Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SalemCZ

    Připomněli mi Strážce vesmíru.

  • dworkin

    Pozitivní pohled - nemusí se to líbit nám, musí se to líbit Američanům. Prodá se víc her, bude víc peněz na nové fajnové hry. :)

    • misho8723

      Čo? Na aké hry? Od CD Projektu? Však tí nemajú nič s týmto projektom spoločné a hlavne žiadne prachy.. a Netflix má práva len na seriál, na nič iné - aspoň zatiaľ

      • dworkin

        Zájem o universum Zaklinace -> zájem o hry z toho universa -> zisk CD Projektu z prodeje stávajících her -> nové hezké hry se Zaklinacem. Předtím jsem to napsal zkratkou, ale rozepsal jsem ti to.

    • KrPa

      bohuzel pravda

  • No ten mec je teda len ceresna na torte... to Nilfgard uzavrel zmluvu s Isengardom ? 

    Ja od toho ziadnu slovansku atmosferu necakam. Americania si to kupili tak si s tym mozu robit co chcu. Za to mozu nase krajiny, ze nedokazu nic schopne vyuzit vo svoj prospech a premietnut to na platno. Na to nemame ani ludi ani techniku.

    Na druhej strane ked vidim ako vyzeraju kostymi tak mam obavi ci sa vobec Netflixu vratia naklady ak toto je ich vizia Zaklinaca.

  • malachi

    aspoň si mohli dať záležať aby nevyzeralo tak lacno a umelo

  • Thorar

    tohle je fake....

  • za me dost bida

  • victor

    Myslíte si ,že zvrásněné brnění je výhodnější než hladké ?  Já čelit tomu , že se čepel nepřátel zasekne v některém ze záhybů , tak hned beru zbroj jinde . Ale tak třeba zase není magnetická ;)...


    • teoreticky by melo byt pevnejsi, ale zalezi jak ty ,,zahyby,, jsou udelane :)

      • honcka

        Teoreticky jo, ale max proti různým drtivým zbraním typu palcát, ale hlavní zbraň proti jezdectvu byly různé dřevcové budné zbraně typu píka a tam je naopak mnohem výhodnější, když to slouzne. 

  • BoB.2

    Chtěl jsem moc doufat že se to povede ale tohle je konec.☹

    • Derp_1337

      "tohle je konec"

      Že jsi tady tak neplakal při natáčení GoT, že maska Night Kinga při natáčení vypadala trapně??

      Prostě se uklidni a vzpomeň si na to, že tyhle věci se běžně dodělávají v postprodukci.
  • Ilusiveman

    Vždyť je to dobrej řezník. Jako kdyby vypadl z Mad Maxe. Drsnej párací meč, check. Brnění ze scrapu, check.

  • Zalínačský seriál pod palbou? Opravte si nadpis 🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit