Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • My brain is tired from.. well almost everything
  • frag.ment
    Doufám, že se ty opravy budou týkat všech vydaných verzí... Jestli ano, tak si to v létě na PS4 klidně pořídím, momentálně rozhodně ne. Béčkovej příběh překousnu, ale čučet celou hru na ty hrozné xichty fakt ne *4*
  • Jack1947
    Já vím že jsem byl jeden z frontline haterů ale po vyzkoušení musím říct že jsem se musel asi uděřit do hlavy ale mě to baví... jasně není to tio pravé ME a je tam spiusta kiksů bugů a já nevím co ještě ale mě se to líbí je to nedokončená hra a animace a občasný "alkoholecký" bug pohybu to je na pěst...

    Nicméně, rád se tam vrátím, ale furt je to pro mě prostě jedna velká nepovedená lež. Navíc Hw náročnost je nic moc jako jedna z mála her se mi to kouše celkem často a na medium detaily zase vypadá až moc vyblitě.

    Jo, užívám si to asi taky proto že není jiná alternativa - hloubka příběhu minulých dílů zde fakt chybí to bezesporu ale špatné to zas tak není jen to není ME ( i když se to hodně snaží)
    Ne grafika je hezká ale hratelnost když odečtu zajímavé souboje docela zlá... souhlas že nad 7/10 by to jít nemohlo.

    To řikám jako někdo koho ME série uhranula a bavila - až do "hořkého" konce. Není to takovej malér jen to není hra roku a není to hra která by ME nějak moc připomínala jen je to nadprůměrné dobrodružství s zajímavými nelidskými charaktery. Hezká grafika + nezajímavé postavy
    Oproti jinejm nudnějším hrám je to zase příjemné osvěžení. Dokonce mě baví některé rozhovory... což ve většině her to nebaví. Je mi jen líto že to tak zkazily na poslední chvíly Už ted jim asi neodpáře že se to nepovedlo a sliby chyby... nicméně jsem neměl psát odpad a humus. Minimálně ne graficky a souboje taky dobré.
    • To bude asi nějaká mýlka ne? Vždyť jsina základě pětiminutových videí na YT říkal, že Andromeda je hnus atd. atd. Aby se v tom pak čert vyznal. Napíšeš že Andromeda je hnus a měli by jsme ji bojkotovat a najednou otáčka o 180°... Tak co tedy? Já jsem na základě videí totiž viděl jen pár minut z GTA V a přemýšlím, jestli je to blbost, nebo zda si zahrát, "neporadil" bys mi?
    • Při čtení tvých komentářů (nejen tohoto, ale celkove zde na Games), nelze než s tebou souhlasit. Ano, pravděpodobně jsi se mnohokrát udeřil do hlavy.
  • No podívejme se, dávám tomu ještě nějaký čas a cca na podzim by už z toho mohla být devítková hra za slušnou cenu. :)
    • jamar28
      Spíš bych řekl, že na podzim si možná konečně zaslouží to sedmičkové hodnocení.
    • To se na podzim sníží Vaše standardy?
      • Do té doby přibudou další patche, MP bude mít snad víc jak 5 map a poloviční cena bude bonusem za prozíravé posečkání.
        Po letech sem si naistaloval ME3 a jen se utvrdil v tom jak mi jsou charaktery v Andromedě nesympatické. Holobrádek s chmýřím na tváři a jeho asexualní sestřička. To že jim při rozhovorech šilhají oči,tváří se jako když zadržují sr.ní a hýbou se jako po obrně už je jenom třešnička na dortu. A ta jejich partička také moc charisma nepobrala. Jednotlivé aspekty hry jsou brutálně nevyvážené, některé působí jako Mercedes a jiné jako Dacie. *8*
      • Ta hra v základu není vůbec špatná, ale v aktuální záplavě her se bohužel nedostala na můj aktuální playlist. Pokud hra dostane ještě několik opravných patchu, možná i nějaký dodatečný obsah a k tomu klesne cena, tak určitě může počítat s tím, že ji dám šanci. :)
        • Marně se snažím najít něco, co na tý hře není vůbec špatný. Je to ergonomický a logistický peklo na pozadí neuvěřitelně dementně předváděného příběhu s možností dlouhých hodin nudného nicnedělání v pustých lokacích.
        • Aktuální záplavě her? Mohu poprosit o výběr několika dobrých her? Mám pocit, že nic kvalitního teď není. Děkuji. *3*
          • No já jsem nedávno 3x dohrál Dishonored 2 a teď už nějak nemám co hrát. Hrozně rád bych si zahrál hry typu Uncharted nebo TLOU ale kupovat kvůli pár hrám PS4 ... :-(
            • Hrozně mě láká PS4 Pro a hry na tuto konzoli, jen jsem docela zvyklý na 60FPS a nejsem si jist, zda bych těch 30FPS skousnul... Achjo kdyby ty hry jely permanentně na 60FPS místo 30, hned bych kupoval... *9*
            • Začátek roku 2017 se velmi povedl japonským hrám! Můžu vřele doporučit.
              Nioh (PS4), Nier Automata, Persona 5 (PS4)

              Jinak na PS4 vyšla hromada jiných dobrých her:
              The Last of Us, Uncharted 4, Horizon Zero Dawn, Bloodborne, ...Final Fantasy 15, ... atd.
              Ještě bych započítal remaster výborné hry Heavy Rain !!!

              Pokud chcete hrát vynikající hry, tak být váma tak si PS4 pořídím (já už ho mám)
            • Kozy
              Jo, ten zrovna hraju podruhý. Tak ono těch her je vic než pár, já si taky původně kupoval PS kvůli Bloodborne a teď to vypadá že se k
              pc už se nevrátim.
          • KrPa
            Tak vsechny AAA ted opravdu stoji za h.... Musis se divat i na jine studia, indie ci mensi.
          • Obávám se, že kdybych tady vypsal několik aktuálně mnou hraných titulů, vyvolal bych tím zbytečně flamewar (PS4 vs PC) a některým zdejším štamgastům by mohla prasknout žilka. *3*
          • Kozy
            Torment, Nier, Nioh, Horizon třeba.
  • nemůžu si pomoct, ale po shlédnutí EPICKÉHO Music Video od JT Machinima - Feel Like Home někdy v budoucnu dám ME:A šanci...teda až to zlevní a cena bude odpovídat kvalitě hry :)

    http://www.youtube.com/watch?v=DhmqpLe2QZE
    • *15* Jestli to není trolling a myslíš to vážně, tak jsi zlomil sedmou pečeť apokalypsy.
      • haha *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit