Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ked ne UBI tak EA, do kakaoveho venceka! oni sa predbiehaju v tom kto je vetsi blbec. hard days for PC gaming
  • Koukám, že v kanclech EA sedí řádní fašisti *12*
  • Takze kdo si hru koupi, bude poterbovat internet a bude tim za blbce. A kdo si hru stahne a crackne, tak internet potrebovat nebude. Opet na to doplati jen platici zakaznik. *11*
    • Chudák platící zákazník - bude si muset zavést do domácnosti internet. Oh, wait...
      • Veskoslav
        P.S: Jenom by mě zajímalo, jak taháš net např u takového notebooku ve vlaku. A to říkám jako člověk, co seděl celých 8 hodin z Paříže do Frankfurtu připojený na Wi-fi. Ale to nestačilo na to, abych hrál na "plné" koule Sc II, tudíž jsem musel nakonec si číst noviny a dělat školu, protože připojení bylo fajn, ale na hraní nikoliv. Navíc kolik vlaků má např. v ČR plnohodnotné wi-fi a kolik míst máš pokrytých wi-fi či svým ADSL modemem s optickým kabelem, co máš doma? Tudíž zde je vysvětlení, proč jsi zase za vola, když nechápeš kritiku, že na to dojedou ti, co si to zaplatí.
        • To je pravda. Omlouvám se. Úplně jsem zapomněl, že člověk musí hrát hry každou volnou chvíli. To pak beru zpět.
      • Ti to vysvetlim zvlast. Ostatni to pochopily, jen ty jsi zustal tam na konci rady!! Nejde o internet, ale o permanenti( pro tebe to i prelozim NEUSTALE) pripojeni k internetu.
        • 1) Byl to trolling - ostatní pochopili a dali mínuska. Jen ty ne.
          2) Nevěděl jsem, že návštěvníky Games.cz jsou pouze holky, jinak si tvé "pochopilY" nedokážu vysvětlit.
          • 1) Tvuj trolling sem pochopil, ale nechtel sem napsat ze si vul(jen sem to rozepsal)
            2) normalni hrubka, jak kdyby si ty nic spatne nikdy nenapsal. Ale co musis ukazat honem na jineho, aby se nemluvilo o tobe.
            • Tazke ty podle gramaticke urovne psanych prispevku soudis uroven vzdelanosti naroda?
              Treba te to prekvapi,ale existuje plno lidi,kteri vystudovali i nekolik vysokych skol a presto jim gramatika dela problem.
              Takze dle tve logiky jsou to vsichni hlupaci?
            • Veskoslav
              Za to ty jsi vzdělanost sama.....
            • 1) vůl? Urazil jsem tě nějak já?
            • 2) Ani ne, hele... Spíš je na vině to, že mě to rozčiluje... Úroveň vzdělanosti národa mizivá...
          • Veskoslav
            Pokud se jedná o trolling, tak je více než trapný pokus o flame v diskuzi, kde se probíralo to, o co se jednalo v článku.
            • Nepřekvapuje mě to, že se musí vždycky ozvat ten čůr@k Vyhoňslav.
            • Veskoslav
              A co, že Tě nepřekvapuje? Že kam vlezeš, tam děláš ze sebe vola a snažíš se o trapný flame?
            • Že mě to nepřekvapuje...
    • Pokud to udelaji chytre, tak cast funkcionality pobezi na serveru, podobne jak u diabla 3 a maji vystarano.
      • Veskoslav
        Diablo III si nezahraješ bez netu, ani craclou verzi. Stejně jako Darkspore. Tady to bude podle mě fungovat jako u Anno 2070 a MRDu od Ubisoftu. Tudíž v tomto bych tyto hry nesrovnával:)
    • podla mna ten co si tu hru kupi bude chcet hrat mp cize mu to bude jedno..
      • Většina her jde hrát přes net i když sou stažený. Nechápu čeho tim chtěj docílit, i v dnešní době je dost lidí bez netu, nebo když pojedu někam na chatu tak kde tam vemu net?? BLBOST!!!!
      • Jenze MP v jakem slova smyslu?? Ze se budou sdilet statistyky s ostatnimi hraci, nebo podobne zbytecnosti? To u me neni MP!
        • Veskoslav
          Co jsem měl možnost číst, tak by MP měl být propojení měst, záškodnictví vlastní měst, diplomacie a finance mezi městy hráčů. Tudíž nejenom statistiky, ale plnohodnotný MP. Ale taky to může dopadnout zcela jinak.
          • Tak sem dost zvedav co se z toho nakonec vyklube.
      • smejki
        No teď, když to ani jinak nepůjde, máš asi pravdu. Já osobně bych ale veškerou socializaci s klidem vynechal.
  • smejki
    Souložit off, EA. :-*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit