Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ha, občas jsem fakt rád, že mě multiplayer totálně nezajímá *1* (a kdyby to náhodou nacpali i do singlu, tak bych to asi nějak přežil, tam je přece jenom víc možný hrát si vlastnim tempem, v mulťáku je pořád snaha dohnat ostatní hráče)
  • Ako to nie su mikrotransakcie v pravom zmysle?

    Dost F2P hier je zalozena na tom, ze vsetky predmety sa daju kupit cez realne peniaze alebo ingame peniaze, na ktore musite hrat hru vsak tak dlho, ze sa to cloveku vyplati radsej kupit ako sediet za hrou 200 hodin, aby mal na jednoduchy equip...

    Ubisoft ide cestou Blizzardu, zarabat uz aj na primarne sigleplayer hre nech to da, co to da.
  • Spiker01
    přesně na způsob Mass Effect, pokud chce někdo platit, ať si platí...
  • Oficiální vyjádření Ubisoftu:

    "The Erudito Credits are a new way of unlocking content in Assassin's Creed 3's Multiplayer," a Ubisoft spokesperson said.

    "People who have little time can use Erudito Credits as a shortcut to unlock game items from level 1 to 50 (excluding Prestige levels and relics rewards). This is not mandatory, all items sold in Erudito Credits are also available in Abstergo Credits and can be unlocked through normal progression like previous years."
    • Ano, ale takto to je se vším. Začnou to nenápadně a opatrně zakomnovávat do her a půjdou tak daleko, dokud jim to lidi budou baštit. Takže se může stát i to, že za dalších x her budou chtít za každej prd zaplatit. Jak to asi bylo s DLC. kdopak ví :) Dnes je to už zavedený model a ozívá se málokdo. Hypoteticky v x tém dílu si budete muset koupit druhou čepel, lepší brnění, koně, kulky do pistole etc.
      Nevím nevím, hry už dávno nejsou o hraní *7* Alespoň ne ty rádoby kr*pl A.
      Pro mě rozhodně zklamání v přístupu a určitě do toho nepůjdu. A stahovat taky nebudu pro rejpaly.
    • takze je to skutecne o tom, ze kdo nechce, tak platit nemusi, tak uz snad nikdo brecet nebude
      • Přesně jak jsem psal včera. Je to bublina, která se buď nafoukne, nebo praskne, podle dalších informací, které dostaneme. Podle mě právě praskla.
  • sranda jak tu vsichni nadavaji na neco za co se plati, kdyz to ke hrani neni vubec potreba :) a ze to nekoho (mozna) zvyhodni je takove silene zlo jo? ja treba zacal hrat MP ACR tak pred mesicem, takze vetsina lidi, ktere potkavam uz ma davno level 50 a normalne jsou k porazeni (samozrejme ne vzdy) ...osobne si myslim, ze vyhody si stejne koupi jen nejaky noob, ktery tam bude pobihat jako jelito po strechach a nedokaze to efektivne vyuzit ... pro me osobne (a urcite nejsem sam) MP konci dosazenim maximalniho levelu a ziskanim dostupnych veci, takze to hraju jen kvuli tomu, po nejakem koupeni by po me hra absolutne ztracela smysl
  • A we warezu budou všechny itemy otevřený... Se*ou si prodejnost her na PC sami.
    • Jistě. Až na to, že s warez verzí si MP vůbec nezahraješ, takže spíš naopak.
    • Začínám podporovat pouze CD Projekt.... ostatní jsou *12*
      • Ty hňupe, a to le Valve? To se každej den nemodlíš 10x ke Gebanovi? Zhoř v pekle.
  • Jestli se tenhle krásnej systém uchytí, asi budu muset skončit s hraním... Nějak mě neláká představa kupování her po kouscích....
    • Veskoslav
      S hrami bych nekončil, spíše stahoval......
      • walltar
        Já už poslední dobou nemám ani co stahovat ... *9*
        • Veskoslav
          No to je věc druhá:(
  • No jak si to tady tak ctu , tak me napada je jedina myslenka - vivat WAREZ
  • To vážně ty zlodějský herní mikrotransakce a DLC typu novej klobouk pro paňácu, jedna nová zbraň nebo cheat tolik vynášej? To je neskutečný za co jsou dneska lidi ochotný vyhodit peníze.

    Kdyby mi někdo před pěti lety tvrdil, že se dá na něčem takovým vydělat měl bych ho za blázna. *12*
    • a o tom to je :) kdyby se naneslo tolik tupounu, kteri musi mit vsechno a nejlip hned, tak by s timhle systemem mohli jit leda do ....
  • Ja bych v tom taky nevidel zadny zasadni problem..nechci to tak to proste nekoupim,me hrani to v nicem zasadnim neovlivni.Pokud to tak udelaji vsichni tenhle model se neosvedci - jiste mnoho hracu si neco koupi ale je to prece jejich vec..?ano je dulezita hranice mezi pridavkem a osekanou verzi hry,tady je to naprosto v poradku bych rek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit