Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z meho pohledu mi Blizzard uz hezkych par let nema co nabidnout. Chapu ze se jejich hry libi hodne lidem,ale neni to ma krevni skupina. A dokud budou mit fanousky svych her, co si hry koupi za jakychkoliv podminek,budou dal tlacit na pilu a delat co si chteji. Jako vsechna velka studia.
  • když se clovek podiva co hraci provadej diky cheatovani a modum v Torchlite 2, tak mozna ma ten pan pravdu. hracum chybi disciplína, takze když je jim umozneno podvádět tak to udelaji. takze to je hlavne o lidech, a chybu na strane vyvojaru bych zase tak moc nehledal.
    Teoreticky kdyby lidi nepodvadeli, nebylo třeba podobných věci a fakt je hnus když mate hrat s nekym kdo pouziva cheaty a modifikace a holt jedina obrana je online, a i tam kolikrat lidi fixlujou.
    • Co máš proti modifikacím? Ty za nic nemůžou vlastně co jsem v T2 zkoušel tak spíše stěžovali (Synergy), ale je pravda, že mně nikdy ani ve snu nenapadlo si při aktivním modů pustit hru online a netuším co to udělá.
      Já měl za to, že když máš aktivní nějaký mod, který upravuje obtížnost nebo hratelnost, tak tě to pustí online jen s lidmi se stejnými módy (resp. ti neumožní hrát s lidmi co hrají jen základní verzi).
  • XorxoxTalarius
    Jako zajimalo by mne jakej matros v tech firmach kourej (a to ted nemluvim jenom o hernim prumyslu), jelikoz kdyz si clovek obcas poslechne co na nej nekteri lide z vedeni ruznych firem vytasi za napady pripadne co si mysli, tak mu nezbyva nez stat s otevrenou pusou ...
    Je mozne ze snad existuje nejaky korporatni virus ktery napada jenom vrcholne postavane, uzira selsky rozum a cloveka posouva do nejake uzavrene vlastni dimenze?
    • Protoze aby si byl na vrcholne pozici musis byt psychopat si to najdi na webu ridi nas psychopate?
      http://www.osel.cz/index.php?clanek=6541
    • maj mozky rozleptany koksem
    • vlastik.plaminek
      Manažeři jedou na kokeši a nižší pozice nejspíš vaří makovicovej odvar a v sezóně houbovej čaj. Jinak si ty žvásty, co někdy vypouští, nedovedu představit.
    • Ano, ta nemoc se jmenuje peníze. :D
      • XorxoxTalarius
        Ja to nechtel rikat na plnou hubu :D
  • Odulin
    Tak já bych byl býval nas*anej na maximum, kdyby to bylo online. V tý době, jsem si o internetu mohl leda tak nechat zdát...a taky jsem to dělal. :D
    • Ja v ty dobe internet mel, ten 48k modem mam furt schovanej, neumim si predstavit to pareni na tom...
      • Odulin
        I tak bych ti to tenkrát moc záviděl! Já se k netu dostal vítězoslavně až na vejšce, kolem roku 2003....a silně to narušilo moji už tak chabou docházku. :D
        • Tak ja som uz 98 sedel na vyske za optic ringom s 1GB internetom, to bolo vtedy ako zo sna, i dnes sa o tom moze niekomu len zdat.
          • chces mi rict, ze jsi v roce 1998 mel 8Gb internet, jo?
          • Odulin
            Paneju, na tehdejsi dobu neuveritelnej luxus. :)
  • Nejvetsi chyba byla, ze Diablo udelal Blizzard. Toto je znicujici pravda, kterou si jen malokdo umi pripustit. Holt jednou prozrete. Blizzard je priserna spolecnost a kazdym svym vyrokem to jen vic a vic potvrzuje.
    • vlastik.plaminek
      A ty seš prosimtě čí reinkarnace? Už v tom začínám mít trochu bordel.
      • Prosim nepokracuj v sireni tematu, ktere neni predmetem teto diskuze. Predmetem teto diskuze je Diablo, Blizzard, popripade reagovani na problematiku chovani Blizzardu. Diky.
        • Jak se snazi synecek! *1* Na co si hrajes ty potrate!
          • Velmi trapne. Pokud budes pokracovat, budu uvazovat o prvnim varovani. Zamysli se nad sebou, dite.
            • zničujúci de*il, idi*t a všetko možné, ďakujem :) + k***t
            • Ano,ano! budu pokracovat dite! Protoze lez je silnejsi nez ty! *15*
        • vlastik.plaminek
          Asi si mě pleteš s někým, komu tvé bludy nejsou u řiti. Není zač.
          • Pokud budes pokracovat timto stylem, budu nucen te nahlasit. Venuj se, prosim, tematu a prestan tu placat blbosti. Velmi se ztrapnujes a akorat zaplnuje diskuzi plkama.
            • vlastik.plaminek
              Ó, jak šlechetné, že první varování budeš šetřit. Ale abych napsal taky něco k tématu a mohl to ukončit, protože za chvíli vyrážím restartovat mozek do nálevny... Hej soráč, ale asi to nepůjde. I když bych fakt moc chtěl, tak prostě ne. Moje hlava na tebe odmítá plýtvat jakoukoliv energii na vytvoření konstruktivní odpovědi. Takže to prostě ukončím tím, že tě nemám rád. Tě péro, býku.
            • vlastik.plaminek
              Bububu, budu z tebe strachy nespat. A když už je řeč o ztrapňování, koukal ses ráno do zrcadla?
              • Reakce na příspěvek:

                Neadekvatni. Od ted te povazuji za velice, ale skutecne naprosto velice mizerneho trolla. Pokud hodlas trollovat i nadale, alespon se snaz. Prvni varovani si zatim budu setrit, ale rad bych te upozornil ze pokud se nevratis k tematu, budu ho nucen pouzit.
    • Likvidace některých lidí by měla být brána stále ještě jako legální interrupce *7* ....
      • Absolutne nepripustna reakce. Prosim, vzpamatuj se, nebo te budu nucen nahlasit. Tohle neni trida ve tve skole, kde si muzes urazet koho chces. Tady jsi na diskuznim foru a budes dodrzovat zdejsi pravidla. At se ti to libi nebo ne, dite.
        • Mel bys zalovat toho doktora co ti v porodnici pomahal na svet, bo s tebou misto placnuti po zadku asi triskl o zed;-)
          • Je videt, ze jsi teenager, co se prave vratil ze skoly a leci si nejake skutecne obrovske, tragicke problemy. Mrzi me to. Nicmene to neni duvod, aby sis tu vyleval zlost. Pravidla jsou na teto diskuzi dana, tak se jimi rid a vrat se k tematu.
            • Mohu byt vsim cim chces abych byl, verim ze tva zvracena mysl kypi fantazii:-)
    • Ronox
      Homosexuální přítel Osvíceného?
      • Prosim, pis k topicu nebo vyjadri svuj nazor na dany problem. Tve sexisticke prispevky nebudu tolerovat a pokud budes pokracovat, velmi, ale skutecne velmi lehce te mohu nahlasit a tvuj ucet brzo skonci.
        • Aha, takže homosexuální přítel osvíceného a navíc bolševík *6* Diablo 1 bylo vždycky lepší, ale kdy jiný měl dělat jeho pokračování než jeho tvůrci? Mám radši oba dva torchlighty víc než diablo 2 a to jsem u něj strávil tisíce hodin času, zas tak pitomá hra mi to nepřišlo, až na nízké šance na drop na singl
          • Prosim neuvadej ve svych prispevcich lascivni, zbytecne a sexisticke narazky. Velmi se ztrapnujes a bylo by velmi jednoduche te nahlasit a omezit ti pristup na zdejsi diskuze.
            • Shaker
              Trevore, trhej!
            • .....
            • Jsi jen sketa co muze leda prd! *6*
            • Tak mi to ukaz jak mi zamezis pristupu! *15* Takova spina z pod nehtu nema sanci! *1*
              • Reakce na příspěvek:

                Ukazat ti to mohu velmi snadno. Nicmene jeste jsi nedostal ani prvni oficialni varovani. Pokud budes pokracovat v brutalnich a sprostych prispevcich, hned se jedno objevi. Ujistuji te.
        • Inu intelektuál (čti hlava v prdelním přítmí) nám zde opravdu chyběl .. *7*
          • Ano, pokud pominu tvuj naprosto a absolutne nesmyslny poznatek o tom, ze bych mel byt z nejakeho duvodu intelektual (jsi napul sileny, ze?), musim uznat, ze jsi se prokazal jako vynikajici a uzasny prispevatel do teto diskuze. Jinymi slovy, pokud nemas co rict nebo jak argumentovat k diskuzi, nic nerikej, akorat se velmi a obrovskym zpusobem ztrapnujes.
            • Kde blb, tam nebezpečno. *7*
              • Reakce na příspěvek:

                Jediny blb jsi tu ty, jelikoz se odmitas vratit k tematu teto diskuze a urazis, popripade podporujes ostatni, kteri urazeji. Chapu, ze jsi mel dneska asi tezky den ve skole, ale to neni duvod byt neadekvatni v diskuzi na zdejsi strance. Vzpamatuj se a prestan se ztrapnovat.
    • Ty mazej trollit jinam, mám tě pro dnešek plný zuby..
      Jen tak na okraj by mě zajímalo, kdo dle tebe to měl udělat?
      • Dovoluji si te upozornit, ze netrolluju, ale vyjadruju nazor a sirim znicujici pravdu. To je znacny rozdil. Pokud nesouhlasis s mym nazorem a nebo pravdou, jsi hipster a mohu te tak maximalne politovat. Nicmene, mas na to pravo. To ti neupiram.

        Jinak k tvemu dotazu, Diablo meli udelat lide, co udelali Baldurs Gate nebo Fallouty. Vsichni je zname, vsichni je milujeme. Blizzard, pokud pominu jejich pomatene, silene, prazdne a kapitalisticky vykonstruovane uvazovani a vyvijeni her, je vicemene velmi, ale opravdu jen velmi prumerna firma, ktera mela stesti a banda hipsteru ji stale nasleduje.
        • JezboX
          Ano. Tvá pravda je zničující. Vyprsknul jsem pití na monitor když jsem to četl.
          • No tedy jsem rad, ze jsem ti zpusobil takovou katarzi svym pravdou naplnenym svetonazorem. Samozrejme mohu pouze DOUFAT, ze se nesnazis trollovat, to by me velice nepotesilo a byl bych znacne znechucen tvym absolutne neadekvatnim, nepristupnym pristupem.
            • JezboX
              Já trollovat? V žádném případě. A pokud by jsi měl zájem doplnit svou zničující pravdu tak se traduje, že tvůrci z BioWare i InterPlay byli osloveni nadpozemskou bytostí. Měli zpracovat opus o vítězství dobra nad zlem. V BioWare to celý špatně pochopili s udělali Baldur´s Gate. V InterPlay si mysleli že šlo o skupinovou halucinaci.
              • Reakce na příspěvek:

                Zajimave.
  • prudislav
    Bububullshit, hlavně že páčkařům offline nevadí *facepalm*
  • Blue.Shark
    No...na online hru jsem nikdy ani nepomyslel, a to jsem dohrál Diablo 2 asi jedenáctkrát. Věřím tomu, že kdyby bylo jen online, nehrál bych ho...zejména z jednoho prostého důvodu - neměl jsem připojení k internetu :) Ale i dnes je mi online režim úplně u zadku.
  • Trochu nechapu argument, ze nekdo ma online postavu a druhy offline. Logicky je na hraci, aby si vybral, zda chce hrat s offline postavou nebo online. Proc brat lidem onu moznost?
    Pokud mam offline, tak pocitam ze budu hrat sam se sebou, pripadne bych mohl s kamosem, a ti dobre vedi do ceho jdou, zda chteji originalni zazitek nebo si nacheatovat vybornou postavu.... cheaty tu byli vzdycky a nebyly nikdy proti dane hre. Zalezelo na hraci jaky druh pozitku miluje.

    Nekdo miluje prekazky a nekdo zase rad jen kosi hordy nepratel v GOD modu. *5*
    • jenže to, je právě blizzard...oni udělají průzkum a zjistí že většina hraje online tak řeknou že všichni hráči chtějí hrát online....a takhle to dělají uplně se vším..to co chce většina chcou podle blizzardu všichni.....
      • XorxoxTalarius
        No tak vzhledem k tomu ze nemaji jinou moznost je to jeste vic na palici :D
  • jj, bola to chyba, pretoze kvoli tomu hraci vedia, co je to luxus hrania na HC
    *3*
  • Koukam ze u Activision Blizzard jsou uz fakt uplne mimo realitu...
    • XorxoxTalarius
      No a ted si vem ze tohle bude jenom vrchol ledovce :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit