Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Urug
    Se u toho na začátku tváří jak kdyby na té televizi byla ňáká "interaktivní" baba.
  • no teda nic moc panove to se moc nepochlubili a to strileni :D jak Muay Thay styl :D:D:D no mam dost trapne cely Microsoft!!
    • to vyuziti hlasu mohli klidne dat jenom do microfonu na sluchatkach *1* nejak to zakomponovat do hry aby to tak slo i bez kinectu
      • to přece nemůžou :D stejně jako u ME3 to je přece nemožný bez super kinectu to nejde :D hybaj si ho kupit !:D
    • MS není trapnej,ms je chytrej víš kolik hloupých lidí kupuje hry kvůli kinectu?:D
      • nj mas recht :D:D:Dnikdy v zivote bych si nic nekoupil od Ms staci mi jenom jejich vyrobky Windows ktere stoji uplne za pi..
        • XXDarthVaderXX
          jj zato OS od Apple stojí za to o Linuxu nemluvě...
        • já proti jim nic nemám stačí používat mozek a nenaraziš tak jako v běžnym životě...mám xbox 360 a nemám žádný problémy ...když vyšel kinect lákal mě ale počkal sem si(ááá tady je to využití mozku) a teď vím že si ho nekoupim.
          • Erien
            Bavíš se s člověkem co má nick "blázen" to myslím, mluví za vše. :) A co říct ke Kinectu, jen to že když to nebude mít úspěch u nás, neznamená že to nebude mít úspěch i jinde. :) Ale mně se třeba líbí ovládání hlasem svého týmu v Mass Effect 3.
            • souhlas...a s tím ME3 to je dobrý to samý jako ten headtracking ve forza k tomuhle bude kinect ještě nějaký ten rok dokud se to nějak nevylepší
  • Ježiši kriste proč neudělají pořádný box?na to se to hodí...přemýšlel sem o koupi kinectu ale když vidím co na to vychází?nějaký rychle ušmudlaný věci a hry jako tato nebo forza?ne dík...u forzy tedy alespoň ten headtracking ale tady?:DDD...

    prostě udělali kinect nějak lidi nalákali a teď neví co,jak,kde vymyslet pro větší zisk...

    BTW:nemohl sem se udržet když sem četl že FIFA 13 má mít podporu kinectu :D
  • Chicht, ne dekuji.
  • a chodi se tam jak?
    • Musis sa oblizovat :D liznutie hornej pery vpred, dolnej vzad atd atd :D
    • Uplne prirozenym pohybem aby ses do hry co nejvice vzil.

      Musis se naklonit smerem kterym chces jit, dotknout se levym loktem nosu a rict "go".
      • Kinect developed by Ministry of silly walks *2*
      • chodi se na bezicim pasu :-D
  • psíčovina to j ee
  • Ať radši zdokonalej box a podobný věci, co se na to hodí...
  • U takových reklam mám vždycky problém poznat, jestli je to parodie nebo ne.
  • kdybych mel ten kinect tk bych si na strilečky bral asi nejakej klacek protoze drzet 5 hodinový call of duty ruce ve vzduchu
  • A k cemu ze je to dobry?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit