Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prakticky kterekoliv video od blizzardu, navíc nejsou odkazani na to ukazovat nadra a brutalni gore
  • netrolim zkratka jsem nevidel stred videa, protože mne to fakt nebavilo koukat, tak jsem se slušne zeptal
  • wenceslaus
    Takže trolíš? Aha.
  • wenceslaus
    Jiná liga?
  • sre nekoukal jsem to cele, hrozne mne to nudilo
  • jakubc
    Ano, blokuje je v plné síle, zatímco po napuštění těla Geraltovou krví s nějakým rozpuštěným sajrajtem (pravděpodobně něco se stříbrem?) ztratila svoji odolnost a Geralt ji mohl naporcovat.
  • To je hezci jak ta carodejka na direct x12.Taky na to potrebovali 4 titany? *14*
  • Tak jdem si něco od Blizzardu pustil (WoW) a nic moc teda. *1* Neřeknu Hideo Kojima, ten dělá trailery, který se CDProjektu vyrovnají, ale pokud ti mám věřit, že Blizzard dělá lepší, tak si nechám poradit, kde takový hledat. *3*
  • Odsekne jí až po tý reakci na infikovanou krev, ne? *7*
  • s filmečkami od blizzardu se tohle srovnavat neda, ani po technicke strance, po strance scenare, strihu atd. Blizzard je jina liga.
    P.S.
    2:10 blokuje uder mečem svou paží a nakonec ji tu ruku odekne, seems legit
  • Jo tam se můžete stavit cestou od ocniho, nebude to na skodu:)
  • Co tohle?
    https://simplestatements.files.wordpress.com/2011/11/paint_lobotomy.jpg
  • Nj. Ještě nikdo z nás tu hru neměl šanci vyzkoušet. Nebo se pletu? *1* U Zaklínače je grafický ztvárnění jistě velmi důležitý. Možná nebude stát za moc. Ale přijde mi, že s tím tak nějak dopředu příliš počítáš. *3*
  • vsem co davaji minusy doporucuji tenhle odkaz.

    http://www.znamylekar.cz/ocni-lekar
    každý by si zde mel vybrat, kupa odborniku které nutne potrebujete:)
  • smutné je, že tohle není vtip
  • tak spis je to nejenom o vode, to vis kazdej kousíček dela celou hru, a cim vic kousicku stoji za prd, tim to je horsi.
  • Nj, je to holt o vodě.
  • Jj, kritika sexismu od Polygonu byla výborná. Zejména ta pasáž, kde recenzent obrátil proti CDProjektu i situaci, kde si z herního sexismu dělali legraci.
  • Koukam že mi grafika kiksla v dobrou chvili. Před měsícem jsem kupoval novou a dostal k ní free kupon.
  • jasne nemá sanci..jen když se třeba podivame na vodu v zaklinaci 3 a na tu z DA:I tak jsme razem zase v roce 2009 :) Sorry ale zaklinac 3 nijak zvlast dobře nevypada, aspoň po graficky strance. takova klasika a ta kvalita kolisa nekde na urovni Skyrimu z roku 2011..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit