Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Osobně mi mnohem víc sedí takový UE3/4 než kterýkoliv cryengine. Myslím, že taková dobře udělaná "Alien" hra by si UE4 rohodně zasloužila.
  • Tohle umel uz prvni unreal v 1998. Byl to nejspis prvni engine ktery nepouzival predrenderovane textury pro svetlo (jako v te dobe quake2 engine), ale vsechno zpracovaval realtime.
  • Jack1947
    Fotorealismu sme tedy uz dosahli, ted je cas na posunuti grafiky nekam dal za realitu. Za lidske primitivni vnimani.
  • Už ho pár vývojářů má... V čem by jako měl být lepší než CryEngine? Možná se s ním líp pracuje (nemá tak debilní dokumentaci pro kód jako CE), ale vizuálně je CE na míle daleko.
  • Jack1947
    Blb, co reaguje na blba sam se tim blbem stava. D3bil co se tak zprava, d-bilem i nadale zustava.
  • Mám jen já pocit že autor tohoto článku dělá z vývojářů naprosté trouby ? Zajímalo by mě proč při své bezesporu obří genialitě nezkusí udělat nějaký svůj engine místo psaní ironických řečí.
  • MrSanta
    Já když zkoušel Doom 3, tak mi to docela padalo. Bylo to hnědé a nevoňavé *15*. Už se těším, až si ve vánočních slevách koupím BFG edici a sadu plenek pro dospělé.
  • MrSanta
    Kouká se na to dobře. Teď už schází 'maličkost' - nějaké studio, které v tom udělá kvalitní hru a ne nějakou střelnici s hrací dobou 4 hodiny.
  • C-BEAM
    nj a akú mal človek radosť keď som v quakovi vytvoril plošinku ktorá jazdila cez level *1* moderné editory sú samozrejne omnoho zložitejšie ale v mnohom sú intuitívnejšie ako tie staré. Vďaka flowgraphu v cryengine je možné ľahko vytvárať velmi zložité mechanizmy, scriptované sekvencie, všetko má človek pod kontrolou a dá sa ľahko čokoľvek navzájom previazať, napríklad s poklesom tvojho zdravia sa môže meniť celá dynamika hry, nepriatelia, i počasie, možnosti sú už limitované hlavne fantáziou operátora. Ale ako píšeš najväčšiu zásluhu na tom majú programátori bez ktorých ani keď už ten nástroj máš poriadnu hru nikdy neurobíš.
  • Už asi přes rok pořád slýchám o UT4e a pořád nikde nic.... Jak to s tím je vyvíjí se pořád nebo už ho mají nějaké studia a kdy poběží konečně na to nějaká hra... ? Pořád si stejně myslím, že to je lepší jak CryEngine....
  • Hanzales
    Náhodou super. Pamatuju na editor u Half-Life 1, nebo Quake3, kde musel člověk vždycky mapu někdy i desítky minut renderovat, aby zjistil, že má světlo moc daleko od objektu, nebo moc slabé. Pak přišel Doom3 a hle, člověk mohl v editoru za běhu hýbat světly a rovnou viděl, jak to vypadá ve finále nasvíceno. A teď si může člověk v realtime za běhu pokutit a upravit nejen hodně zajímavé efekty všeho druhu. Myslím, že pro vývojáře bude zase mnohem jednodužší vykouzlit nějakou tu nadupanou atmosféru *3* Docela mně mrzí, že nemám ani čas, ani prostředky na to, ponořit se a prostudovat mnohem více do hloubky to UDK. Fakt bych si v tom editoru dokázal hrát hodiny, týdny a měsíce a ještě radši se pokusil stvořit adekvátního nástupce System Shocka, samozřejmě s pomocí mnoha dalších nadšenců a pamětníků prvního dílu. Nezbývá než doufat, že se toho někdy někdo ujme :/ Každopádně krutě obdivuji lidi, co to mají skrz naskrz zmáknuté a ještě více samotné programátory, kteří ten editor a ty nástroje vytváří.
  • on to nebyl jen kamarad, ale spolecnik s kterym vlastnil autosalon na rychle auta a oba urcite moc dobre vedeli jak je takova jizda ryskantni a nebezpecna stesti ze nezabili nekoho dalsiho
  • I pasažér může srovnat řidiče který jede jako v*l.
  • Nevím co je komického na tom, když v autě zhebneš jako spolujezdec. Podle tvé logiky a Darwinovy teorie ses zřejmě vlastně vůbec neměl narodit. Takže jste unikáti oba *3*
  • Walldstein
    No určitě si za to mohl vlastní blbostí, když řídil kamarád a on byl jen pasažér.. Kdyby přišel o život při jízdě na kole ze schodiště na Eiffelovu věž tak by si jistě Darwina zasloužil, ale takhle? Joa k tomu zbytečně, jel na Charitativní akci, takže cesta to opravdu zbytečná nebyla..
  • Vadí ti že má pravdu?
  • C-BEAM
    QuaKe 4 trochu zmršili Raveni ale nabola to zlá hra Quake wars mali na svedomí Splash Damage.
  • Já si ted ve slevě koupil Rage i s datadiskem Scorch a po hodně dlouhé době musím uznat, že z hraní mám taky velkou radost, je to klasická zábavná FPS jak ze starých časů. IDu uričtě moc nevyšel poslední Quacke, ani Quackewars, ale stále jsou to profíci.
  • ubožáku nevíš o čem mluvíš
  • tragicky zesnulém? spíš komicky ne každopádně adept na Darwinovu cenu 2013 Rychle a zbytečně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit