Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zajímalo by mě jak by měla vypadat hra podle některých z vás,prej vylezu o level výš zvýší se mi dmg ale nepřátelům se zvýší štíty //a jak to asi jinak maji udělat? ... ---- jak to máte v borderlands..----jak to máte ve wowku ?---// jak to máte v diablu? podle mě je to udělaný relativně dobře, tenhle system funguje uz delsi dobu a dobře
    jinak podle slov vývojářů je ve hře dost věcí ukrytejch a mluví o nich jako o překvapení v plné hře
    dále budou hru prý hoodně dlouho podporovat, a vyjde hodně bezplatných dlc a eventů...
    znělo mi to jako když mluví vývojáři z GUILD WARS 2, protože jestli si pamatujete skutečně tu hru drží při životě novýmy updaty , eventy a přídavky zdarma, + základní hra je uz FREE..
    což by mohlo být něco podobného i tady
    celkově je hra super, nicméně nutno říct že v betě se člověk začal po chvíly nudit...
    upřímě DARK ZONY byly docela nuda... snad bude v plne toto něčím okořeněně... např "world bossy" random eventy atd... uvidíme
    ale nepříde mi fér hanit džubisoft, udělaly hodne krásných (graficky) her který mě baví, ale sem tam má nějaká NEDUH... the CREW má potenciál jako blázen , jediná hra svého druhu a velikostí na PC která je zazděná nedomrdlím online hraním, přitom ten svět...ty možnosti... nah
    • Guild Wars 2 je podle mě nejlepší F2P MMO všech dob. Nemá konkurenci a to miluju Age of Conan a LOTRO, ale GW2 je po všech stránkách dál.
  • Uvidíme, jestli tahle hra bude důvod, aby hráči hromadně upgradovali HW.
    • Určitě nebude
  • Grafika teda nic moc, az na smoke a particle effecty je to stary dobry Max Payne.
    • ono v dnešní době už nejsou takové skoky v grafice jako byly mezi dx 9 a 10 třeba ... dneska je to vesměs o tom kdo udělá lepší čmoudíky a sluneční paprsky... ono už se to posouvá dál těžko... NFS pro street byly kdysi revoluční s jejím originálním kouřem od gum... a na mnoha pc to strhávalo i 20 fps ... ale myslím že je dost z cesty o division říct že grafika je nic moc

      těžko najdeš na trhu hru s realičtějším prostředím, nemluvě o pohybu sněhu podle závanu větru a (detailní ne globální) zničitelností prostředí
    • gesto
      Tak si pořiď lepší pc... Division má hodně dobrou grafiku řekl bych že špičkovou, nepleť si grafiku a prostředí, atmosféru... je jasné že džungle a tráva vypadá vždy líp než město a baráky ale to neznamená že má Division špatnou grafiku... vzbuď se
      • Pokud to bude zas zprasený tak ať si strčej grafiku víte kam... Mám GTX TITAN a i já jsem opravdu pocejtil v betě radikální dropdown FPS... Grafika vcelku průměr, prostředí pěkný ale to je asi tak všechno.Opravdu jsem nepoznal rozdíl ULTRA vs HIGH...
        Takže jestli chtějí aby to hezky vypadalo a hráli to PCčkaři na 60FPS no tak nevim nevim... Já prostě Ubisoftu už nevěřím...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit