Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Strategie no nevím, ale z občanské války jsem hrál pár her. Stříleček od history channel jasně byly to B ale zase si vemte že to je dost opomíjené téma a hodně neprávem. Battlegrounds do Hl2/ konverze do BF2 byl parádní kdy se vždycky čekalo než se přebijí muškety mělo své kouzlo. Rád bych si zahrál nějakou FPS na tohle téma bylo to kruté a drsné ty podmínky a krve tam bylo taky hodně asi oto dneska není zájem no. Což je škoda ale zase na druhou stranu když tahle strategie bude dobře vyvážená a né álá ROME2: Total gwar tak to může být taky sranda. *4*

    I když když koukám na tyto obrázky tak nic pro mně mělo smysl kdyby to bylo Realtime takovíhle tahovky moc nemusím.
    • Carmamrdon
      Tak šup, honem si jdi nainstalovat nějakou pěknou indie hopsačku a tento typ her ponechej profesionálům. *3*
      • Carmageddon: Reincarnation je taky indie, víš to?
  • Magister_Peditum
    Škoda, že to je americké občanské války. Taková prusko-rakouská nebo prusko-francouzská válka by mě zajímala víc. Bych u Sadové nakopal Prušáky do zadnice!
    • To je náhodička. Právě s Prušáky v Empire TW Darth Mod nakopávám zadnice Rakušákům.
      • kde je ten mód k stiahnutiu?
      • Magister_Peditum
        Udělali jsme v tom 15. století chybu, když jsme Hohenzollernům přenechali Braniborsko. Ale jak jsme měli tušit, že se z nich o pár století později vyklubají oportunisté, nectící dohody, jako v případě Fridricha II.
  • Tim lepe aspon na tak male mapce nelezi 2000 mrtvich chlapu ani na mapu bys nevidel
    Jinak tuhle hru jse mchtel koupit na steamu ale c ovim bude tam jen MP a kampan a to me sere protoze jako Total war fanouska mi tam chybi volna kampan s celym svetem kde muzete utocit na koho chcete a ne jen na dopred unaplanovane historicke bitvy a taky me sere ze to je zase ta americka historie...
  • je tam jen jedna mapa nebo víc?
  • jednoduše, sid meier's gettysburg v krapet lepším kabátě
  • Vypadá to, jako vlhký sen Stratéga *5*
    ..připomíná mě to starou DOSovku "Fields of Glory" https://www.youtube.com/watch?v=0kVzGPeFLRg
    ..doufám, že bude pokračování "Ultimate General: Waterloo" *1*
  • tak jsem shlednul 22minut trvajici bitvu kde po spouste vystrelu z dela a pusek nezustal na zemi jediny mrtvi.. nastesti nekde v polovine sly na stec a tam uz par mrtvol zustalo.. vypada to pekne.. ale ty jednotky asi strileji slepejma..
    • Magister_Peditum
      Tak muškety (předovky), i když v té době už perkusní, nebyly nijak zvlášť přesné. To by pak bitvy v lineárních formacích musely skončit strašným masakrem, což právě nebylo vůbec pravidlem. Generál nakonec musel provést útok na bodák nebo zaútočit jízdou. Muškety prostě s dnešními zbraněmi nelze srovnávat.
    • V občanské válce byli vojáci obou stran známi tím, že nevěděli pořádně s puškama. U jednoho prý našli pušku s 28 nábojema v hlavni. Pušky s dvoma nebo i třema nebyli nic neobvyklého.
      Až na lovce a podobné (podle dobových pramenú) většina vojáků nebyla schopná trefit stodolu když v ní stáli.
      • NavrySS
        To by sedlo na Jacka *5* *5* *5*
        • Jack své věrné AK-47 ovládá se zručností eskamotéra *15* .
      • XXDarthVaderXX
        a vo vo vo tom to je

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit