Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, dúfam, že sa zase budú všetky objekty na svetle leskúť ako psie guľky *7*
  • Kdyby příští CoD bylo v UE4, to bych asi sbíral čelist z podlahy, jenže to by si ti idioti v Activisionu museli uvědomit, že za nízké prodeje nemůže nástup nových konzolí, ale čistě ohavnost Ghosts.
    • No jo, jenže ultramegasupr grafika tomu nepomůže. Můžeš mít hru graficky dokonalou, ale pokud to bude hratelnostně a příběhově s*ačka, tak máš akorát pěknou hru...nic víc.
    • To neudelaji asi maji malo penez ze musi pouzivat stale stejny engine Quake 3 uz od CAll of Duty 1 *16*
      • Dobře jim to Carmack naprogramoval.
    • Já bych řekl, že problém Ghost je úplně jinde než v grafice...
  • Tak dokud nebude možné v UE udělat hezky vypadající krajinu, tak je ten engine pro mě nepoužitelný. Na interiéry je ovšem pořád parádní.
  • Mě to ukazuje jenom video na Armu
    • Veskoslav
      Taky.
      • Asi vsetkym :/
        • Si klikněte na videodeníček v textu ne?
          • Nevravim ze to nevieme najst, ale poukazujeme an chybu.
  • Taky bych bral nový Unreal (jako byl ten úplně první na který jsme tenkrát nechápajícně čuměli s otevřenýma hubama a nemohli uvěřit známce 10/10 - rozuměj, v té době se číslům dalo věřit).

    Tohle vypadá hooodně dobře, jen to využít pro správnou hru. Osobně mám rád tento temnější kovový reálnější styl (Doom 3 apod.), než nějaké omalovánkofesty co tu míváme.

    Třeba i takové hry jako je BF4 (bavím se o vizuálu) hrozně sráží ta přebarvičkovanost, milion odlesků a nesmyslů... strašně to ubírá na autenticitě.
    • Já si ted ve slevě koupil Rage i s datadiskem Scorch a po hodně dlouhé době musím uznat, že z hraní mám taky velkou radost, je to klasická zábavná FPS jak ze starých časů. IDu uričtě moc nevyšel poslední Quacke, ani Quackewars, ale stále jsou to profíci.
      • C-BEAM
        QuaKe 4 trochu zmršili Raveni ale nabola to zlá hra Quake wars mali na svedomí Splash Damage.
    • C-BEAM
      po mnohých rokoch som si dal znovu Doom3 a musel som prehodnotiť svoje spomienky z detstva keď som ju hral prvý a posledný krát. Toľko úsilia čo do toho kluci z id vložili sa dnes vôbec nevidí, miestami som iba hubu otváral nad čím to predviedli s textúrami a dizajnom úrovní, tá hra jednoducho vyzerá bohovsky a to všetko pri 14 hodinovom gameplay (skoro dvojnásobnom ako ju dnes u fpsiek bežné), všetka česť, id.
      • Já to hrál nedávno taky znovu a nářez i po tolika letech, kam se hrabou kraviny typu Cod, vážně. Ty levely, hra světel a stínů, AI, textury a celkový vizuál, nejen díky zvukům jsem měl pocit, že jdu po železných schodech. Samozřejmě žádné bugy, nikdo se nikdy nezasekává, vše funguje jak má, nic nepadá, zkrátka normální hra jak má být. Atmosféra špičková.
        Vzhledem k době a rozpočtu to je absolutně jiný level, než většina dnešních her.
        • MrSanta
          Já když zkoušel Doom 3, tak mi to docela padalo. Bylo to hnědé a nevoňavé *15*. Už se těším, až si ve vánočních slevách koupím BFG edici a sadu plenek pro dospělé.
        • C-BEAM
          mimochdom odporúčam stiahnuť mod ktorý zamedzí zmíznutiu tiel a stiahnuť lepšie zvuky zbraní, výrazne to zlepšuje dojem z hry.
          • jj, teď to hrát ale znovu nebudu, možná zase po čase pokud nezačnou vycházet pořádné fps. Aktuálně se těším na nového Wolfa, jinak mě výhledově na půl roku nenapadá žádná fps, která by mohla stát za to.
  • částice super, mlha super, voda ... WTF?
    • presne a zase to je len video. Hra bude o 200% horsia ako ukayuju, to tak je vzdy. Nehovorim, ze to nie je cim dalej lepsie, ale proste vydaju taketo video, ale realne v tom hra pride po 2 rokoch. *2*
      • tak kdyz vyvojar chce, aby to jelo i na soucasnem lowendu tak to holt vypada mizerne
  • magie zobrazování virtuálních tekutin.. nevím proč jsem si vzpomněl na hru Postal *1*
  • Mohli by v tomhle engine udělat pokračování stařičkého Unrealu (úplně první díl, dřív než se z toho stala ta multiplayerová řezničina). To by bylo dokonalý
  • MrSanta
    Kouká se na to dobře. Teď už schází 'maličkost' - nějaké studio, které v tom udělá kvalitní hru a ne nějakou střelnici s hrací dobou 4 hodiny.
  • Hanzales
    Náhodou super. Pamatuju na editor u Half-Life 1, nebo Quake3, kde musel člověk vždycky mapu někdy i desítky minut renderovat, aby zjistil, že má světlo moc daleko od objektu, nebo moc slabé. Pak přišel Doom3 a hle, člověk mohl v editoru za běhu hýbat světly a rovnou viděl, jak to vypadá ve finále nasvíceno. A teď si může člověk v realtime za běhu pokutit a upravit nejen hodně zajímavé efekty všeho druhu. Myslím, že pro vývojáře bude zase mnohem jednodužší vykouzlit nějakou tu nadupanou atmosféru *3* Docela mně mrzí, že nemám ani čas, ani prostředky na to, ponořit se a prostudovat mnohem více do hloubky to UDK. Fakt bych si v tom editoru dokázal hrát hodiny, týdny a měsíce a ještě radši se pokusil stvořit adekvátního nástupce System Shocka, samozřejmě s pomocí mnoha dalších nadšenců a pamětníků prvního dílu. Nezbývá než doufat, že se toho někdy někdo ujme :/ Každopádně krutě obdivuji lidi, co to mají skrz naskrz zmáknuté a ještě více samotné programátory, kteří ten editor a ty nástroje vytváří.
    • Tohle umel uz prvni unreal v 1998. Byl to nejspis prvni engine ktery nepouzival predrenderovane textury pro svetlo (jako v te dobe quake2 engine), ale vsechno zpracovaval realtime.
    • C-BEAM
      nj a akú mal človek radosť keď som v quakovi vytvoril plošinku ktorá jazdila cez level *1* moderné editory sú samozrejne omnoho zložitejšie ale v mnohom sú intuitívnejšie ako tie staré. Vďaka flowgraphu v cryengine je možné ľahko vytvárať velmi zložité mechanizmy, scriptované sekvencie, všetko má človek pod kontrolou a dá sa ľahko čokoľvek navzájom previazať, napríklad s poklesom tvojho zdravia sa môže meniť celá dynamika hry, nepriatelia, i počasie, možnosti sú už limitované hlavne fantáziou operátora. Ale ako píšeš najväčšiu zásluhu na tom majú programátori bez ktorých ani keď už ten nástroj máš poriadnu hru nikdy neurobíš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit