Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    To město vypadá krásně :)
  • Jak sem tvrdil předtím :-D bude to pecka .... a tyhle obrázky (asi né pro všechny) potvrzují že jo :-D
    • jenze tak jako na obrazcich to ve finale vypadat nebude
      • Neboj zas tak omezenej nejsu :-D . Já jen prostě tvrdím, že si Ubisoft nenechá zruinovat jednu ze svích vlajkovích lodí ... Pokud by to udělali tak sou blázni ale myslím si že to maji dobře pošéfované takže moc strach nemám (to nevilučuje drobné pochyby).
  • Ty p*čo byl jsem přesvědčen, že to bude kravina ale tohle vypadá moc dobře... *14* *14*
    • Generalmagor
      Na to, co jsi napsal, se dá řict jenom jedno... WTF?
  • oktavius66
    Assassin je tak nápadný až to není možné :D. Les je zelený a hnědý a on si tam chodí v bílém šatstvu, blbost nejvyššího stupne. Dokonce i díte by ho poznalo natož vojáci. Nemá na sobě ani jednu šmouhu. A zbraní do C*PA . Ale podle me to brotherhood nepřekoná.... Ten se mi zdál asi nejlepší (mluvím za sebe, nevím jak ostatní). A naprostá kravina co ani neexistuje je aby skočil z 30 metrů do kupičky sena a vstane a jde dál jako by skočil z 1 metru do peřin *1* *1* .
    • Generalmagor
      Mladíku, přečti si koment hráče ,, JAZZ '' a snad ti to dojde.
  • To je ale překvapení, že je tu další článek o této hře. Zajímá to ještě vůbec někoho po takových střípcích? Snad to někdo nebudete hrát tu slátaninu v prostředí, do kterého to vůbec nezapadá. To udělejte třeba Dooma do doby husitských výprav.
    • Generalmagor
      No.. Ty mě rozhodně nezajímáš :D
  • BoB.2
    Ten tomahawk ma přilepenej k ruce že ho má na každym obrazku ?,jinak se moc těším na novej rozjezd poslední díl už byl takovej moc přeplácanej.
  • tesim sa,dobre prostredie vybrali :)
  • ten prístav je naozaj parádny...
  • jindra.veliky
    jinak jsem zvedavej jestli tam budou zachody *1*
  • Guy Fawkes, to byl assassin, tam se měli inspirovat *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit