Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U takových reklam mám vždycky problém poznat, jestli je to parodie nebo ne.
  • cela ta uprava zbrani bude takhle pomalejsi, hrani nepohodlnejsi, presnost mensi, delay vetsi a zada bolavejsi ...
    • tak takovihle pako sem jeste nevidel kdiz ti dotoho nikdo nenuti muzes sito nastavit ovladacem trupko to neni jedina moznost zeto pude jen kinektem
  • Myslím že zustanu u myši a klávesky :) ale na nějakej šerm by to mohlo byt dobrý..
  • už jen z principu, že bych měl před televizí stát jak tvrdé "I" v tomhle klipu.. tak ta mě tedy naplňuje blaženou představou.. že jsem o nic nepřišel a není to pro mě.. holt si ještě u té klávesnice a myši chvilku posedím.. *1*
  • wtf, jak tohle má někoho zaujmout?
  • Odulin
    Hmm, tak možná přece jen ten svůj salvnej Kinect taky k něčemu využiju, ale spíš asi ne :/ Bože já byl při koupi hooodně naivní....
    • Dlaha
      Já myslím, že třeba s přítelkyní se na tom určitě vyblbnete. Znám páry, co si to kupují a pro ně je to ideální. Taky si to časem nejspíš koupím a budu s mladou skákat na raftě :D A když to bude mít využití ve velkých hrách, tím líp :)
      • Sice tě chápu ale kupovat ''věc'' za několik tisíc jen pro skákání na raftu?to si radši dám několik tisíc za opravdovej výlet :D chce to počkat pár let až kinect bude mít větší význam ,teď to cpou do všech her a jen to kazí požitek/smysl hry ,momentálně bych si to dokázal představit jen v hitmanovi a to kvůli tomu že je to pomalá/stealth hra, zbytek jsou rychlokvašky.
        • Dlaha
          tak samozřejmě bych u raftu nezůstal :) Ale nejspíš to nebudu kupovat dřív, než vyjde ten počin na CryEnginu.
  • A k cemu ze je to dobry?
  • kdybych mel ten kinect tk bych si na strilečky bral asi nejakej klacek protoze drzet 5 hodinový call of duty ruce ve vzduchu
  • a chodi se tam jak?
    • Musis sa oblizovat :D liznutie hornej pery vpred, dolnej vzad atd atd :D
    • Uplne prirozenym pohybem aby ses do hry co nejvice vzil.

      Musis se naklonit smerem kterym chces jit, dotknout se levym loktem nosu a rict "go".
      • Kinect developed by Ministry of silly walks *2*
      • chodi se na bezicim pasu :-D
  • Chicht, ne dekuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit