Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bezte uz nekam s beta verzema a early. To uz neni mozny. Vsem to vyhovuje- pisalcii maji o cem psat, firma ma reklamu a cash predem a ja neco co bych si zahral ted hned, kdyby to bylo hotovy, protoze kdo vi co bude za co ja vim kdy. Uz me to s. re
    • Tvoje rozhorceni chapu. Ale ja to beru jinak. S kazdym patchem (pokud to je skutecne projekt, kteremu se autori venuji. Gettysburg jim je) do hry přibude spousta novych moznosti, jenz je radost zkoumat. To me fakt bavi, sleduju ofiko stranky a tesim se na kazde zlepseni...
  • Naučí milovat historii ameriky? Epocha ameriky od minulosti, přítomnosti až po budoucnost v kostce: boj-boj-boj.
    • takze neco jako evropa za morem? *5*
      • V poslední době už těžko ameriku od evropy odlišit.
        • v posledni dobe? to jako, ze driv se tu nevalcilo tisice let v kuse?
          • Magister_Peditum
            V kuse ne, sem tam byl nějaký ten rok míru. Na druhou stranu nikde ve světě nebylo na malém území natěsnáno tolik rozličných států. Je zázrak, že jsem se tu ještě nevyvraždili. (i když jeden takový pokus tu už byl)
            • Fegelein
  • Díky za článek. Vůbec jsem o téhle hře nevěděl. Více takových clánku.
  • Včera sem si to stahnul je to pěkné a lidi co maji radi strategie to jistě ocení ! za mě osobně velký palec nahoru *14*
  • Ale joooo, je to dost dobré, pro mě osobně i náročné, ale zároveň přístupné
  • tak kolik je tam tých map? abych za to nevysolil 7€ a pak zjistím že je tam jen jedna
    • 1947
  • ANO! To vypada nadherne! Kez by udelali treba i napoleonske bitvy...
    • A HistWar nestačí? Vývoj sice poněkud vázne, ale je to tak náročný projekt s omezenými zdroji, že se trocha trpělivosti vyplatí (snad).
      .
    • Já říkám Slavkov, halelůja!
  • tohle vypadá suprově, je z toho cejtit slušnej potenciál pro multiplayer řežby
  • slavek.skara
    Jen pro zajimavost, autor téhle hry je proslulý moder do TW serii dělal tzv DarthMody a byla s ním radost spolupúracovat. Jsem si jist že ta hra bude naprosto dokonalá neboť dělal dokonalé mody na balanc a přidával k tomu i mnoho vylepšení.
    • Magister_Peditum
      Tato skutečnost je zmíněna už v článku. *4*
      • slavek.skara
        v tom případě se omlouvám jsme to přehlídl *9* *9* *9* *9*
  • KIMCID
    *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit