Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy
    Dan Bull je náhodou fajn i když teda tenhle styl rapu moc nemusim. Určitě lepší jak verze od Miracle of Sound.
  • Mohol by mi autor okrem Syndicate, Far Cry 3 a Planetside 2 vymenovat este nejake hry kde bol v trailery pouzity dub step ? ( nie ze by som dub step pocuval ale velmi ma to zaujima ked tak pise o miliontom trailery )
    • ales.smutny
      RE: Raccon City, Bf 3, AC: Revelations, AC3, Borderlands 2, Halo 4, Hitman Absolution, Amazing Spider-Man...co mě napadá z hlavy.

      Ale stačí zadat dubsterp games do googlu a vyjede spousta reakcí na přesycení jak herních tak filmových trailerů dubstepem. Včetně pár vtipných parodických věcí.
      • mě přijde, jakoby někdo výš chtěl vnutit světu zase nějakou pošahanou hudbu, to nejlepší už na světě je a nic s tím nenadělají, kromě toho, že vydělají na mladé generaci, která pobere co se zrovna hraje v rádiu
      • Co sa tyka dup stepu v traileroch mne osobne okrem teda syndicate sa tento styl hudby v traileroch nepaci, len som chcel vediet ked uz bolo pisane o miliontom trailery. Dakujem ale v kazdom pripade za odpoved.
        • ales.smutny
          Rádo se stalo :)
    • USER47
      Třeba Borderlands 2, editor ke Grimrocku, Tribes, Otherland, a ještě jedna obskurní závodní hra, na jejíž název si nevzpomenu:).
      • Dakujem :) Musim sa priznat ze si nepametam ziaden trailer ci uz ku Grimrocku alebo k Tribes kde by bol dup step ( zas to tak nesledujem ) ale v ostatnom mas pravdu.
    • MidnighT91
      Assassins Creed
    • Battlefield 3 jsi zapomněl jinak nevím
      • Ďakujem na to som zabudol, ale okrem teda este tohto nejake dalsie kde bol dup step pretoze ma to zaujima. Ked niekto pise o miliontom tak cakam, ze nebude problem vymenovat este nejake.
  • Trisska
    Akční, vybuchovací trailer na primárně stealth zaměnou hru?? Fakticky divný!!!
    • Můžeš přestat na pár dní používat ty vykřičníky? *16* Proboha, vždyť ty tvoje blafy se vůbec nedají číst, nemluvě o obsahové formě... A to mluvím o všech tvých příspěvcích. Vzpamatuj se ženská!
      • Trisska
        Tak si mě nečti!!!!!!!!!!
        • Ne, ty nepiš. Trolle.
    • Ja myslel ze zamer byl nechat to hrace projit tak jak chce ne?
      • Trisska
        Původně se hra prezentovala jako stealth s možností občasného využití zbraní a superschopností. Teď je to zase akčňárna s možností občasného plížení! Tohle asi dnes víc frčí!!!
        • Nesouhlasim...
        • Nevim co dnes frci, ale vim, ze nefrci blby kecy.
        • Jasnej troll. Takhle hloupej nikdo bejt nemůže. Hra se prezentovala jako naprosto svobodná co do rozhodování. A to i splnila. Že tobě nejde nebojový postup je jen chyba tvojí neschopnosti.
          • Trisska
            Proboha, ty fakticky nejseš normální!!!
        • Holka, já tě vůbec nechápu, asi jsme hráli každej úplně jinou hru. Poprvé jsem to dohrál na high chaos a zabil při hrani skoro všechny, co jsem potkal. Podruhé jsem to dohrál na low chaos, bez zabití a některý kapitoly dokonce na ghosta (vůbec nikdo si mě nevšiml).
          Z vlastní bohaté zkušenosti můžu říct, že ta hra dává naprostou svobodu stylu hraní a vždycky je to jinym způsobem super zábava.
          • Trisska
            Já to ještě nedohrála, ale sem už myslím blízko konce! Svoboda hraní je fajn, s tím s tebou naprosto souhlasím a nic proti tomu! Tohle jsem tady ale vůbec neřešila! Řešila jsem jen ten nový DLC trailer a to jak se teď hra prezentuje! Ale to máš fuk...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit