Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proc to nerict na plnou hubu, treti dil neni tak dobry jako ten druhy. Dvojka je vrchol serie a i Abyss z PS Vity se mi libil vic, nez treti dil.
    • No nevim, Abyss mel chaby pribeh a prehnane vyuzival vsechny funkce Vity do te miry, ze to hrace extremne otravovalo a nemelo to zadny realny prinos. Porad je to nejlepsi hra na Vite, ale srovnavat to s tretim dilem, to snad ne.
  • vlastik.plaminek
    Dotaz na někoho nezaujatého. Mají U2 a U3 stejně podprůměrnou hratelnost a umělou tupost jak jednička? Ta série se mi líbí kvůli prostředí a taky pro to, že je to takový moderní ekvivalent Indyho, ale po znechucení prvním dílem se mi do dalších moc nechce.
    • K Uncharted je treba pristupovat jako ke hre z roku 2007. Tehdy to rozhodne nemelo podprumernou hratelnost a umelou tupost. :)
      • vlastik.plaminek
        inFamous je hra z roku 2009 a je daleko zábavnější. O AI nepřátel by se sice dalo taky diskutovat, ale aspoň předstírali nějakou sehranost. Hergot, i ten Crash z šestadevadesátýho je zábavností úplně někde jinde.
        • No nevim, Infamous 1 je o 2 roky novejsi, dnes je to prakticky nehratelna hra a v prodejich Uncharted 1 neprekonal ani nahodou. Sam jsem to po dohrani dvojky a trojky zkousel a grafika i hratelnost je proste dnes uz zcela mimo. Uncharted 1 je i dnes porad v pohode a to i puvodni verze na PS3. Proste je jen trochu horsi nez dalsi dily vzhledem k dobe sveho vzniku.
    • neumíš číst nebo co? Dva přísvěvky dolů se vyjadřuji k jedičce a ke dvojce, kde je obrovský skok oproti jedničce.
      • vlastik.plaminek
        Umím, ale rád bych, kdyby to ještě někdo potvrdil, protože jednička mi příjde fakt katastrofální, co se týká hratelnosti.
        • Jednička ani trojka nesahají dvojce ani po kotníky. To je taky důvod, proč si to jenom kvůli dvojce za těch 1600Kč nekupuju. Dvojka na PS3 stála před pár lety v Tescu 360,- a dneska 16 stovek.
        • Vyzkoušej demo na PS4. hratelnost je stejná - filmeček - akce - šplhání - akce - filmeček - akce - šplhání - filmeček atd. - víc od toho nečekej, nebo mrkni na letsplay na youtube. Klišojdní příběh, zajímavé lokace, linearita, přehnanost Bčkových filmů, víc a víc nepřátel - to je Uncharted. Pokud máš PS3 klidně kup nějakou bazarovku za výhodnou cenu, zas takovej rozdíl v PS4 remasteru tam nebude, protože všechny český recenze jsou jak přes kopírák - těch 60fps a 1080p omílaj jak reklamní kecy *16* . Výhoda PS4 verze je čeština u všech titulů...
          • to je zloby, to je zloby z těch PCčkářů
            • litujitě upřímně
            • PC is Love, PC is Life
  • Drake je pre hry to co pre filmy Indy. Bodka. Tam kde bola Lara nemotorna na ovladanie s retardovanou kamerou tam vosiel prvy Uncha a prevalcoval zaner dobrodruznej tps lozicky, tak ze ho musela nova Lara totalne vykradnut 1:1 aby predala najviac kopii zo serie. Ci uz je to perfektne napisanymi postavami, suchymi a ozaj vtipnymi hlaskami, nadcasovou stylizaciou, dokonalym mixom strielacky a oddychu pri puzzlikoch a skakano lozeni, skratka Uncharted sa objektivne podaril ako hra mozu si PC majstri vraviet co chcu. Vsetky styri hry som presiel viackrat a nelutujem. Plus je tam i vynikos multak ako bonus.
  • jednička je absolutně průmerná hra, ale dvojka pánove to je něco, to vskutku neskutečný progress od jedničky a ta hra si zaslouží uznání, trojka je lepší než jednička, ale už to nemá to kouzlo dvojky.
  • maros.goc
    "Přiznám se hned takhle zkraje, že jsem Drakeův fanboy. "

    bohužiaľ to je z recenzie aj poznať ....
  • Po práci běžím pro svojí krabičku a až do pondělka nezvedám telefon a nejsem pro nikoho doma :D. Jak jsem si čvachtal u last of us, tak snad i u tohoto :).
  • 3rd person Cod, které má navíc pokažený systém míření. 9/10 pls
  • Tyhle hry mi vždycky přišli jako promakané intaraktivní firmy. Nová Lara tuplem.
    • A nebude to tim, ze si nic z toho nikdy nehral ?
      • přiznám se že nehrál. Ale nového Tomb raidera ano a dle videí ty herní principi jsou stejné. Víceméně vice sledujete než hrajete. Neberte můj příspěvek nějak negativné, spíše jako kompliment
        • principy
  • No, osobně už mám všechny hlavní díly serie již dohrané (za přidání Golden Abyss bych se nezlobil), takže tuto nabídku asi nevyužiji, ale pro lidi, co neměli PS3, to je fakt skvělej baík skvělých her, které si svá hodnocení zaslouží.
  • Vcera jsem na chvilku zapl 1 a ten rozdil v grafice oproti originalu je az propastnej! Takhle se ma delat remaster na nejlepsi herni serii!
    • tj, tak škoda, že hi místo nejlepší herní série udělalali u uncharted
      • Sorry , ale ten tvuj text nechapu:)
        • Uncharted podle mě není nejlepší herní série, nejsou to špatné hry, ale silně přehodnocené, v top 100 bych to viděl tak kolem 80. místa, daleko za Tomb Raidery které kopíruje
          • :D jo jasně a proto teď Tomb Raider kopíruje Uncharted.... NEvim jestli si někdy nějakej starej TR hrál , očividně asi ne, protože to s Uncharted nemá témeř nic společného. Pouze nový TR je totální vykrádačka Uncharted.
            • nelží
            • Uncharted jsem hrál jedniču, dvojku, hezká grafika a scenérie, za kterými se skrývá veskrze průměrná hra
            • hrál jsi možná starší díly TR, ale učitě jsi nehrál Uncharted *15*
            • hrál jsem všechny starší TR, Uncharted je totální vykradačka, nevidět by to mohl jen hluchoněmý slepec po lobotomii
            • Herni system?! Ja se bavim o prvnich 5 dilech tr... Spolecneho to ma mozna hodne s poslednim dilem tr, ale ten zase vykrada uncharted...
          • A co presne kopiruju s tomb raidera? Spis kopiruje indiana jones... Jestli se bavis o prvnich 5 dilech tr. To nema s uncharted krom trocha archeologie nic spolecnyho.
            • příběh, hrdinu, herní systém, ovládání, žánr, puzzly.. ale je fakt, že v TR nebyl cover systém *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit