Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na Xbox Live dodnes nelze DLC stáhnout...Na podpoře mi sdělili, že není dostupný pro Českou republiku!!!
  • Problém je, že Dishonored byla prezentována (a to i tady na Games) jako nejlepší stealth hra od dob Thiefa (viz nesmyslné výkřiky ve Fight Clubech). Skutečností ale je, že když hraješ hru stealth, tak nevvyužiješ 80% věcí, co ve hře jsou. Skoro všechny věci u obchodníka jsou na zabíjení, většina technik a udělátek ve hře slouží k zabíjení. Celou hru jsem dohrál stealth a byla to nuda, pořád totéž dokola ve hře, která je očividně dělaná na to, aby se hrála akčně.
  • "ale asi je to lepší, než miliontý trailerový dubstep."
    Dubstep on everything!
    http://www.youtube.com/watch?v=sYkbbMA3ozQ&feature=youtu.be&t=3m1s
  • Grandhalf
    Dobrá mjůzik *3*
  • Lawliet
    kvalitní stealth si představuju jinak.. ,ale ta omáčka okolo je fajn.
  • Určitě reálný jména nepomáhají na 100%, ale jsem přesvědčenej, že by to pomohlo odfiltrovat aspoň jistou skupinu. Navíc by se každej mohl kouknout, na koho to vlastně reaguje a často už by pak nereagoval, protože by to nemělo smysl se bavit třeba s 10 letým faganem ... to je oboustranná psychologická výhoda. Oni o tom kluci mluvili v nedávným Podcastu ... málo lidí a času na správu. IMO v současným stavu by byly "nareportovaný" všechny posty, protože prostě slušní by reportovali idioty a idioti by, z podstaty věci", reportovali zbytek. Ignore list a zakázat anonymní posty možná ... . (Dopředu pro vrtálky: Já se klidně velmi rád regnu, pokud to k něčemu povede a bude se tu diskutovat.)
  • Realny jmena nijak zasadne nepomahaj coz uz bylo nekolikrat bezpecne prokazano. Ja myslim ze by nebylo od veci pridat tlacitko na reportovani (coz by myslim usetrilo cas pri spravovani fora) a mozna ignore list.
  • ... ty diskuse tady vážně spadly na úroveň pod Mariánským příkopem... Základem je se vzájemně urážet a pokud člověk A řekne něco, tak člověk B to musí automaticky vyvrátit a člověk C jim oběma nadá do pi*í. Výpovědní hodnota nulová, informace užitečná taky žádná, jenom křiklavý "názory" a honění ega. Vím, že ve Fight Clubu to proběhlo, ale FAKT bych znova zvážil, co s tím udělat. Osobně bych Diskuse na Gamesech úplně zrušil, jsou k ničemu a v podstatě jenom dělají zlou krev. Pokud to je ovšem nějakej skrytej soiologickej průzkum našeho ubohýho národa, kde se lidi neumí chovat a DISKUTOVAT, tak pak jo, ale utíkají odsud normální lidi s názorem. Případně udělat "Login Facebook", protože tam mají i debilové za svůj účet občas alespoň elementární zodpovědnost (nebo spíš strach pod svou skutečnější identitou postovat úplný sra*ky)...
  • to jo, ale kazdy byl odvareny z toho, ze to jde hrat stealth stylem :)
  • Za stejny penize? Tys nekdy videl nejaky datadisk co od zacatku stal 200 nebo 300? Co ja pamatuju tak hra stala 1499 a datadisk 799+.
  • to je tak mozna 1 ze 100, vetsinou hned po vydani hry oznami tak 5 DLC a do 14 dni je jedno venku :)
  • Muzes mi prosim ukazat puvodni indicie? Protoze ja pokud vim tak to od zacatku tvurci prezentuji tak ze mas svobodu v tom jak to chces projit.
  • Nesouhlasim...
  • Caincz
    Nejlepší stealth hra je vydávat se v diskuzích na Games za holku :D
  • Draxx: Já se snažím vytvářet kvalitní příspěvky. Což je všeobecně problém v Čechách, kde se z dobrých 60-70 % nadává. Nikdy jsem neviděl na hlavních zahraničních mediích takový příspěvky jako se toleruji zde. Jestli mne pak nějaký kluk troluje, to už neovlivním a neovlivní to ani redakce. To se pozná jenom časem.
  • No asi to nehraješ dobře když to všem jde docela bez problému a ty ty problémy máš
  • náhodou se mi to k tomu videu i hodí :) nevím proč si recenzent stěžoval, ale je to jeho názor :)
  • Nevim co dnes frci, ale vim, ze nefrci blby kecy.
  • Jeste bych doporucil starsi a tezkopadnou Death to Spies 1-2 (jak je tezkopadna tak je ale vyborna) a kdyz jsi stealth silenec jako ja, da se spousta her hrat stealth zpusobem :) napr Hidden & Dangerous 2...
  • Inquisitor
    Podle mě je Dishonored celkem dost lehká hra, pokuď si jí nestížím sám tím že se snažím být nespatřen, nespustit poplach apod.. Tim že vaše postava Corvo je proti ostatním v podstatě nadčlověk. Cesty jsou krásně navržený pro vaše schopnosti, takže k opakování u mně došlo maximálně dvakrát kdy mě nepřítel nějak překvapil.
    Tím určitě tuhle hru nechci shazovat, dost mě to bavilo, ale jako výzva mi to opravdu nepřišlo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit