Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    Tak kdyby mi to někdo ukázal a nevěděl bych, že jde o obrázky ze čtvrtýho dílu, myslel bych si, že furt koukám na dvojku...
  • jindra.veliky
    na tyhle serii jsem mel rad jenom to staveni baraku, vybaveni atd. a ty okolni "socialni" blbosti jsou spis opruz....
  • to vypadá na pořádný orgie na tom gauči *1*
    • kickasl
      to vypada na zajimavou novinku :D
  • Opravdu velkou novinkou by byla kooperace, aspoň pro 2, 3, možna 4 lidi v jednom městě. Otevřena trojka tomu jen nahravala. Tohle nema smysl.

    Vydaji zase osekanou verzi s malo oblečenim a učesama, bez psu a koček a ročnich obdobi a vlastně to nejnovějši tam snad bude to tvarovani těla simiku a možna lepši navrhovani budov. Jinak nic. Za to to važně nestoji.. *7*
  • Hlavne at je tam dost mikrotransakci.
  • Radioaktivni_surikata
    Tak přítelkyně bude mít určitě radost a já zas budu vzteky bez sebe. Jestli to tentokrát pořádně nezoptimalizujou, tak ať si to strčej za klobouk, protože kvůli tomu SSD kupovat nehodlám. Ono to sice běží tak nějak na všem, ale správa dat je o nervy. Jestě sem neviděl jinou hru, která by vytvářela pár kilobajtovej save klidně i půl minuty. Stačí mít pořádně vybavenej barák a při scrollingu letí fps na třetinu, tak co to je. Aby to běželo hůř jak první Crysis, to je děs. Chvíli jsem to taky hrál, aby byl společnej koníček, ale pak mě to přešlo. Je to designově nedomyšlený. Chrlej jeden datadisk za druhym, ale absolutně nebalancujou čas. Ono je prima mít možnost dělat tisíc činností, ale když si dojít z kuchyně do koupelny na hajzlík zabere hodinu, tak sem moc nepochopil, jak je má člověk využívat. Měl bych život jednodušší, kdyby to tentokrát udělali pořádně, takže jim a tím i sobě držim palce.
  • Ocelot
    Zrovna u týhle hry bych čekal posun v grafice a ono nic...
    • Tak já bych zrovna u téhle hry čekal všechno možné, jen ne posun v grafice.

      Co si budeme povídat, Sims hrajou především slečny a těm alespoň co já mám zkušenost ze svého okolí, jde především o kopu možností co ve hře dělat popř. různou variabilitu chcete-li.

      Zároveň protože to nebývají hardcore hráčky, tak to chtějí hrát na pracovním/školním notebooku, tzn. lepší a tím i náročnější grafika by se tady ani nehodila a to hlavní o co jde je právě ta kopa možností.
      • Tilwaen
        Simsy jsem hrávala a lepší grafiku bych rozhodně ocenila, protože co jiného také? Trojkám chyběla akorát reálnější grafika a optimalizace; prvního se mi, dle všeho, nedostane, ale pokud neudělají lepší optimalizaci než ve trojkách, tak už jim na pětky se*e pes. Osmiminutový loading uložené pozice...
        • Ač jsem The Sims 3 nehrál, tak si myslím, že osmiminutový loading si může dovolit tak 10 let stará sestava. Tzn. tady bude asi problém zřejmě jinde ...
          • Tilwaen
            Přiznám se, že žádné dělo nemám (chudý student *1* ), mám sestavu starou 3,5 roku - ani tehdy to nebyl žádný high end, spíš tak zlatý střed, takže na dnešní poměry to je opravdu staroušek. Nicméně problém s loadingy (ač ne tak markantní) měl i partner na svém dělu.
          • Amylee.Anderson
            Ne, nebude, Sims se opravdu načítá tak dlouho. Ale na druhou stranu, pokud to shodím do lišty a dělam něco jiného, tak se to v pozadí načítá.
            • 8 minut je hodne,ale i na vykonne sestave prvni nacitani trva 1-2 minuty+dalsi 1-2 minuty nahrani loadu. Je to skoro jako navrat do starych casu ZX Spectra a Didaktiku Gama *2*
              A sekani? Ta hra se seka uplne kazdemu. Jen kazdemu jinak
            • Lidi, nenuťte mě si to sehnat a zkusit si to, já to klidně udělám, i když nelegálně, ale prostě nevěřím, že na dnešní průměrné sestavě (jímž jsem majitelem) se může hra jako The Sims 3 loadovat 8 minut , ba ani 4 minuty *1* *1*
      • Amylee.Anderson
        Asi máš pravdu, ale jak tak koukam na obrázky z tohodle, tak mi přijde, že se to jen málo liší od trojky. Myslim, že pak ve hře to bude znát víc, ale docela mi vadí, že to neni o moc jiný.
        • A tak samozřejmě, já jsem technologickej fanda, takže mám taky rád, když každá hra vypadá líp a líp, ale zrovna tady si myslím, že 90% lidí co to hraje daleko spíš ocení víc druhů lampiček než detailnější polygony na modelu. Jestli to tak skutečně je, to je už věc druhá, ale já to tak vidím.
          • Mas urcite castecne pravdu, problem je, ze po vydani Sims4 bude pocet lampicek a stolecku oproti soucasne plne updatovane Sims3 tak tretinovy kdyz dobre.
      • neboli zaplácnout si pracovní/školní notebook 50 gigabajty stahovatelných účesů *1*
      • Moje zena tam treba pouze stavi nove a nove domky a kdyby vypadal ten domek lepe tak by to urcite ocenila. Kdo nema komp, tak muze vzdy hrat na low detaily ale omezovat tim i ty, co maji normalni komp je blbost. Zvlast u hry, ktera je PC only, takze neni omezena (ne)vykonem konzoli.
        • Ale podle me domy a textury vubec vypadaji ve trojce mnohem lepe nez ve dvojce. Jen ti simici se jim nepovedli. Vypadaji tak nejak divne misto mimiky maji skleby. Pokud jde o tohle ,tak zlata dvojka.
    • Psychotic
      Pořád ta grafika...
      • Tak ale to je jediny duvod pro dalsi dil. Jinak jsou soucasni Sims uz dost promakani. Nemluve o tom, ze kdo ma vsech 20 datadisku, tak je bude muset zahodit a zacit od nuly s oholenou verzi, ktera bude mit tretinu funkci nez ta soucasna se vsemi dodatky. Co jineho ho k tomu ma donutit nez lepsi grafika, ktera je prece jen uz dost zastarala a jeste v kombinaci s minutovym loadovani i na SSD disku a osmijadru.
        • cyberpunk21
          Zaujimave ze takato vec je problem u Sims ale u takeho BF3 ked pride BF4 kde vlastne clovek dostane len oholenu verziu hry a bude si musiet dokupit vsetky tie DLC to uz problem nieje...
          • I jako obcasny hrac Sims s nim musim souhlasit. Sims je prece jen neco jineho nez jine hry a pocet datadisku a minidatadisku dosahuje takoveho poctu,ze pokud si to chce fanda hry vse poridit dostane se na castku hodne pres 10 tisic.
            Je to uplne absurdni.
            • Amylee.Anderson
              Na xzone by všechno vyšlo na 12 745,-. Nepochopíš :-)
          • Tak ale datace na BFC nestoji tolik, co plna hra. :)
  • Jediné s čim Sims môže prekvapiť je ešte viac datadiskov *15*
  • Nevím no, když jsem poprvé do ruky dostal The Sims, byl jsem nadšený. Když jsem hrál The Sims 2 byl jsem ještě víc nadšený. The Sims 3 už mě nezaujalo, protože nepřitáhlo nic nového a grafika (aspoň dle mého) se mi moc nelíbila. The Sims 4 - co od toho očekávat? Hezčí grafiku a jinak úplně to samý, co nabídly minulé díly. Jestli to bude rozdělené na různé datadisky a dlc, tak k tomu nemám co dodat, než jen že z nás tahají peníze.
  • Docela se divím, že zrovna EA se to nerozhodli pojmenovat "The Sims", už bych se tomu ani nedivil.
    • Tak jo, kravinu jsem napsal pořádnou, příště si to po sobě přečtu *15*
      • Náhodou, mě to zase jako kravina nepřišlo - přece dnes je v módě dělat restarty, tak proč ne u "The Sims"? *2*
        • Tilwaen
          Jenomže jak by potom udělali pokračování? *2*
          • kdyz tady dalsi generace konzoli bude 10 let, tak dalsi dil bude hrat asi az dalsi generace, takze proc ne porad jen the sims. Kdzy si vezmu ale ten narust datadisku u s3 oproti s2... tak to vydrzi opravdu dlouho...
            • Tilwaen
              No moment, Simsy vychází i na konzole? *1*

              Ale být Tebou, tak bych to tak nekategorizovala - (nejen) má generace stihla všechny troje Simsy a nevidím důvod, proč bychom nehráli i ty další, bude-li chuť *3* Stejně je polovina těch datadisků a DLC totální zbytečnost (aneb ať žije Hannah Montana a podobné blbosti *15* )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit