Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krescz
    nejtrapnější trailer co jsem kdy viděl, samej f*ck a motherf*cker, ultra wanna be cool rasta opice *15* *7* *11*
    • napíše týpek s CZ v nicku :D :D
  • Takto zničiť pokračovanie jednej z najlepších hier. Otvorený svet, ale nebol prehnane veľký, ale dosť na to, aby sa človek trochu vyšantil. Dobrý humor, vedľajšie aktivity, áno, trochu detská grafika, ale malo to tým pádom svoju atmosféru. Boj aj plíženie a ničoho nebolo toľko, aby to začalo človeka otravovať.
    Nepoučili sa na príklade Mass Effect? Alebo No Man Sky? Otvorený vesmír nikdy nie je zaujímavý ani zábavný, lebo tam nie je čo robiť. Len sa presúvať na konkrétne lokácie. Otvorený svet TES, Fallout, Witcher, či Gothic je vždy lepší, než vesmír, kde nemáte tak veľké priestory na hranie, ale vždy len nejaké časti. To bolo rečí v Mass Effect, že môžete skúmať celé planéty. Pristanete a malý priestor, kde je základňa a pár skál so surovinami.
    A kooperatívne hranie je pre multiplayer hry. Do iných hier môže byť doplnok. Ale nikdy neposkytne taký zážitok ako single player. Kooperácia je na spoluprácu a akciu, single je na príbeh a rozhodnutia.
    Ak to má byť prequel, tak Beyond Good And Evil 0, nie 2. Jade bola tiež ikona a teraz ju nahradili hrdinkou v rámci politickej orientácie západu. Nehovorím, že to musí byť zlá hra. Ale neverím, že to bude dobré Beyond Good and Evil.
  • původní hru jsem nějak zvlášť neprožíval, takže mi takové pokračování zas tak nevadí. klip vypadá opravdu parádně a navnadil i svět. vadí mi zbytečná vulgarita. ale kdyby to dotáhli i v nahotinkách, tak by to byla paráda :D
  • dúfal som a tešil sa, že to niekedy vyjde a keď to konečne má vyjsť, vyzerá to ako zosobnené sklamanie
  • Kompost
    ale sakra, konecne vidim pokracovanie co by som si aj zahral a oni tam jak idioti strcia hlavnych gerojov sympatickych asi jak nove teenage mutant ninja turtles. *slowclap*
  • První díl nebyla úplně špatná, hra, spíš pro děti, ale docela pěkná. Bohužel, časem z ní feministky a jejich přisluhovači udělali největší herní ikonu všech dob. Takže jsem nakonec celkem rád, že dvojka zapadne ještě dřív, než jí vydají.
    • Proto bych se ani nedivili kdyby kdyby ve druhým díle nebyl žádnej bílej chlap, pouze teda pokud nepude o antagonisty .
  • tuhle hru vůbec neznám. To je něco jako podivní strážci galaxie? či co?
  • internet jásá.. češi pindají.. klasika.. já se těším moc..
    • Přesně tak, proč tady je na všechno nové takový hate?
  • Myslím že se potvrzuje že celé mystérium na pozadí prvního dílu neměli dotažené a prostě na první příběh nedovedli napojit nic co by dávalo smysl.
  • Darkness
    Zajímalo by mě, kolik tisíc éček bude třeba tentokrát na 100% dohrání hry :)
    • Kinet1c
      ty si priplatis este viac

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit