Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PanS
    Uncharted možná dokázala uchvátit davy epickými efekty a líbivou grafickou prezentací, ale tvářit se, že průměrná hratelnost a plytký příběh se téhle série netýkají, je hloupé. Ale co se dá dělat, už je tak zapsaná a nikdo se jí neodváží dát horší hodnocení než 8.
    • Popularita Uncharted rozhodne neni na zaklade grafiky a efektu. Ano na to ze to bylo na PS3, tak grafika nebyla spatne, ale obecne to zadna slava nebyla. Lidi bavil prave ten pribeh a hratelnost.
      • PanS
        Stojím si za tím, že za úspěch může hlavně líbivá grafika (což neznamená v extra vysokém rozlišení a plná detailních textur). Bez ní by se tahle série těžko dočkala remasteru.
      • Prave ze kdys vyslo uncharted 2 tak to byla graficky hodne nadprumerna hra a na konzolich nemela konkurenci
        • na konzolich ano, ale to je tak vse. Uz tehdy to bylo 720p a graficke nadprumernosti bylo dosazeno jen ruznymi kompromisy, napr. mapy jsou postaveny tak, ze nikde neni moc videt do dalky atd. Btw. ja to nekritizuji, Uncharted povazuji asi za nejlepsi hry vubec, kvuli tomu jsem si koupil PS3, ale graficky to ve fakt zadne orgie nejsou a ve srovnani s PC nebyly ani ve sve dobe.
    • Nejdřív by sis to měl zahrál... třeba dvojku.
      • PanS
        Skvělá ráda, bohužel mimo mísu. Hrál jsem všechny tři díly.
    • michaliuz18
      tak to jo, vacsine casual hracom staci malo ku stastiu, a ak je nejaka hra prehypovana a ma silnu reklamu tak vacsinou ma aj velke hodnotenia. Unchartedy som hral na ps3 a nie ze by to boli spatne hry, ale ja som cakal nieco uplne ine, nieco viac ako len neustale strielanie za kazdym rohom ,pribeh o prde, postavy su tiez také ze okrem hlavnych postav su ti vsetky ukradnuté . Stále to bolo o tom istom len v inom prostredí .
      Ked som isiel do tejto trilogie prvykrat nevedel som co a ako, prehypovali ma recenzie a obrazky ,trailere ,gameplaye ,ja ze to bude mix tomb raidera a indi jonesa, namiesto toho mi to pride jak nejaky COD v tretej osobe, vkuuse same prestrelky s nepriatelmi ktory sa radi respawnovali za chrbtom aj ked som to tam pred tym komplet vykosil. Diky moc ale tuto kolekciu si neprosim. Mozno akurat tak kvoli photomode , kedze prostredia ma ta hra pekné a boli by z toho pekne screeny.
      Sry no ze som narocny, no na pribehu si potrpim, ja som aj tak skor rpg hráč ,alebo nieco s pribehom a emociami ako last of us ... nez len bezduche strielačky s peknymi efektami. WOW a z toho sa vsetci robia na unchartede, staci ked idete autickom 200km za hodinu a strielate motorkárov s gulometu. wuu
      • PanS
        Souhlasím, dost nadhodnocená.
      • Klames lebo v Uncha sa nepriatelia nerespawnuju ako v Call of Duty ale je ich vzdy pevny pocet ktory musis vystrielat..ale co cakat od pc socky warezaka zo sectoru kde ho vlastni maju za kradosa
      • Nejsi náhodou fanda Ass Deffectu? A ty jsi říkáš náročný hráč? Spíš jsi jen Pc-lhář
      • Neboj, nejsi náročný, to bys nemastil hry, jen se ti zrovna tento styl nelíbil.
        • michaliuz18
          take nieco, aspon ty to chapes a nevyvolavas hadky jak typicky blbeček , .. Sice nevravim doslova ze sa mi nelibil, boli momenty ze som si hru aj uzival, ale nebolo to nic z coho by som padol na riť. Skor ma dost stvali tie caste suboje , ja ze to bude aj viac o hadankach a roznych hrobkách. Ciselne by cela trilogia by bola medzi 7 a 8 bodov max.
          Tak ci onak chcem skusit aj U4 ,ked uz mam za sebou trilogiu tak nech to aj dokoncim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit