Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • " I am Pandaren. Very tasty!" - Simon, Yogscast
  • Fakt pěkné.
  • Nikdo nedělá filmečky lepší, nežli Blizzard.
  • tak nejak. x let nikomu nevadi kravicky, ktere zrovna nezapadaji do klasicke elfske, trpaslici fantasy, ..... tak proc najednou nekomu vadi medved? :D pokud blizzard bude delat stejne zabavny content jako do ted a vyporada se s nerofvanim, tak neni duvod se netesit
  • Neuvěřitelné a dechberoucí, uplně sem málem zapomněl že rasa Pandaren byla ve Warcraft 3. Moc se na to těším i když sem měl předtím velké pochybnosti, tímto trailerem si mne Blizzard vtáhnul do svých pařátů a já s úsměvem na tváři vyndám peníze z peněženky a MoP si koupím.
  • vyspely clovek tohle proste neresi a hraje to co ho bavi a ze je to detinske tak o tom nevim wowko ani jine mmorpg nikdy nebylo nejak extra na premysleni aby si ho nebylo schopne zahrat i dite a jestli by chtel nekdo argumentovat grafikou tak ta k wowku proste patri
  • tohle bych dokázal načmárat taky *11*
  • co to ma byt ? kopir chovani kungfu panda ? slaby. neoriginalni, ubohy. sragora.
  • Shania
    jsem si nevsim ze by je Chen zmlatil svym tlustym břichem:)
  • Mě to přijde zábavné, povedené a na pandy se těším i když mi táhne na 30, a ne, rozhodně si nemyslím, že by to bylo nějak dětinské jak se tu mnozí snaží prezentovat. Vlastně je legrační, že většina těch co to rozkřikují se sami ještě nedostali z řekněme, nízkého věku. Já osobně Pandu vítám a rozhodně si za ni zahraju. A jak to bylo ve Warcraftech 3 - Ještě jednu rundu?!
  • Shania
    A cim prosimte? Me je tricet dost se mi to libi.
  • deridon
    užasný jako vždy.. méně vážné, ale vůbec nevadí.. škoda, že jde hra už mimo mě.. nostalgie je svina, když si vzpomenu jaká to byla super hra..
  • tak ten nekdo kecal ;]
  • Filmeček precizně provedený, míst y i vtipný *4* . Ale co má tohle společnýho se světem Warcraft, který jsme znali z původních strategií...chmm to věru netuším.
  • Z casti mas mozna pravdu,ale porad se najdou kousky,u kterych to porad funguje.At uz herni nebo filmove.
    Spise bych tvuj vyrok aplikoval na hry samotne,ze s vekem cloveka dokaze zaujmout mene her,nez tomu bylo drive *3* .
  • Blizzard se zacal oficialne soustredit na deti 5-10 let.
  • Už to není tak nabušené a kulervoucí jako ty předchozí, ale to už je dáno tématem datadisku, takže se není čemu divit :)
  • Vegen
    Ona doba husí kůže z herních trailerů odchází s věkem pozorovatele :D Jinak souhlasim :)
  • Někdo psal že vteřina takovýhleho videa stoji miliony a miliony dolaru
  • Udelat parminutove video/trailer a celovecerni snimek jsou 2 velmi odlisne zalezitosti

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit