Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krescz
    nejtrapnější trailer co jsem kdy viděl, samej f*ck a motherf*cker, ultra wanna be cool rasta opice *15* *7* *11*
    • napíše týpek s CZ v nicku :D :D
  • aha , dve opice : mutherfaka yo yo gimme money customer, your UBI
  • maros.goc
    najlepšia CGI grafika, skvely humor, len skoda toho online
  • Myslím že se potvrzuje že celé mystérium na pozadí prvního dílu neměli dotažené a prostě na první příběh nedovedli napojit nic co by dávalo smysl.
  • kubi-wan
    Já jsem zatim asi spíš zklamanej. Líbí se mi ten styl, kterej s jedničkou určitě styčný body má. Ale chtěl jsem pokračování příběhu Jade...
    A obrovskej masivní vesmír s online prvkama je asi to poslední, co bych v pokračování Beyond Good and Evil viděl rád. Vůbec ať jdou všichni s těma obříma a ještě obřejšíma světama už do háje, kdo má mít jako čas to hrát?
    • Jakej čas? Bude to jen generický spam content hry :D takže to vůbec prozkoumávat nebudeš muset. Tak je to přesně v Elite dangerous obří svět totál o hovně :)
    • corfer
      To je přesně ono, nakonec to končí tak, že mám ve frontě třista her s generickou náplní v obřích často velmi generickejch světech. Holt hráči vychovaní prvním Assassin´s Creed, kde se mlely tři úkoly od začátku do konce, mají o zábavu postaráno...
      • To je ale přece politika Ubisoftu snad od začátku :D
        • corfer
          To asi těžko... Dvě slova: Chaos Theory
  • corfer
    Posledních 5 étrojek čekám na trailer/znovuoznámení této hry a tohle je to, co dostanu jako skalní fanda prvního dílu?!! Po vzoru traileru: F*ck Ubi!
    Fandové jedničky dostanou deset easter eggů v renderovanym filmečku a dost? Tím je návaznost odbytá?! Tohle je pro mě zatím nejsmutnější moment celé E3. Už nemám ani náladu se rozčilovat... Jen je mi to zatraceně líto...
  • Kompost
    ale sakra, konecne vidim pokracovanie co by som si aj zahral a oni tam jak idioti strcia hlavnych gerojov sympatickych asi jak nove teenage mutant ninja turtles. *slowclap*
  • Očividně hra není pro bílé publikum.
  • Byla na E3 predstavena alespon jedna hra bez cernochu v hlavni uloze?
  • tuhle hru vůbec neznám. To je něco jako podivní strážci galaxie? či co?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit