Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Quake III je jednou z nejdůležitějších (a nejlepších) multiplayerových stříleček všech dob...

    Málem jsem se zdělal smíchy...
    • TheGGG
      To je typická vlastnost některých lidí, jak je něco "klasika", tak to musí být dobrý, nehledě na to jaká je to blbost.
      • Díky za velmi rychlé a zaručeně objektivní hodnocení od pana odborníka na hry a jedinou pravdu.
        • TheGGG
          Tleskám, tleskám, tvůj mistr veskoslav tě vycvičil dobře. Demagog jak z učebnice.
          • Doporučuju nastudovat definici demagogie.
            • "nastudovat základy slušneho chování a tolerance"

              Právě sem tě nominoval na vtipálka roku, tak se drž.
            • TheGGG
              Myslím, že na tebe to sedí více než dobře, jinak tobě doporučuji nastudovat základy slušneho chování a tolerance, dost ti to pomůže chlapče.
      • C-BEAM
        nie je to síce prípad Q3 ale súhlasím, že niekedy i klasika môže byť blbosť... napríklad ty si tiež už taká klasika tohoto webu a pritom blbosť z teba doslova kvete.
    • njn pán je asi Unrelák ti to proste... nezatopis :)
      • A nebo je mu 14 let takže netuší o co jde
        • 14? Ještě bych ubral. Každopádně je to někdo, kdo vyrostl na tom, že autoaim, autoheal, autofullequip a možná i autofrag je základ a vše ostatní je blbost. Prostě generace digitálně retardovadných lazyscrubs. *15* A takový kiddo si tady bude otvírat hubu. V reálu by se rozbrečel...
          • Tahle úžasná přesvědčená dedukce mě u vás gumových nevyzrálých kašpárků nepřestane nikdy fascinovat. To je alespoň materiál... ale bacha na reál.
          • TheGGG
            "V reálu by se rozbrečel" oh ty si my ale pořádně ostrej hoch. V jakým reálu? Myslíš že si nějaký boreček, když si hrál Quake? To si se hodně přiblížil k realitě. Tomu mi s autohealem nemůžeme rozumět, ty si prostě hotoví G. I. Joe.
            • TheGGG
              Nevím, možná ještě hraješ Half life a brečíš jak už dlouhom nevyšla žádná dobrá PC hra.
            • Já totiž nedělám nic jinýho, než že hraju Quaka, pane mistře nelogiky.
        • Tak tak. Bez starosti, přebalil jsem se a těším se na večerníček, ale fotr že pořád mluví o nějakým tom kweɪkovi 3, ne tak jsem se podíval na video ne, o co jako gou. No a viděl jsem co jsem viděl a usoudil, že CoD nic překonat nemůže i když multiplayer vůbec nehraju, ne. Ani něco z minulosti ani něco v budoucnosti. A pak jsem viděl nadpis tohodle jakože článku ne a začal jsem ti to pročítat, abych si doplnil rozhled. Jenže po první větě jsem šel do kolen a z přečtění nebylo nic. A tak...
  • Nevěřim svým očím. Oni codifikujou Q3? Ale tak, třeba to přiláká víc hráčů. Na druhou stranu mi to přijde trochu zbytečný, protože už dost dlouho ve QL převládá mezi hranýma modama Instagib a Clan Arena, kde se noobové můžou vyřádit. Klasický TDM a duely se stejně už moc nehrajou.
  • Jo to znam. Hraju,dostanu na pr*el. Druha arena to same. V treti zkousim jen raketomet a dostanu na prdel,ale uz jsem v pulce tabulky. Pak zkusim gauntlet a najednou vyhraju. Ale o tom to je. Mam rad ty freneticke akce a vubec mi nevadi ze nevyhraju. Uzivam si areny a i hledani te spravne zbrane a taktiky,ktera dane osazenstvo porazi. A kdyz prohraju? No a co. Kde jsou pak ty vyzvy a snaha zlepsit se,kdyz budu mit po ruce nejakou tu berlicku? V tom nejak nevidim tu zabavu. Ale mozna je to dano i tim,te Q3 byla ma prvni originalni hra,na kterou jsem si vydelal.
  • C-BEAM
    vzhľadom na čísla id softu rozumiem ale aj tak je to hodne smutné ... navyše nič to nezmení na tom, že rozdiel medzi veteránmi a cod nováčkami je i s barličkami tak veľký, že dostanú na pr*el tak či tak.
    • Jn, vypada to ze je cas to znova nahodit a pofarmit novacky :P
  • Ehm staci drzat jump a bude to skakat za mna. Ako toto kua nema odradit veteranov? *8* Samozrejme ze bude zachovany aj classic ruleset, ale uz len myslienka ze toto su "cool" zmeny ma desi.
    • teda cekal jsem to horsi.. ale z hlediska veterana si myslim, ze tyhle zmeny nejsou spatne dokonce si dokazu predstavit jak ti novacci nebudou mit pod kontrolou timing odrazu... takze jim bunnyjumping bude dobrej jen pro vyssi rychlost,ale pri preskakovani prekazek se stejne budou muset naucit kdy to zmacknout.. atd.. nebal bych se toho.. a timing veci.. ehm uz kdyz q3a vyslo jsme meli nastroje ktere to i pocitaly.. to me je sumak.. spis me vadi jina vec.. mam origos q3a z te doby a misto starani se o puvodni hru z toho udelali livko.. kde se opet plati.. atd.. a tomu ja rikam ee ee ee
  • Spades
    No... ještě, že je za rohem UT4 :D Do té doby nějak přežiju, že budu hrát jen Duel.
  • ostuda, trapas a kolosalni fail.
  • kubi-wan
    No... ač mi Quake nikdy nějak zvlášť nešel (QL jsem hrál většinou proti kámošům na koleji), přijdou mi tyhle berličky docela směšný... ještěže půjde hrát furt i bez nich.
  • A zatraceně Codifikace je tady :( Ale vážně Quake musí zůstat takový jaký je protože to z něj dělá unikát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit