Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paul_cz
    PCGamer - "We’ve contacted Ubisoft for comment and they’re “looking into” the problem."
    Jinak stačí v prohlížeči vypnout ten plugin, hry fungují dál a problém je vyřešen. Zajímalo by mne co má ten plugin vlastně dělat (když pominu tenhle brutální bug).
    • God-of-War
      Ehm..nasrat lidi?
    • To by mě taky zajímalo,ale osobně tipuji nějaké to špehování lidí *2*
  • To je ta vase online buzerace, jdete sni uz nekam do pi***!
    • Black_Hand
      online uz neni. ani pri startu. jen pri instalaci. (vcetne AC2, ale mozna nejake jeste chybi)
  • Paul_cz
    Už je to opraveno.

    Changelog:

    Fix addressing browser plugin.Plugin now only able to open Uplay application.
  • budu hádat bezpecnostní diru objevíl technik na záchodě přicemž mu tak přeletlo pozpatku letadlo
  • Nikdy som si nevšimol, že by mi to nainštalovalo nejaký plugin(a to hrám AC sériu asi 3/4 roka). A čo ten plugin mal vlastne robiť?
    Už ma pre nich napadol aj trest: urobiť Dark Messiah 2 ;-).
    • Spouští UPlay aplikaci :)
  • Ubi už vydal opravu
  • Jazz
    Hate na Ubisoft a DRM za 3... 2... 1...
    • Kozy
      Jo! nekraď moje vtípky, s tim jsem měl přijít já! *1*
    • A proč ne? Koupil jsem na Steamu Drivera ve slevě, spustím ho ve Steamu a místo toho, abych hrál na mě vyskočí další okno s přiblblým uplayem kde musím zmáčkout eště další tlačítko. Tak se usnadňuje zákazníkovi užívání produktu. *10*
    • Amylee.Anderson
      Opakovaný vtip není vtipem!
      • opakované vavro lejno- je furt vavro lejno
    • A proč ne? Koupil jsem si několik ubi her na steamu a než jsem je vůbec spustil, tak mi to zabralo dobrou půlhodinu naprosto pi*atých registrací a potvrzování. Zlatý warez a konzole.
      • Jazz
        Tak to je super,
        já je pustil ani ne za 30 sekund, ale když je někdo kr€tén :)
        • Když je někdo "kr€tén", tak si myslí, že když nemá problémy on, nemá je ani nikdo jiný.
      • Hm... tak já mám ze Steamu Drivera: SF, a ten mi jede v pohodě, ale teď jsem se odhodlal a koupil si ve slevě Assassin Creed 2, a když jsem byl tak v 90% hry, zmizely mi savy a hodilo mi to savy ze sectoru 2 a 5, tedy v podstatě začátek hry. Už to konečně někdo vyřešil? Ubi už nějaký ten pátek (konkrétně asi 2 roky) o tomhle problému mlčí a update na Uplay nikde. *11*. Takže pápá Ubisofte. *12*
        • Měl jsem ten samý problém u AC2 kterou jsem koupil před půl rokem zhruba před měsícem mě to neustále házelo na save z prosředku hry kvůli tomu jsem musel někdy spouštět AC2 i 5x po sobě než se mě ukázal správný save ta služba je totálně na .... hlavně že to nabízí stupidní peníze za který si člověk může nakoupit jinej voblek do hry či jiný kokotiny
        • mě zmizel save v Ghost recon future soldier o 3 mise do zadu... :-x
    • Ratatata
  • Tak to jsem asi divnej, ale i přesto, že v PC mám AC všechny (originální verze samozřejmě), tak můj prohlížeč žádný Uplay plugin neobsahuje a nikdy neobsahoval.
  • :) Ubisoft Game Lancher: Error code 1 ..... Jo HAVX 2 a distribuce přes Steam , která se bez launcher DRM stažené jinde ani nespustí ....
  • btw: potencionálně, ne potenciálně
    • Opravdu?
      A čeština pláče http://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=potenci%C3%A1l&Hledej=Hledej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit