Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    skoda ze takhle nevypadala dvojka....to bych u ni vydrzel dyl nez 30 minut
    • jindra.veliky@tiscali.cz - jsi naprostý hlupák, protože AC2 je nejlepší díl celé série, ale to si po 30ti minutách zajisté nemohl zjistit...
  • musím uznat, že Ubi ztrácí sebeúctu s dalšími díly, které nikam nesměřují, ale rozmělňují děj, který není bůh ví co
  • je to sranec
    • jindra.veliky
      myslis dvojku s datacema? v tom pripade true story *4*
  • Ale promiňte, proč... Proč?! Zkoušeli jste někdy jít v opravdovém lese v prostěradle a kapucí přes hlavu abych čuměl drsně skrz čelo? Natož běžet? Dyť by se zabil o první maliní a vypíchnul si oko o první větvičku.
    Proč tam ten člověk nemá teda přiléhavé oblečení vyválené v přírodních hnusech, aby to získalo maskování?
    Assassin v 18. století by už v sobě měl mít míň z spidermana a víc z Hitmana..

    Nechci trolovat, ale to už je fakt problém jim TOHLE uvěřit.
    • ales.smutny
      Tak, přiznejme si, když člověk skočí z třiceti metrů do kupky sena či listí, tak moná zůstane efektivně skryt, ale jen díky tomu, že lidi budou obdivovat kusy z něj, co se rozprskly v širokém okruhu...;)

      Spíš mi přijde z logicky věci fakt dost nápadný...jak to bylo na středověkém blízkém východě v pohodě a v renesanční Itálii taktéž, tady už ten obleček i přes stylizaci ční z davu.
    • Hairy_Ass
      No, kdyby nechtěli být tvůrci co nejvíc cool, tak by prostě sáhli po něčem na způsob ninjovkého obleku, který by se pro asásiny hodil v každé epoše. Ale protože z něj udělali frajera s kápí, tak holt bude s tím, jak se děj AC bude posouvat blíž do současnosti, vypadat víc a víc blbě.
    • to nevím v jakém lese jsi běhal ale spíš to vypadá na stromovou školku podle tvého popisu.. jediný les kde bych se bál o "napíchnutí" jsou tak možná naše smrkové lesy.. pochcané kyselými dešti...

      btw když běžíš v lese je důležité čumět se pod nohy možná jen chytrák jako ty by se rozjímal nad korunami stromů .. a pokud nejsi Newton tak ty jablka už taky tak často na hlavu nepadaj..
    • jindra.veliky
      za to lezeni na 50 metrovy veze a nasledni seskoceni do kupky sena je realny..... *7*
      • samozrejme, to jsi nikdy neslysel o tomhle typkovi? http://en.wikipedia.org/wiki/Alain_Robert
        • Slyšel jsem o něm, Majore Čubičko. PS: Jindra je tragéd.
    • presne, tohle neni "assasin skryt" ale "assasin co nejvic videt" :D
  • Ja vcera dohral Revelations a AC 3 si v dobe premiery urcite nekoupim. Nehodlam akceptovat tempo nasazene UBI. Opravdu nechci hrat Assassina kazdy rok, nerad bych se dozil chvile kdy si na nej vypestuji stejnou averzi jako na CoD. Myslim si ze obava ze se z nej stane dalsi dojna "krava" je vic nez na miste.
    Desmonda se zbavim rad, vazne mi k srdci neprirostl. Naopak Ezio mi bude chybet i bez ohledu na to jak nakonec zprznily jeho vizaz. Mozna by autorum nekdo mohl vysvetlit ze kdyz clovek zestarne tak se mu rozhodne nezmeni tvar lebky. Za Eziuv vzhled ve stylu krizence neandrtalce s gorilou nizinou rozhodne vousy nemohli.
  • To jednou ,jsem takhle lezl po stromě ,začalo pršet a ja hodil nehoráznou hubu.Connor
  • Těším se čím dál víc a po včerejším shlédnutí Patriota ještě víc *15*
    • Hairy_Ass
      Jestli se to inspirovalo u Patriota, tak to bude slušná blbost...
      • Patriot je náhodou super film a strašně nedoceněnej, vždyť na CSFD není ani v červených číslech...
  • Cypri
    No uvidíme co z toho bude. Pockam si na recenzi a pak dyžtak koupim. když vyšel Reveletaions tak jsem z jednoho casopisu odpovidal na otazku a vyhral jsem sběratelskou edici + sberatelsky blbustky. Treba se postesti znova :D :D
    Clovek si poprvi v zivote rekne no tak zkusim odpovedet, nic za to nedam.
    BAAAAAAM! Tady máte výhru a gratulacni dopis
    *1*
  • Asasina moc nemusim, ale tohle mě docela zaujalo - to se mi líbí !
    • Nápodobně :)
  • Grifus
    Ja nejak nevim, porad mi to do tohoto prostredi nesedi - mozna kvuli jeho prakticky stejnemu "nenapadnemu" obleku...
    • Divne to bude az v AC4 kde Ezio- pardon teda iny assasin bude nahanat v kapucni nemeckych vojakov a potom pride AC5 kde zase neznamy assasin bude vrazdit v kapucni sveto-vladcov v 21.storoci ...
    • Já viděl comics, kde byl nějaký assassin v Rusku. Neznám žádné detaily, ale s tou kápí tam vypadal taky dost divně. Bylo to v moderní době a on jezdil na koni a měl úplně stejnou kápi jako Ezio akorát s nějakým kožichem. Takže taky nevím. Ten Connorův oblek vypadá celkem slušně, jen kdyby si mohl sundat tu kápi.
      • to ze je oblek bilý a ma kapucu neznamená že je stejný *5*
        • To ne, ale rozhodně není moc nenápadný. Rozhodně jsem nad ACIII nezlomil hůl, jen bych uvítal, kdyby byl vzhled alespoň trochu volitelný.
          • si stači sundat kápi a zapadne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit