Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kolko akcii tiscali nakupil Blivvajz ze o nom furt pisete?
    • tiscali je akciovka? ty musis byt znalec dpč :D este blizzard nakupil. treba robit promo na najvacsom trhu :D
  • Lawliet
    Mě to nepřijde ani až tak díra na trhu, jako spíš možnost volby mezi tím, jestli chci mít okolo lidi s nahackovanou postavou, nebo nechci. Pardon, ale pan redaktor by si měl nastudovat pojmy. Výhoda offline hry a možná díra na trhu by to byla pouze u nějakého crapy titulu, kde by se někdo s nějakým háčkováním postavy vůbec neobtěžoval. To není záležitost Diabla.
  • walltar
    Hmm tak já nevím, ja jsem D2 nikdy online nehrál (myslím, že v té době jsem stále jen na dial-upu). Ale zase D3 jsem nepřestal hrát kvůli tomu, že by tam, bylo online only (dneska už jsem stejně pořád připojený k netu), ale protože mě ta hra nebavila.
  • Walldstein
    Ono je to dobrá konina..Tak jako podle něj hráči již zapoměli "jak byli naštvaní" tak on zase zapoměl, že tehdejší internet byl nejen pomalejší než dnešní, ale hlavně nebylo tolik lidí s připojením k internetu natož pak s neomezeným připojením, které je předpokladem k online hraní. Tak to dopadá když si někdo nevidí do hu*by..
  • Honze
    Blbost, nebýt toho rozhodnutí, nehraje se to dodnes na každý LANce :)
  • Tak ja si zahraju D3 offline na ps3/ps4 muhehe
  • Bim Bam
  • Oni ještě stále cítí potřebu takhle nepřímo obhajovat svoje rozhodnutí u Diabla III? Já měl vždycky raději tu o Karkulce...
  • Presne preto na krabickach je D3 s offline modom:D ale tak D2 LOD hral asi kazdy kto mal kupenu hru hlavne online kvoli pvp atd...
  • Nebyla... Kdo chtěl, mohl hrát rovnou přes Battle.net.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit