Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak to stahuju pres ten epic games launcher a strašne pomaly to stahuje *13*
    • XXDarthVaderXX
      Nevím jak je to velký obnos dat, ale cca 15 - 20 minut mi nepřijde zase tak moc *3* *3*
  • Zkusil sem a nemohl to vypnout, plna bude pecka.
    Jinak taky mate mazlou grafiku, nebo je problem u me?
    • lol,myslis rozmazanu grafiku? skus FXAA antialiasing
      • Asharak
        Jj ten primární ántialiasing me taky napřed zklamal stačí vypnout no FXAA je taky mázlej ale jen trošku.
    • skusal si Alt+F4?
      • Ne, co to je?
  • Shenkster
    Ah ta nostalgie !!! *14*
  • Morraw
    Hned jsem si to zkusil. Jsou tam jak boti (zatim o ničem) tak živý DM a CTF. Hodně Pre Alfa stadium vzhledem k tomu, že mapy vypadají jak z minecraftu. Ale dá se tam a chvíli vyblbnout. Aspoň jsem zavzpomínal na staré zlaté časy.

    BTW asi zkusím Toxikk, který má k UT asi momentálně nejblíž.
  • unreal strileček tu je dost (battlefield , cod atd), chtelo by to neco real
    • Unreal Tournament je nesmrtelna klasika. To nemuzes s nicim srovnavat a uz vubec ne s tema hrama ktere si tam napsal. A ta hudba.......to je nostalgie. Ja chci zpatky o 15 let!!! *1*
    • Jestli porovnáváš UT s CoD nebo Battelfieldem, tak si asi UT nikdy nehrál. Jestli to byl pokus o vtip,... well better luck next time *3*
  • Ristoro
    Král FPS se vrací. Žádné CS, CoD nebo BF. Tohle je legenda.
    • Já bych radši Quake 6, abych pravdu řekl, tak z Unreal 3 mě nadchnul už jenom engine a hry které jsou v něm udělané doteď vypadají skvěle, takže jsem opravdu rád za nový engine a teším se, až vyjdou win 10, DX12 a hlavně pořádné hry, z těch oznámených se teším nejvíc na nového spacehulka, ale třeba nový Mass effect v UE4 *14* (ale mohli by vrátit systém přehřívání zbraní z jedničky, nástup munice ve 2jce mě fakt naštval)
    • Ja mel radsi Q3...
    • Všechny ty hry, co jsi vyjmenoval, jsou legendy. UT je jen jeden z typů FPS. CS nabízí zase něco jiného, totéž CoD, totéž BF. *7*
    • CS je tak vysoko nad UT ako je UT nad CoD
      • del0
        Q3 owns them all. *6*
      • I kdyz ne uplne souhlasim, thumbs up.. Tvuj koment nema chybu :D
  • VaZqeZ_EU
    Zde jsou videa z vývoje: https://www.youtube.com/user/EpicUnrealTournament/videos
  • Hele v te alphe se da hrat i proti zivym hracum?
    • Ano
  • Je zde někdo, koho bych mohl postříkat svým semenem do obličeje? Ideálně nějaká žena, ale spokojím se i s nějakým PS4 či XBOX One pubescentním pařánkem s rašícími chlupy na přirození..
    • vydel si film DITE HYBRID? ze ne tak se podivat do zrcadla ty chuju
  • ze tyto chujoviny este nekoho bavy vzdyt to vypada jako quake 2 zlate sims 4 ktere ted parim tam je aspon nejaka akce a dej, tady aby clovek skakal jako opica a lital jako superman, uplne prehnane *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6*
    • A co sem lezeš...Ty opica z Orlové? Když Tě to nebaví hrát,jdi tam...kde se píše o Sims,mezi holky,vem si k pc šatičky,řekni si o tampon ten si píchni do pr... a neotravuj,Ty akční..Sims,to si mě pobavil. *1*
    • Kr.Pa
      Ty chceš dostat cenu měsíce za nejdelší větu v diskuzi?
    • Jakože vubec nechápu jak někdo může porovnávat Sims 4 a Unreal Tournament *1* to už je moc tohle, tomu se musim jen smát *1*
    • jsi hlupák
      • aha tak kazdy komu se neliby hry ktere hrajes ty je mimo ty mas fakt dost mel bys dostat ban *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
        • On nenapsal, ze jsi mimo, ale ze jsi hlupak, coz je nejspis pravda, podle stylizace psani, gramatiky a zpusobu vyjadrovani. A navic jsi nevyrovnanej, coz dokazuje mnozstvi ´´smajlu´´.
          • Neřeš ho, trollí pro pozornost, chudáček jeden. Doma ho asi málo mlátí, tak utíká sem.
            • Nemyslim si, ze je to uplne trolling. Ale chapu, ze je obcas (i pro mne) jednodussi a pro dusi uspokojujici, kdyz si clovek rekne, ze ten negramot to nemuze myslet vazne a nazve ho trollem. Bohuzel si myslim, ze tohle neni ten pripad a ze ten jedinec ma nejen slabe vzdelani a vychovani, ale i IQ, a to je na druhou stranu take duvod prestat ho resit. Doufam, ze za tyhle jeho vyroky ho doma budou mlatit o neco min... (nebo vic?) :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit