Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdyby Bethesda neuděla zakladní systém, celkový vzhled a vůbec vše co bylo ve F3, tak by Obsidian nevytvořil o třídu lepší hru.. protože jak už jsem řekl, Obsidian umí navazovat na zajeté značky, ale jejich od základu vytvářené projekty mají mezery... a pořád je to ten stejný Fallout 3, s lepšími možnostmi, ukoly atd atd..
  • EJ , LA Noir bude pecka , už sa nemôžem dočkať !!!... ...počkať... ...ja som PCčkár !!!! FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU *9*
  • Prava sice vlastni Bethseda, ale fyzicky na hre pracovali sikovni lide z obsidianu, kteri, narozdil od lidi z Bethsedy, svetu falloutu rozumi a vytvorili podstatne lepsi hru nez puvodni Fallout 3... Kdyby NV vysel na UT3 enginu, tak by to byla prace EPICU?
  • ucho
    já to tam zatahuju? ty máš neustálou potřebu to v každém svém postu zmínit (já neřekl ani jednou, který Fallout je lepší, jen jsem tě upozornil na to, že je to subjektivní :) ) , mimochodem uvědom si, jak to začalo tvým dotazem:
    "Opravte me nekdo pokud se pletu,ale F:NV delal Obsidian a ne BETHESDA. Neprisuzujte ji tak skvelou hru. S F3 se to nemuze porovnavat. To byl ajejich hra. F:NV ne"

    tedy jsem tě opravil, hra je Bethesdy... a nebýt Bethesdy, NV by neexistoval. takže ano, na přisuzování zásluh na hře Bethesdě bych neviděl nic špatného :)
  • 2ucho@tiscali.cz-jasne. Do diskuze to nezatahujes,ale uz tu o tom diskutujes ve druhem postu. J ajsem rekl vse co jsem chtel.
    Pokud je Bethesda vlastnikem vsech Fallout veci ,pak je diskuze stejne bezpredmetna. Ja si myslel ze to patri Obsidianu a nejake hlubsi firemni vztahy me vlastne nezajimaji. Stejne se v tom vyznaji maximalne tak jejich pravnici :)
  • Amylee.Anderson
    Trolololoooo :D
  • ucho
    někomu se líbil víc Fallout 3, někomu víc Fallout: New Vegas. to je čistě subjektivní věc, kterou do této diskuze nezatahuji a je mi upřímně jedno, co se ti líbilo víc :) ani co považuješ za třetí díl a co ne... nemá to naprosto žádnou souvislost s tématem diskuze :)
    chtěl jsem tím jen říct, že Bethesda je v tomto vlastníkem všech Falloutích věcí a vše si kočíruje sama. tedy i další updaty a stejně tak v budoucnu Fallout 4.
  • Neni co prekusovat. F3 byla prijemna Fallout vlozka(neco jako Fallout:Tactics),ale Fallout:New Vegas je skutecne pokracovani. Uz se tesim na dalsi dily :)
  • ucho
    nikdo nikomu žádný engine neprodával. Bethesda je v tomhle pořád na koni... a i když hru dělali Obsidian, hra je Bethesdy... pokud dochází k updatu enginu, rovněž je to patrně v rukou Bethesdy...
    Fallout 3 je jen jeden, ten s číslem 3 na konci, překousni to :D
  • Co ja vim na PC to jednoznacne delal OBSIDIAN,ale dal jsem si tu praci a nasel oficialni vyjadreni na BETHESDACkych strankach: In conjunction with Bethesda Softworks, Fallout: New Vegas is being developed by Obsidian Entertainment, the creator of award winning RPGs such as Neverwinter Nights 2. Obsidian is also led by the founders of Black Isle Studios - the developers of the original Fallout and Fallout 2.
    V clanku sice neni vyslovne uvedeno ze hru delala BETHESDA,takze je v podstate v poradku. Podle me trochu nestatne napsany,ale jinak ok. *4*
  • Ale krome faktu,ze BETHESDA Obsidian pri vyvoji hry podporovala radami(vycteno z ofic for),proste s F:NV nemaji nic spolecneho. To ze nekdo vytvori herni engine a proda ho,to z nej pak nedela spolumajitele te nove hry.
    F:NV je podle me ve skutecnosti pravoplatny Fallout 3. F3 od Bethesdy mu saha sotva k pasu. A to rikam jako clovek,co e u Falloutu 3 bavil. Kazdy ma ale samozrejme jiny nazor *3*
  • To by me zajimalo, zda by se to tykalo i ps3, kdyby fungovala psn.
  • jenže Bethesda nastolila ten velký základ, vyvinula engine atd... Obsidian navázal, dopiloval chybky, které dělala Bethesda, udělal nějáké novinky, změníl prostředí, zlepšíli ukoly a postavy... F3 nebylo zase od NV tak špatné, i když mě NV bavilo mnohem víc, ale mělo to co nabídnout.. Obsidian vždy ukázal, že umí navazovat na hry, kdo někdo už vytvořil.. ale u svých vlastních projektech trochu pokulhávájí.. takže bych z Bethesdy zase nědělal, že oni s NV nemají nic společného... obzvlašt když v obouch studiích pracují lidé z Black Isle pokud se nepletu..
  • Opravte me nekdo pokud se pletu,ale F:NV delal Obsidian a ne BETHESDA. Neprisuzujte ji tak skvelou hru. S F3 se to nemuze porovnavat. To byl ajejich hra. F:NV ne.
  • smejki
    nedělej se, tohle tu bylo vždycky *7*
  • musel bys je buď manualně smazat nebo přepsat. ale každý save se ukládá zvlášť do souboru
  • Tak ja si pamatuju jeden nejmenovany patch jedne nejmenovane hry ( ano byla to eve online ) ktery lidem mazal boot.ini takze nake smazane savy sou uplna prkotina. *1*
  • Je to chyba Bethesdy, že udělal špatný patch, nebo MS, že ho pustil bez testu?
  • Bliss
    *facepalm*
  • hele az tady nekteri prestanou psat trapne posty ,ze se jim neco takoveho nedeje protoze maj PC tak se mozna i dockas hlubokomyslnejch komentaru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit