Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Od kdy se Warcraft bral vážně? Je pravda, že Kung Fu Warcraft mě moc nebere, ale tohle video je dle mě naprosto v pořádku.
  • kostejnesmrtelny
    Pěkný *4* . WoTLK intro zůstává nepřekonáno, ale je to lepší, než cokoliv, co vypustili od tý doby.
  • RockStar
    Od kdy má mít WoW pop kulturní odkazy? Od kdy WoW má sloužit jako komedie? Chápeš to? Tyhle věci do toho prostě nepatří. Tohle není seriál Simpsons, tohle je Warcraft...
  • Trapné neuvěřitelně trapné a kýčovité, ostatně jako většina her a videi od Blizzsr*če. Jak může někdo říct že mám WoW propracované univerzum.
  • Prestal som na catači asi tak pre 3 mesiacmi. Po vsetkych spravach a novinkach som chcel dat pandam sancu vyzerali nadejne cerstvy vietor do wowka. Po vzhiladnuti tohoto videa som okamzite zmenil nazor. Z neho je presne vidiet akym smerom sa WoW a lastne aj cely Blizz ubera. Uvitajte dalsie EA.. *9*
  • Acindards
    Tak stačí se podívat na trailer, ta panda přece musí potěšit každou 10 letou holčičku, takže už jenom ta hra je propagována hodně komerčně. To by bylo v pohodě kdyby se to neprojevilo i v herních prvcích a mechanismech které tu hru brutálně zjednodušili. Tím začal blizz ve wotlku a pokračoval stejným stylem i v cata (kterej jsem nehrál ale hodně jsem o něm četl a opravdu jsem netušil že ta hra se dá ještě víc zjednidušit než to bylo ve wotlku :D). Takže opravdu jsem zvědavej jak moc se ta hra dá ještě zjednodušit, protože už teď to připomíná nějakou barbie hru říznutou pokemonama 3+ :)
  • Tak ono jim to není jedno, předně jim to musí někdo koupit, že? Chápu, že jako hráč W3 tě to pohoršuje, ostatně asi by i mělo, ale ten konflikt na dlouho zmizel, protože se světem se následně dělo spoustu jiného, horšího. Lich King, Deathwing. Objev Pandarie by měl promítnout staré sváry mezi hordou a aliancí, ostatně na tenhle aspekt se chtěl blizzard soustředit, takže odpověď máš už za měsíc. A ještě jedna věc: lidi za to utrácejí peníze, protože je to baví. Koho to nebaví, ten odejde (viz. úbytek hráčů), ale wow má v sobě něco, co se ostatní onlinovky povětšinou snaží akorát kopírovat. Někoho baví příběh a svět, někoho ten samotný systém, jiného bossové v PvE, jiného zase PvP arény, někdo jen sbírá achievy. Kdo nechce, nehraje, to jen zatvrzelí hateři se nám wowkařům smějí, protože to pořád hrajeme. Že vás něco nebaví neznamená, že to je všeobecně špatné.
  • bylo by skvely kdyby byla moznost vypnout zobrazovani brneni na hrudi a kdyby bylo brneni jen na jedno rameno. hlavne na orcich to vypada dobre. nektere sice takove kousky jsou ale jen low lvl. treba podoben je ohozenej současnej boss orgrimmaru (uz nevim jmeno uz jsem to dlouho nehrál, tuším Garrosh Hellscream).
  • Kronoss1
    Já jsem přiznal, že o ní nic nevím? Vážně?? Já jsem naposled hrál TBC a chvíli Lich King, nehrál jsem poslední datadisk a ani to nemám v úmyslu, takže nevím, jestli se tam ten konflikt nějak neposunul, ale asi ne. Abych tedy odpověděl na tvoji otázku, jak vím, že je WoW továrna na peníze. No, prostě je to vidět, bije to do očí, viz. tady medvídci a Kim Čeng Jong. Lore Wacraftu bylo degradováno, aby posloužilo, co největšímu davu lidí, aby za to tvůrci dostali, co nejvíce peněz, za co nejméně práce, to, že si naivní a myslíš si, že to dělají pro hráče, je tvůj problém.
  • mne to pripomenulo filmy jackieho chana
  • Shania
    Jak tedy víš, že WOW je továrna na peníze, když o té hře jak jsi sám přiznal nic nevíš?
  • Ale jednou ročně se vždycky něco najde... Trailer na Heroes 6 je... no naprosto úžasnej. A tak to bývalo i na začátku s WoWkem...
  • Shania
    RE: Monk tam poskakuje jak v klasické cartoonovce "bojuje a současně "uklízí"". Human a Orc se tam divý jak kojot z roadrunnera takové to jeho klasické "WTF".


    To je mimo jiné odkaz na akční filmy s Jackie Chanem, Matrix a spoustu dalších. Ti co to tam vidí, ty to pobaví.
  • Filmek je pekny,vtipny-jednoznacna inspirace v Kung-fu Panda..jen nevim jestli by me neco takoveho potesilo jak hrace WoW
  • Kronoss1
    Protože by herci a filmová studia ztratila práci.
  • MrSanta
    Moc drahé a náročné na čas. Kdyby to chtěl někdo "natočit" rychle, tak se nedoplatí. Pár pokusů už bylo a finančně vše pyramidální průšvih. Navíc na velkém plátně to někdy nevypadá až tak dobře jako na telce. Ale něco ve stylu trailerů na SW: TOR bych si taky nechal líbit. Atmosféra v tom byla lepší jak v celé nové trilogii.
  • Kronoss1
    Filmeček je velice dobře udělán. Že se to změnilo trochu na Anime je asi jasné, ale s tím člověk nic moc nenadělá. WoWko je v dnešní době jen továrna na peníze. Tvůrce udělání nového datadisku tolik nestojí a shrábnou za to nemalé peníze, vlastně je to ideální byznys pro firmu, ne už tolik pro hráče. Pro mě je poslední dobrá hra ze světa Warcraftu Warcraft 3 + datadisk. Prostě Blizzard už neví, co roupama, a tak tam hodí Ásii, ale to, že tam je nějaký konflikt Horda vs Aliance, který se moc neposunul (pokud se mýlím, opravte mě), to nikoho nezajímá. Ale co, já to hrát nebudu a když jim za to lidi vysolí peníze, tak proč ne.
  • residentevilfans
    Otazka proc uz za ty roky neni takovy cg film proc ? *5*
  • MrSanta
    Já bych hrál zásedně za tupouny *14*
  • to jsou v dnesni dobe vsechny hry a nejen hry

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit