin´s Creed, kde se mlely tři úkoly od začátku do konce, mají o zábavu postaráno...
   • To je ale přece politika Ubisoftu snad od začátku :D
    • corfer
     To asi těžko... Dvě slova: Chaos Theory
 • Myslim, ze teseni se i zklamani jsou dost predcasne. Z predchozi verze byl i gameplay, a kde je ji konec. Nejvic pravdepodobne je, ze proste nic nebude.
 • Na hru čekám už 10+ let, už po odehrání dema jsem byl unesen (ale pořád doma). Zajímavě zpracovaný svět a výborná atmosféra u stolu, dokreslená super muzikou. Navzdory pár samoúčelným nadávkám musím říct, že po shlédnutí traileru do mne tak udeřila nostalgie, jak už dlouho ne. Jestli to má být "dospělejší verze" BGaE světa, budiž, ale tím pádem bych to preferoval se vším všudy (¨'ňáký to nahý ňadro esi mě bereš'), ale jinak je první dojem značně pozitivní. Ancelovo hry - až na Raving Rabbids - vždycky byly srdcovky, tudíž věřím, že se bude snažit, kluk jeden francouzská. Těším se, ale zároveň jsem připraven na nejhorší. *12*
  • Zajímaly by mne důvody mínusek, čistě kvůli diskuzi. Co čtu komentáře, hodně lidem převážně vadí samoúčelné rádoby "cool" nadávky, z čehož usuzují, že hra bude zklamání. S tím dokážu souhlasit. Ale co zbytek traileru? Vizuálně i atmosféricky se to svému předchůdci podobá náramně. Dalším pak vadí vzhled a pohlaví (pravděpodobně) hlavních postav - podobně jako v nadcházejícím Uncharted datadisku. Nyní si dovolím tipnout, že ti samí lidé si stěžují na přecitlivělost ze strany SJW a jim podobným. Souhlasím s vašimi postoji, vynucování rasové či pohlavní rovnoprávnosti, politická korektnost a podobné rakoviny jsou zlo, ale nejste náhodou v odpověď tomuto hroznému trendu dnešní doby stejně přecitlivělí, jako oni?
   • Jack1947
    Proto bych zde zavedl karma breakdown když už je tu to hodnocení které jinak nic nevypoví a už vůbec ne o příspěvkách.
    • jaké hodnocení probůh? CO NECHÁPEŠ NA "SOUHLASÍM, NEBO NESOUHLASÍM. Vyjadřuje se tím jen názor čitatele komentáře na tvůj názor. Buď se s ním stotožňuje a řekne ano vole máš pravdu, a nebo ne. Žádný hmmmm...styl za 4 body, pravopis za 0, hmmm..ksicht za 3, hmm tak mu dam mínus. tOHLE NENÍ VOLE ČESKO MÁŠ TALENT XD
     • Ako som napísal v tom príspevku. Sú príspevky, ktoré nevyjadrujú nič s čím sa dá súhlasiť, alebo nesúhlasiť. Proste vyjadrujú osobný postoj autora. S čím tam súhlasíš, či nesúhlasíš?
      Keď niekto napíše, že sa mu hra nepáči ale neudá dôvod, tak čo? Nesúhlasím, mala by sa ti páčiť? Súhlasím, dobre že sa ti nepáči? Diskusia (aspoň ja ju tak chápem) je vyjadrovanie názorov, argumentovanie a protiargumentovanie.
      Hra má zlú atmosféru, grafiku, UI - hej, tu sa dá súhlasiť, nesúhlasiť. Alebo také tie osvietené príspevky typu "všetci čo to hrajú sú */*x pretože tá hra je úplne na nič". Iste, tam sa tiež vyjadriť názor na príspevok. Alebo aj an pochvalné. "Tá hra má toľko úloh, super". - "Nie, to množstvo úloh sú len repetitívne generické úlohy, ktoré umelo predlžujú hru".
      Ako môj príspevok na ktorý si reagoval. Mínusky u neho znamenajú "nie nesúhlasím s tebou, mínusky dávame objektívne a nie len tak"? Alebo len potvrdzujú môj výrok ?
      Nesúhlasiť s argumentmi vyžaduje protiargumenty. Inak sa vytráca celý význam diskusie.

      Ako mne je to teda viac menej jedno. Za dvadsať rokov návodárstava som sa stretol s hromadou, slušne povedané osobitých príspevkov, podivných hodnotení a argumentov. Takže som to tu písal len tak na okraj
   • Mínusky nemajú nič s hrou, alebo trailerom. Začo sa tu dávajú mínusky nikto netuší. Tu napíšeš čisto nezávislý príspevok , len jednu vetu "mne sa tá hra páči a teším sa na pokračovanie" a dostaneš mínusku. Hoci to vyjadruje tvoj názor, nikomu ho nevnucuješ, nikoho neurážaš, je to apolitické, ale proste je to mínus. Napriek tomu, že takýto príspevok je čisto subjektívny a nie je možné s ním súhlasiť, ani nesúhlasiť.
    • NO já nevím proč se vůbec ptá. Palec nahoru souhlasím s názorem, palec dolů nesouhlasím. Nebo to mám jako hodnoti pravopis stylistickou hodnotu, originální náplň, vtip, pointu? LOL
   • se neptej.. skileři tu trefujou myší všechno co má jínou barvu *5*
 • maros.goc
  najlepšia CGI grafika, skvely humor, len skoda toho online
 • Spousta lidí taky stále volá po něčem novém. Pak přijde hra s novým světem a postavami a zase je to špatně. No a co, že použili jméno starší značky (je to zbytečné). Většina mladých to stejně nikdy nehrála a PS2 znají jen z vyprávění rodičů. Pojďme se radovat, že bude nová hra s pěknou grafikou a zajímavým světem.
  • Pochopíš, keď budeš starší. Keď si niečo veľmi obľúbiš, budeš dúfať v pokračovanie a zrazu ti ponúknu niečo takéto.
   Čo to má s väčšinou mladých? Týmto v podstate zavrhuješ všetkých starších hráčov, ako keby sa na nich nemal brať žiadny ohľad. Vieš aká stará bola kniha Pán Prsteňov? A predsa film zabodoval a zarobil milióny. že je niečo staré, neznamená, že je to zlé. Stále čakáme na tretiu epizódu Half-Life. Keď vyšli na Steame Outcasts a Beyond Good And Evil, tak som si ich znova kúpil a prešiel, lebo sú to unikátne hry.
   A na mladých sa myslí stále. Nie sú schopní pochopiť, že nejaké hry už mali príbeh predtým, tak sa hry ako napríklad Tomb Raider úplne zbytočne reštartujú.
   Hra vyšla aj na PC. PS2 z rozprávania rodičov? Už chápem, prečo Han Solo neveril na rytierov Jedi. Keď niečo nie je tu a teraz, je to staré a prakticky neexistujúce. Metalica, či Nirvana sú už zrejme tiež na úrovni ľudovej hudby a jódlovania. Terminátor, či Pulp Fiction je to isté, čo Laurel a Hardy.

   Nová hra s peknou grafikou je fajn. Ale mohli ju nazvať akokoľvek. BGaE ani nebola tak známa ako by si zaslúžila. Takže tu nejde o zneužívaní značky, keďže fanúšikov nenalákajú prequelom a nových nezískajú popularitou značky. Tak ako Prey 2 a iné hry - mohli to nazvať akokoľvek. Nik im v tom nebránil.
   Ako vravíš, spústa ľudí vola po niečom novom. Tak nech dostanú niečo nové. A dosť ľudí volá po pokračovaní starého. Tak ich im dajú to čo chcú - ale nech im neponúkajú niečo iné s tvrdením, že je to to čo chceli.
   • Jak jsem napsal, název mohl býti jiný. Souhlasím s tebou v názoru na starší věci. Mimochodem, hraju už od doby ZX Spectrum. Táhne mi na 50 :-)
    • jemu asi taky.. protože používa tu komunistickou frázy.. až budeš starší..
     • Čo je komunistické na "až budeš starší"? Každý príčetný homo sapiens vie, že sa na niektoré veci pozeráme inak v inej fáze života.
      Všetko čo nie je in je komunistické? Tak ako všetko čo nie je ľavicové je fašistické? *7*
    • Krescz
     ale mentálně si asi jako 15 kluk, protože v tom případě nechápu jak se ti může líbit taková hra určená vyloženě pro teenagery....sorry jako nic ve zlém
     • Jednak netuším, jak jsi to poznal z traileru, kde bylo naprosto přesně 0% gameplaye a za druhé god of war se svým badass soundtrackem, cool hláškami a sexuálními scénami na teenagery vůbec ale vůbec necílí *7*
     • Děkuji ti náčelníku, že jsi se mě zastal :-)
 • aha , dve opice : mutherfaka yo yo gimme money customer, your UBI

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit