Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musím říct že ty obrázky na mě moc nezapůsobili jsou takové moc kreslené na můj vkus asi to bude spíše grafické přepracování hry.
  • DarkShadow14
    popravde trojku som asi ani vyše mesiac nehral než ma prestala baviť...už to tu bolo spomínané na čom by mali zapracovať a to grafika, časové úseky jednotlivých činností alebo to implementovať do real-time, s možnosťou viacerých rýchlostí, no a čo mňa bavilo najmä okrem budovania domov, hradov a palácov bolo podnikanie v dvojke, pokiaľ viem tak trojka takúto možnosť neponúka, určite nie v takých možnostiach ako dvojka, ak hej tak ma opravte, ale toto ma pri tej hre bavilo najviac, dal som výpoveď v práci, kúpil si pozemok a postavil na ňom automobilku, kde som najal dvoch dílerov a zarábal som
  • Dokud to není moč a stolice tak sem za tyhle aktuality rád. :)
  • Tilwaen
    Ty bys tu byl potřeba kolikrát častěji *15*
  • Překlad: Před lety jsem hrál Sims 3 i s datadisky(DLC), dneska už mě to ovšem nezajímá tak moc, abych byl radostný z ohlášení nového dílu, ale když jim to vydělá, tak proč nevydat další díl k této velmi úspěšné sérii?
  • Tilwaen
    No moment, Simsy vychází i na konzole? *1*

    Ale být Tebou, tak bych to tak nekategorizovala - (nejen) má generace stihla všechny troje Simsy a nevidím důvod, proč bychom nehráli i ty další, bude-li chuť *3* Stejně je polovina těch datadisků a DLC totální zbytečnost (aneb ať žije Hannah Montana a podobné blbosti *15* )
  • kdyz tady dalsi generace konzoli bude 10 let, tak dalsi dil bude hrat asi az dalsi generace, takze proc ne porad jen the sims. Kdzy si vezmu ale ten narust datadisku u s3 oproti s2... tak to vydrzi opravdu dlouho...
  • HC hra? To je vtip? I bez ''bonusu'' trva dospelemu cloveku tak pul hodiny nez pochopi jak to vsechno funguje a pak to jede samo.
    A mimochodem-ve hre jsou budiky,takze si staci nastavit budik na cca 2 hodky ppred praci astihnes vse. A ze to neni realny cas? Tohle je hra, ne realna simulace zivota(ac to tak na prvni pohled a pro nezasvecene muze vypadat)
  • Tilwaen
    Přiznám se, že žádné dělo nemám (chudý student *1* ), mám sestavu starou 3,5 roku - ani tehdy to nebyl žádný high end, spíš tak zlatý střed, takže na dnešní poměry to je opravdu staroušek. Nicméně problém s loadingy (ač ne tak markantní) měl i partner na svém dělu.
  • Zayl
    Pro mě teda vždycky byla nejhorší ta optimalizace. A jelikož se na to EA vykašlalo v každém addonu, který logicky ještě situaci zhoršoval...

    Mohli by konečně taky jít doháje s tím grid systémem a nechat nás stavět co chceme a kde chceme. Udělat pěkně dekorovanou zeď bylo bez modů nemožné a s modama i tak na půl hodiny. Jelikož ukájení mého vnitřního architekta je proč to hraju... Uvítal bych nějaké inovace.
  • 8 minut je hodne,ale i na vykonne sestave prvni nacitani trva 1-2 minuty+dalsi 1-2 minuty nahrani loadu. Je to skoro jako navrat do starych casu ZX Spectra a Didaktiku Gama *2*
    A sekani? Ta hra se seka uplne kazdemu. Jen kazdemu jinak
  • Jack1947
    Pred lety jsem "hral¸¸ i s dataisky (DLC) Sims 3 dneska jiz mne to , tolik netankuje abych teda byl v uvytrzeni - Kdyz jim to ale vydela, jalko ze jo proc nevydat k tehle veleuspesne serii dalsi dil , ne *3* .
  • Lidi, nenuťte mě si to sehnat a zkusit si to, já to klidně udělám, i když nelegálně, ale prostě nevěřím, že na dnešní průměrné sestavě (jímž jsem majitelem) se může hra jako The Sims 3 loadovat 8 minut , ba ani 4 minuty *1* *1*
  • Amylee.Anderson
    Ne, nebude, Sims se opravdu načítá tak dlouho. Ale na druhou stranu, pokud to shodím do lišty a dělam něco jiného, tak se to v pozadí načítá.
  • Ač jsem The Sims 3 nehrál, tak si myslím, že osmiminutový loading si může dovolit tak 10 let stará sestava. Tzn. tady bude asi problém zřejmě jinde ...
  • Palec nahoru, tohle je přesně to co mě na tom taky vadilo. Naposledy jsem hrál před x lety The Sims 2 a tam si přesně vzpomínám na situaci, kdy se frajerovi chtělo ráno sr*t, no a tak jsem ho poslal na záchod. Mezitím ovšem přijel před dům Humvee kterej ho měl odvézt do práce, no a protože borec kadil hodinu a půl, tak Humvee odjel a další den toho frajera vyhodili z práce *1*

    Herní doba absolutně neodpovídala tomu, co reálně ty postavy vykonávaly, no a to pak působilo dost směšně a dělalo to problémy. Takže když nic, tohle by opravdu jak píše Keyz opravit mohli.
  • Tilwaen
    Simsy jsem hrávala a lepší grafiku bych rozhodně ocenila, protože co jiného také? Trojkám chyběla akorát reálnější grafika a optimalizace; prvního se mi, dle všeho, nedostane, ale pokud neudělají lepší optimalizaci než ve trojkách, tak už jim na pětky se*e pes. Osmiminutový loading uložené pozice...
  • Tilwaen
    Jenomže jak by potom udělali pokračování? *2*
  • Keyz
    JJ ale člověk musí sehnat podobné bonusy pak to jde. Zase to je naprosto nelogické, že někdo nechodí na WC anebo nespí ale bez bonusů to bylo HC hra. Musel jsem vše přesně načasovat aby ten blbec šel do práce na čas a měl dost energie. Sám by to neudělal.
  • Začínám být alergický na to, že vývojařům něco "uniklo"...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit