Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konecne jsem mel moznost si to zahrat. Pribeh porazi skoro kazda fanouskovska povidka, postavy jsou tak nezajimavý, ze si jejich jmena nepamatuju ani po 18 hodinach hrani. UI je neintuitivni, takze kdyz jsem jednou v meni nehledel na legendu, tak jsem pri doplneni munice hned omylem odletel z planety na lod.

    Necham hru chvili spat a po 5+ patchich to bude uchazejici hra volne inspirovana puvodnim ME. Snad se kluci ( a holky - ME:A mi naznacil ze bych mel byt vic korektni) pouci a prehodnoti jak maji pristupovat k AAA hre.
  • MrSanta
    To zní slibně. Z Andromedy by nakonec mohla být docela dobrá hra na zimní večery.
    • Jedine že to budeš prekladať Mafiou III. a NMS. *1*
  • No jsem před poslední misí, a co k tomu můžu říct je, že to není tak strašný, jak to internet prezentuje. Samozřejmě, že to je nejhorší ME, ale nehratelné to taky není. Některé věty jsou sice otřesně napsané a animace (ne obličejů) jsou občas strašné, ale celkově to není úplně nejhorší. Obličeje a jejich animace nejsou to nejhorší co momentálně ve hře je, ikdyž jsou taky strašné.
    Tím nejhorším je nemožnost přeskakovat jednotlivé animace u cestování mezi planetami a systémy. Za toto by opravnu někdo zasloužil pěstí. Je sice pravda, že když to vidíte poprvé, nebo podruhé tak to vypadá super. Ale po 5 zhlédnutí to začne být silně otravné, nejhorší na tom je, že nemáte možnost jít do Tempestu aniž byste museli opustit planetu.
    Optimalizace je další věc. Všude kromě Tempestu mě to jede na 60 fps na max (RX 480), ale Tempest je z nějakého důvodu úplné peklo. Tam není neobvyklé mít fps dropy až k 20 fps a v tomto nejsem sám.
    Další věc co mě zklamala jsou dialogy. Ne tím, že jsou některé špatně napsané (obecně jsou průměr), ale tím, že málokdy máte možnost odpovědět jinak. Většinou jsou to jen jiné formulace stejné odpovědi.
    Co se týče postav, tak celkově na mě působí tak trochu nedospěle. Jediné dobře napsané postavy jsou Vetra a Drack. Možná i Peebee. Zní to možná divně, že zrovna ona, ale přijde mě že má alespoň nějaký charakter, na rozdíl od postav jako Liam nebo Cora.
    • Také doufám, že něco udělají s optimalizací. Moje nebohé i5 4590 to vytěžuje na 60-80%, někdy i víc. A přitom GTX 1060 se docela fláká...
  • gamerkt79
    To dělají brzo :) Když už to mam dohratý a znovu to určitě hrát nebudu.
    • pro tebe dobry i s bugama, zaplatils a tim to hasne, podpořil si nedodělek tak si nestěžuj resp dobře ti tak
      • gamerkt79
        Já si nestěžuju, bavilo mě to přes 70h. Jenom je škoda , že tu hru ted budou vylepšovat a já se k ní asi už nedostanu :)
        • normálka u EA a Bioware. Nejenže opraví bugy, ale ještě příjde hromada DLC, které přidají až desítku hodin hraní.
          • Smutné je, že tak za dva roky Bioware úplně zmizí. Ředitelé a většina hlavních postav z Bioware už odešla .... ME:A je toho výsledkem. ... Další křížek zničeného studia, co schramstla EA.
  • KrPa
    Nakonec nic noveho, ted je moderni hry vydavat a pul roku je pak opravovat.
    • To je přece teď hodně trendy dělat agilní vývoj s kontinuálním deploymentem. ;-)
  • A myslíte, že opraví oči oběma asarijkám?
    • jamar28
      Spíš by jim všem měli odsát ten botox ze rtů.
  • maros.goc
    nakoniec som veľmi rád, že som s hrou ešte počkal :)
  • Pokud to nebude mít příběh jako Fallout4 tak to snad ještě ujde.
  • No podívejme se, dávám tomu ještě nějaký čas a cca na podzim by už z toho mohla být devítková hra za slušnou cenu. :)
    • jamar28
      Spíš bych řekl, že na podzim si možná konečně zaslouží to sedmičkové hodnocení.
    • To se na podzim sníží Vaše standardy?
      • Do té doby přibudou další patche, MP bude mít snad víc jak 5 map a poloviční cena bude bonusem za prozíravé posečkání.
        Po letech sem si naistaloval ME3 a jen se utvrdil v tom jak mi jsou charaktery v Andromedě nesympatické. Holobrádek s chmýřím na tváři a jeho asexualní sestřička. To že jim při rozhovorech šilhají oči,tváří se jako když zadržují sr.ní a hýbou se jako po obrně už je jenom třešnička na dortu. A ta jejich partička také moc charisma nepobrala. Jednotlivé aspekty hry jsou brutálně nevyvážené, některé působí jako Mercedes a jiné jako Dacie. *8*
      • Ta hra v základu není vůbec špatná, ale v aktuální záplavě her se bohužel nedostala na můj aktuální playlist. Pokud hra dostane ještě několik opravných patchu, možná i nějaký dodatečný obsah a k tomu klesne cena, tak určitě může počítat s tím, že ji dám šanci. :)
        • Marně se snažím najít něco, co na tý hře není vůbec špatný. Je to ergonomický a logistický peklo na pozadí neuvěřitelně dementně předváděného příběhu s možností dlouhých hodin nudného nicnedělání v pustých lokacích.
        • Aktuální záplavě her? Mohu poprosit o výběr několika dobrých her? Mám pocit, že nic kvalitního teď není. Děkuji. *3*
          • No já jsem nedávno 3x dohrál Dishonored 2 a teď už nějak nemám co hrát. Hrozně rád bych si zahrál hry typu Uncharted nebo TLOU ale kupovat kvůli pár hrám PS4 ... :-(
            • Hrozně mě láká PS4 Pro a hry na tuto konzoli, jen jsem docela zvyklý na 60FPS a nejsem si jist, zda bych těch 30FPS skousnul... Achjo kdyby ty hry jely permanentně na 60FPS místo 30, hned bych kupoval... *9*
            • Začátek roku 2017 se velmi povedl japonským hrám! Můžu vřele doporučit.
              Nioh (PS4), Nier Automata, Persona 5 (PS4)

              Jinak na PS4 vyšla hromada jiných dobrých her:
              The Last of Us, Uncharted 4, Horizon Zero Dawn, Bloodborne, ...Final Fantasy 15, ... atd.
              Ještě bych započítal remaster výborné hry Heavy Rain !!!

              Pokud chcete hrát vynikající hry, tak být váma tak si PS4 pořídím (já už ho mám)
            • Kozy
              Jo, ten zrovna hraju podruhý. Tak ono těch her je vic než pár, já si taky původně kupoval PS kvůli Bloodborne a teď to vypadá že se k
              pc už se nevrátim.
          • KrPa
            Tak vsechny AAA ted opravdu stoji za h.... Musis se divat i na jine studia, indie ci mensi.
          • Obávám se, že kdybych tady vypsal několik aktuálně mnou hraných titulů, vyvolal bych tím zbytečně flamewar (PS4 vs PC) a některým zdejším štamgastům by mohla prasknout žilka. *3*
          • Kozy
            Torment, Nier, Nioh, Horizon třeba.
  • Rád bych vyjádřil své pobavení nad tím, že transsexuálnové kritizují způsob, jakým jsou transsexuálové zobrazeni v ME: Andromeda.

    http://www.craveonline.com/entertainment/1233871-mass-effect-andromeda-criticized-portrayal-trans-character

    To se zase Bioware něco povedlo. Řekl bych, že to zjevně symbolizuje celkovou nízkou kvalitu celé hry. Šašci z Bioware si ani nedokázali zjistit, na čem skutečným transsexuálům záleží.
    • Virgi
      To čím mě MEA naštval jsem nedokázala pojmenovat, ale včera jsem četla článek od pana Klause mladšího, kde si stěžuje na to, že ve školách je zaváděna povinná nalejvárna , což připomíná dobu nedávno minulou, kterou si starší asi ještě pamatují. Pokud se to stane POVINNOSTÍ ve hrách, které cílí na mladé, kteří si ještě neměli šanci udělat vlastní názor, pak je to NALEJVÁRNA. Rozdíl pro mě je, že pokud scénář například píše spisovatel, který se netají tím, že je homosexuál, je jasné že tento svůj názor se bude snažit dát i do hry a pro mě je to v pořádku. Ale potíž nastává v okamžiku, kdy se z toho stane POVINNOST. Něco jiného je, když je něco nové, neotřelé, pak to sdělení má váhu a hodnotu. Ale pokud v posledních dvou letech je 80% různých děl - filmy, knihy, hry o homosexuálních a různých trans vztazích, tak to už není normální. Nebo to preferování barevnosti, co je "in" se mi také zajídá, už to není totiž o svobodě, ale opět NALEJVÁRNA.
    • Jambbo
      Ono jim ale vůbec nezáleží na transkách, oni chtěj jen víc prachů.
    • kostejnesmrtelny
      Neblázni, takový věci tady nemůžeš říkat. Copa nevíš, kdo tu původní recenzi napsal? Za takový věci se tu banuje *1* .
      • Minulej měsíc jsem měl celkem více než 14 dnů zabanování, ale to jsem všechno postoval ironicky, takže teoreticky mé příspěvky šlo vnímat jako "trolling". Takže teď všechno postuji otevřeně. Uvidíme, jak to vyjde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit