Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pernicek
    Někdo by měl dát těm týpkům co dělají tyhle videa tak 400 milionů ať udělají celovečerní film na IMAX plátno
  • Blizz tyhle videicka vzdycky umeli.I kdyz tento me nenadchl tak,jako nektere jejich drivejsi pociny,porad to je kvalitka.
    Nicmene pri nastupu pandy jsem se neubranil smichu.Po tom prechodu k lehce komedialnimu nadechu to vlastne nebylo spatne *1* .
    Presto to vylozene krici KUNG FU PANDA *1* .
  • hezky video, ale nevim jestli do toho zase pujdu, mozna jen prvni mesic kdy budu s nekterym ze svych lvl 85 gankovat maly pandy *4*
  • Čekal sem teda něco většího a epičťejšího a kdekoliv jinde bych byl skoro sklamanej. Tohle mi ovšem vyrazilo dech *1* . Je mi jedno že Pandaren se choval a pohyboval, jako by vypad z filmu Kung-fu panda. De hlavně o to , že mě Bilizard překvapit kvalitou a vtipem, kterym je tohle video prošpikováno.
  • perfektní video...připada mi to jak filmečky s Džeký Čenem *1* kdy si z nich taky děla srandu...a jak mu veme tu relikvii postaví ju zpatky..a pak ju ještě vycentruje..u toho jsem se zasmál já
  • zdeeneek
    Lol *1* Hezky s nima panda zametla *4*
  • ales.smutny
    Přesně ten :))
  • Ronox
    Prostě Blizzkvalita. CGi filmečky jim set sakra jdou. Starcraft 1 bylo moje poprvé a už ta aliení atmosféra ... kvalita no, co víc dodat.
  • MickTheMage
    Amen - k textu :) A ten moment - ked clovek podava bakulu orkovi? :) Ten je na nezaplatenie.
  • opravdu pekny filmecky ma blizzard na 1 :)
  • KeanuX
    Kung Fu Panda 3: Mists of Warcraft *1*
  • Trol.diskuzni
    Fukken yeh!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit