Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No a co takhle spustit format c: nebo d: případně delete * ještě s nějakým parametrem, aby se neptal na potvrzení.

    A jinak.
    Tyhle aféry každého jenom otravují. Já bych všechny tu ochrany a drm zakázala.
  • btw: potencionálně, ne potenciálně
    • Opravdu?
      A čeština pláče http://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=potenci%C3%A1l&Hledej=Hledej
  • Ubi už vydal opravu
  • :) Ubisoft Game Lancher: Error code 1 ..... Jo HAVX 2 a distribuce přes Steam , která se bez launcher DRM stažené jinde ani nespustí ....
  • Paul_cz
    Už je to opraveno.

    Changelog:

    Fix addressing browser plugin.Plugin now only able to open Uplay application.
  • Nikdy som si nevšimol, že by mi to nainštalovalo nejaký plugin(a to hrám AC sériu asi 3/4 roka). A čo ten plugin mal vlastne robiť?
    Už ma pre nich napadol aj trest: urobiť Dark Messiah 2 ;-).
    • Spouští UPlay aplikaci :)
  • To je ta vase online buzerace, jdete sni uz nekam do pi***!
    • Black_Hand
      online uz neni. ani pri startu. jen pri instalaci. (vcetne AC2, ale mozna nejake jeste chybi)
  • Pokud si chcete být jistí, format C:.
  • budu hádat bezpecnostní diru objevíl technik na záchodě přicemž mu tak přeletlo pozpatku letadlo
  • Tak to jsem asi divnej, ale i přesto, že v PC mám AC všechny (originální verze samozřejmě), tak můj prohlížeč žádný Uplay plugin neobsahuje a nikdy neobsahoval.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit