Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ristoro
    Král FPS se vrací. Žádné CS, CoD nebo BF. Tohle je legenda.
    • Já bych radši Quake 6, abych pravdu řekl, tak z Unreal 3 mě nadchnul už jenom engine a hry které jsou v něm udělané doteď vypadají skvěle, takže jsem opravdu rád za nový engine a teším se, až vyjdou win 10, DX12 a hlavně pořádné hry, z těch oznámených se teším nejvíc na nového spacehulka, ale třeba nový Mass effect v UE4 *14* (ale mohli by vrátit systém přehřívání zbraní z jedničky, nástup munice ve 2jce mě fakt naštval)
    • Ja mel radsi Q3...
    • Všechny ty hry, co jsi vyjmenoval, jsou legendy. UT je jen jeden z typů FPS. CS nabízí zase něco jiného, totéž CoD, totéž BF. *7*
    • CS je tak vysoko nad UT ako je UT nad CoD
      • del0
        Q3 owns them all. *6*
      • I kdyz ne uplne souhlasim, thumbs up.. Tvuj koment nema chybu :D
  • Mně se tenhle přístup líbí, protože je sranda sledovat, jak se mapa s postupujícím vývojem mění a upravuje. A i přes tu spoustu porodních bugů (nejotravnějším je, když mi přestane na začátku zápasu fungovat myš *1* ), si občas pár her rád střihnu.

    Důležitý je, že tam je ten UT feeling, protože jsem se bál, že to pojmou jinak. Přeci jen, dnes rychlý multiplayerový hry moc v módě nejsou.
    • Ristoro
      A to je chyba. Třeba pro mě to je nejzábavnější online variace FPS hry. Nemožno kempit, i ti cheateři to mají těžší s wallhackem a podobnýma sr4čkama, protože ta hra je tak rychlá, že to zkrátka nemá až takový vliv, jako například v BF. Už ať je full verze.
  • Asharak
    Teď hlavně počkat na re design zbraní. Ty tři zatím vypadají úžasně. Jen doufám že tam bude starý minigun s kovovou municí.
  • Keyz
    Mají tam být také A.I bojovníci pro offline hraní jako v předešlých dílech?

    Zejména v 04 byla možnost vybrat si řadu obtížností a A.I byla velice dobrá. MP přináší podvody a časem to hraje méně lidí atd. I když to je největší sranda.
    • Jasně, s AI to bude stejné jako v předchozích dílech. Ale 04 hraje pořád dost lidí, aby si člověk zahrál.
      • Keyz
        Supr.

        To video z hraní vypadá zatím dobře. Rychlá divoká akce, tak jak to známe. Snad tam opět vrátí ty odskoky od zdí a další pokročilé manévry.
        • firebug
          Na YT je celkem dost gameplayů a vypadá to, že tvůrci hodně čerpají z UT2004. V tomhle https://www.youtube.com/watch?v=I9dQFSIJhOQ jsem myslím zahlédl i ty "odskoky". O víkendu asi zkusím, jak to utáhne moje obstarožní železo... :-)
          • Odskoky tam jsou a musím říct, že je to optimalizované bravurně (na pre-alfa).
            AMD 270X a jede to to the max *2*

            A je to paráda.

            Edit: Odskoky nejsou tak výrazné jako v UT2004 (myslím), tam šel udělat skok > odskok > skok
            Spíše jsou na úrovni starých UT, skok > odskok
  • Morraw
    Hned jsem si to zkusil. Jsou tam jak boti (zatim o ničem) tak živý DM a CTF. Hodně Pre Alfa stadium vzhledem k tomu, že mapy vypadají jak z minecraftu. Ale dá se tam a chvíli vyblbnout. Aspoň jsem zavzpomínal na staré zlaté časy.

    BTW asi zkusím Toxikk, který má k UT asi momentálně nejblíž.
  • Hele v te alphe se da hrat i proti zivym hracum?
    • Ano
  • Shenkster
    Ah ta nostalgie !!! *14*
  • Boha jeho, na tohle jsem čekal jak na spasení. Ještě tam naházet pořádný mody pro multiplayer and we are good to go. 3 je skvělá co se týče vozidel a velkých map. Bohužel tomu chyběla široká paleta zbraní, fakt šílenejch map a samozřejmě Assault mod, který minimálně hodně oživoval singleplayer.
    Ke konci se tam začínali objevovat i velice povedený mapy od komunity ale to už MP hrálo poměrně málo lidí a i já se přesunul k něčemu jinému.

    Pokud je tohle tak mod frendly, jak to osobě tvrdí, tak se nebojím o nedostatek šíleností jako ve starších dílech *1* *1*
  • M-M-M-M-M-MONSTER KILL (kill.. kill... kill...) ...stejne nejlepsi UT99!
    • XXDarthVaderXX
      Myslel si Untreal Tournament, že? UT99 opravdu, ale opravdu neznám a nejsem si vědom, že by taková hra kdy existovala *3*

      Ano jen do mě a co nejvíce mínusek, když je někdo neznalý, musí hned mávat mínuskem *3*
      • ganimoth
        Prvni UT se v komunite bezne oznacuje jako UT99.
        • Jack1947
          Já myslel že 97. No holt každý to známe pod jiným názvem. I když asi podle data vydání to bude těch 99... no.
  • Tak už to hraju aje to fakt PECKA, ta grafika je totalne supr stylova mazec. Akorat mam divne dropy FPS z 60 presne na 50 co je nekdy pri tak rychle akci celkem citit, nechapu proč.
    • XXDarthVaderXX
      *8* *15* *15* *15* *15* *15*
      • Co? Mam zaplej vsync a max mam 60 FPS a nekdy to proste v sekunde klesne na 50 a udela to takovej sek a pak zas zpatky na 60. Nevim co to je
        • Asharak
          Páč ti to spadne reálně pod šedesát a automaticky na třicet díky vlastnosti V-sync (pravidlo dvojnásobku) lepší vypnout ti monitor nebude řezat obraz... Resp. Takže ne padesát to asi nebude :P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit