Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hral som hodinu betu no overhype tps za mesiac omrzi *7*
  • Hezké video, pokud takto hra bude skutečně vypadat, tak se těším o to víc, nicméně v betě to takto nevypadalo ani náhodou. Je pravda, že na nejvyšší možné nastavení jsem to nehrál, ale na high nastavení ano a k tomu ve videu se to ani nepřiblížilo. Ani zdaleka ne. Samozřejmě vše může být jinak na nejvyšší možné detaily a je pravděpodobné, že všechny efekty nebyly v betě přítomny, minimálně druhá beta vypadala na stejné nastavení lépe, než při prvním víkendu. takže uvidíme.
  • Pane. Hrál jsem Closed Betu s Sapphire R9 270x na LOW s 30 fps, takže nechápu co tady píšeš :D
    Open betu už jsem hrál na MSI GTX 970 a ano, jede mi to v 60 fps
  • KUba-cz
    Těch 60FPS na té doporučené sestavě je ve FullHD s veškerým nastavením na nejvyšší?

    Sice už mám docela starý CPU ale zatím na vše stačil, a vše na nejvyšší to jelo cca 40-60FPS ve 1920x1200 tedy o pár pixelů na vyšku více než je 1080p.

    Mám přes 4 roky starý i7-2600 3.4Ghz, GTX970 a 16GB RAM.
    • hral jsem uzavřenou i otevřenou betu na ultra detaily včetně všech stínů v-syncu a pod na 60 fps na sestavě:

      i7 2600 3,40 GHZ
      MSI gtx 970 4GB OC
      8 GB RAM

      takže seš úplně vpohodě, protože plná hra už náročnější nebude
  • pro pripadne srovnani hra na moji sestave pri nastaveni medium - high jede plynule: GTX 660 Ti, i5-3507K, 16GB RAM, W10 Home

    bohuzel pri bete z neznamych duvodu kazdou minutu padala - obnova ovladace
    • mne sa dialo, že sa mi hra automaticky minimalizovala, pričom pomohlo vymazanie priečinka hry z dokumentov.inak to šlapalo normálne aj na mojom noťase.
    • jede ti software na monitorování ? nebo máš vysoký OC ? To jsou dvě věci proč mě padaj někdy hry přesně jak říkáš.
      • i kdyz mam K, netaktoval jsem a ani grafiku ne - tim softwarem je mysleno spyware apod. nebo hlidani teploty nebo... ?
  • Dalši stupidni patlanina jako Destiny
    • A co je na tom, oo pane akademiku, tak stupidni? A co presne myslite tou patlaninou? Kdybyste blize vysvetlil sve smesne tvrzeni, ktere je samo o sobe vzhledem k takove hre naprosto nesmyslne, byl byste velice hodny.
    • pro lidi co se v singlu cití sami, co maj rádi loot, co si rádi porovnaji skill s ostatníma,chtěj něco novýho a bavily je gearse... lepší volbu tenhle rok asi nenajdou
  • Lidi nevíte někdo kolik tak %hry bylo v betě o proti cele hře ? Třeba kolik % z cele mapy ?
    • Still
      Nezapomeň že další lokace budou v DLC (třeba podzemí). *3*
    • Morraw
      Uvádí se 5% - ale to je blbost. Nevím jaká už přesně byla sekce v betě. Každopádně měla by to být rekonstrukce dolního Manhattanu 1:1. mluví se o velikosti jako ve Fallout 4 a GTA V
      https://division.zone/2016/01/16/tom-clancys-the-division-will-not-include-brooklyn-queens-bronx-and-staten-island-final-map-size-revealed/
      • KUba-cz
        Ne dolního Manhattanu ale Mid-townu, tedy něco od 14. po 59. ulici (skoro až jižnímu cípu Central parku)
      • Myslel si 25%, ne? 5% přece není možný, když toho tolik oddělali
        • Morraw
          Jo došlo mi, že to bude blbost. Ale 25% se mi zdá moc. S přirovnáním k F4 a GTA V se mi to zdá dost velké, ještě když se tam dá pohybovat jen pěšky. Další města v DLC naplánová zatím nejsou, tak kdoví.
          • tak ale je tam fast travel takže to, že sa chodí pešo nie je až taký problém.
          • No já doufám, že další části města přibudou a hlavně víc nepřátel. Když pominu dark zone, tak nebylo co zabíjet. Přirovnání velikosti ke GTA V mi ale přijde hodně odvážné... :D
    • Prostorove cca 1/5 cele mapy. Vetsina skillu, vsechny perky, talenty, vylepsovani base of operations, crafting a podobne mechaniky byly v bete zakazany. Questu bylo take jen par, zamerne limitovanych na pocet (odvazim se tvrdit, ze i v oblasti kde beta probihala budou dalsi questy - byly videt na drivejsich gameplay videich)
  • Ilusiveman
    To jste to tady nikdo nehrál? Soudě podle trapnejch komentářů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit