Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmm u ME3 to nešlo a tady to jde bez Originu? Zajímavé ...
    • Aha nic, zřejmně šlo jen o stažení ne samotné hraní. :-)
  • Crackyty, crackyty, crack...
  • A pak budou brecet ze to lidi crackuji. *15*
  • MidnighT91
    A o co se chcete vsadit, že já připojení potřebovat nebudu *12*
    • hrdina...
    • tak jako miliardy dalších lidí co si hru nekoupí, cracknou apod., dej nějakou lepší sázku
      • Miliardy? Vážně? Udělej si pořádek v číslech *3*
  • Doufám že se budu moct pochlubit městečkem na FB jinak do toho nejdu :D :D :D
    • Veskoslav
      Já chcíi Twittovat každou zprávu o narozeném dítěti!:)
      • A já zase o tom, že jsem zasadil brambory!
        • A ja ze som si to stiahol pretoze vsetci moji priatelia sa to na zaklede mojho prispevku hned kupia
  • Kup na originu a nemusíš být online. To je v pořádku, jen si chrání investice, a že ještě navíc šmírují přes origin? No a co. Nic hrozného se nedovědí...jen pár blbostí pro své statistiky, steam dělá to samé. Že jde hlavně o princip? To je jen póza, a pokud ne, tak se s tím smiř a nekupuj. Pravda bolí, takže čekám aspoň 50 mínusů.
    • Přečti si, co všechno Origin v tvém PC bez tvého informování o odesílaných datech a s tvým vynucených souhlasem ("chceš hrát naše hry, nemáš jinou možnost"), zjišťuje, budeš se možná divit. A rovnou si zjisti, co Steam, který se před takovým výzkumem ptá a můžeš mu to zarazit.

      http://www.ea.com/privacy-policy

      Opravdu jen pár blbostí pro své statistiky.

      Na druhé straně, spousta idiotů toho na sebe vyslepičí tolik třeba na fejsbuku, že nějaký screening veškerého nainstalovaného softwaru ve vazbě na IP vedle toho vlastně nic není *4*
    • smejki
      FYI... steam nedělá to samé.
      • když dva dělají totéž není to totéž, znám chápu, neber mě hned za slovo...myslel jsem podobné
        • smejki
          Co dělá Steam:
          - kontroluje integritu vlasních souborů, zhruba každé tři minuty
          - sbírá informace o využívání aplikací u něj zakoupených. EULA říká, že tyto informace používá pro vlastní účely, včetně vlastní inzerce.
          - po odsouhlasení si z OS vytahuje info o HW a SW (ze systémových "logů", ne očumováním každého kouta disku. Tyto informace, prosté informací o tvé osobě/účtu, započítá do globálních statistik o využívání HW/SW. Systém je dobrovolný a je možné se ho neúčastnit.

          Co dělá Origin:
          - prohledává periodicky celý disk, složku po složce (možná si všímá jen těch, které jsou zapsané v registrech jako příslušící instalované aplikaci, tím si nejsem jist. Každopádně mi třeba šmejdil ve složce se Starcraftem II). Nesbírá tedy data o obsahu, který je spojený jen s ním.
          - tyto informace sbírá a v nějaké formě i odesílá. EULA říká, že tato data může předat třetím stranám, i za účelem inzerce.

          Myslím, že to jsou podstatné rozdíly.
    • Vzdy me udivuje,kolik se najde lidi,kteri podobne praktiky obranuji.
      • a mě udivuje, že se nenajde jiné studio, které nespokojenosti fandů SimCity(nebo jiné hry od EA) využije a udělá podobnou hru...
        • Veskoslav
          Lidé kupují mnohdy značku, nikoliv hru. Obzvlášť to platí u sportovních sérií či série CoD. Studio se může snažit jak chce, ale pokud nemá dost prostředků na marketing, tak ani ta sebelepší hra nemůže zavedené hry porazit bez pomoci.
          • přesně a proto by měla být kritika k lidem a ne k studiu :)
    • Veskoslav
      Nevím, že by Valve prostřednictvím Steam nutil své kupující jako to dělá Origin tímto způsobem:)(Navíc když hry na Originu jsou občas katastrofálně dražší než klasická krabicovka....)
      • Valve to dělá po svém a EA to dělá po svém. EA je víc user unfriendly, o tom žádná. ALE rozmáhá se názor, že zákazník má právo za svou cenu dostat odpovídající komfort. Není pravda. Nabídka nabízí a poptávka poptává. Ber nebo nech být. Nabídni odpovídající službu nebo zkrachuješ...pokud jim to lidi koupí a jim se to vyplatí tak maj ostatní smůlu...ale nadávat EA do fašistů je v tomhle případě za hranicí slušnosti.
        • Veskoslav
          Já jim nenadávám. Jenom akorát naserou další lidi. Udělali to u ME 3, kdy prostě usekli část linky a vydali to jako DLC )přitom živý Prothean není zanedbatelná blbůstka či méně významná postava jako např. Zeed či Kasumi). Ale uděla to, že kdo s koupí hru na Originu (mnohdy dražší) a má vyhody, to svinstvo je a veliké. Tohle by si Valve a jejich Steam nikdy v začátcích nemohl dovolit, protože by rychle zkončil. Jenom díky Steamu má EA svůj "Steam", který mi doteď jede na pitomé Betě.
          • Není to svinstvo, absolutně žádné, kurde, vždyť je to jejich hra, klidně ať ji daj za 999$ a nebo ji rozdají na ulici zadarmo. Jde o to, že jen mrháte časem se nad tímhle pozastavovat, když jim to tukani zaplatí, tak holt máme smůlu (nebo si stěžujte u nich a ne jak v "diskuzi u piva"). Myslíš, že mě to neštve. To víš, že jo, ale vždyť v zásadě nedělají nic zlého a tyhle flamy jen přiživůjí negativní energii vesmíru. Já chci mít kladnou karmu, peace bro...
  • doprdele a to sem se na nový SimCity těšil...

    no už se netěším, ať si ty socializační srágory nacpou do chřtánu a udáví se jima, já se se stády retardů socializovat nepotřebuju a na multiplayer mám jiný hry
  • Cože, potkopávání měst? To nebude moc zábava. Už vidím ty škodiče a ještě kvůli tomu být permanentně na internetu, fujtajksl.
    • Veskoslav
      Ale na druhou stranu zase udělat protiopatření nemusí být na škodu. Ale nemyslím si, že by to fungovalo na principu, nejsi tam, město ti spadne (tedy doufám)
  • Veskoslav
    Hmm. Dilema. Tedy u her jako ME 3 či Sc II či Diablo III to připojení překousnu, protože jsem za to dostal královskou zábavu a v případě Sc II je to i nutnost pro MP. Ale nevím, jestli taková přidaná hodnota bude u této hry u MP. Hra mě oslovila svým zpracováním a tím, jak se snaží přiblížit k realitě výstavby města. Záleží taky kolik bude stát atd. Když už Origin mám kvůli ME 3 a Bf3, tak to mi žíli netrhá. Spíše to, jak nakonec hra bude vypadat, co bude nabízet. Ale jak říkám, poslední hra od EA měla být podle mě ME3 kvůli jejich přístupu k hráčům a DLC. Pokud ale udělá hru takovou, že bude nejenom dobrá v recenzích, ale i v oších hráčů, jsem ochoten dát EA jako platící hráč šanci.
  • Neni to zase az tak davno,kdy jsem mel docela radost z toho,ze EA se odvraci od sve nepekne povesti z dob minulych.
    Ale to co poslednich par mesicu predvadi me presvedcuje o opaku.
    Skoda.
    Acti,UBI,EA jeden vycuranejsi,nez ten druhej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit