Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kostejnesmrtelny
    A tebe kvůli němu opustil tvůj kluk, soudě podle toho, jak tu brečíš *5*
  • Jo, sem si ho dokonce i stahoval. Meč a drak ze spodu na skále jsou nejhezčí záběry.
  • Amylee.Anderson
    To je vtip? Já WoWko nejak nemiluju, ale co to s tim provedli? S pandama jsem se už smířila, ale když se ohlédnu zpět na ty nádherný filmečky, tak tohle je jak pohádka. Ten ork a člověk taky vypadaj jak z pohádky - když si to porovnam s původnim WoW filmečkem, tak vypadaj jak karikatury. Konec toto.
  • Každé MMO je dospělejší jen WoW je pro retardo*aný nerdy
  • Nevím, kromě blizzardích her a těch, ke kterým dělá videa Blur (Old Republic, ME 2, 3 atd.), se mi žádná jiná tak nelíbila. Ještě celkem "konkurenceschopný" byl trailer k Deus Ex 3, ale to nevím, kdo to dělal.
  • Protože na to nemají dost velký tým *3*
  • Proc Blizzard neudela celovecerni film ze sveta WoW v takovehle grafice?
  • A proto jsou hateři tak moc k smíchu *4* super, konečně to někdo potvrdil!
  • pěkná komedie *1*
  • Jojo, taky mne uz zadne jine mmo nebavilo... zkusim jsem TOR tedka jak je ten trial do 15lvl ale ani jsem neudelal 10 lvl a nemam chut to zapnout...
  • Pěkné video, ale mam takový pocit jako kdyby už blizzard přestal brát WoW vážně. Hrával jsem ho dlouhé roky na středni a byly to nejlepší roky co jsem kdy cokoliv hrál, kamarádi na skypu nebo na ventrilu 25 lidi z ruzných zemí. Proti pandam nic nemam a myslim si ze je to odbry krok, protoze jak je známo mneli uz prijit v TBC misto Draenei myslim. Urcite to bude zabavne a mohli by to pridat zase neco nového ale myslím si ze odsouvají WoW na duhou kolej a soustredí se na ten jejich novej projek titan.
  • ja teda mam jako cislo jedna vannila intro ta chvile kdyz jsem hru poprve zapnul x) nesmim o tom premyslet protoze bych si hru asi z nostalgie koupil a kdo vi jak bych pak dopadl :o) prestal jsem hrat na tbc a zadne jine mmorpg uz me pak nebavilo bohuzel :/ jen ultima obcas s pritelkyni ale tam uz je velmi mala komunita
  • Paulcz
    To jsou snad všechny velký onlajnovky. Marný hledat "dospělejší" hru
  • Tady někdo neměl rád dětství *7*
  • No počkej.... snad všechny VFX studia dělaj zdatnou konkurenci ne? *15* Ale je fakt, že Blizzard je na stejné úrovni.
    Jinak podle mě to ostatní hry nemají tak dobré proto, páč moviečka jim dělají normální grafici a animátoři a né speciální samostatný tým. Ale to je jen myšlenka. (nemyslím když to udělá externí studio)
  • To jeste nejakej ten patek rozhodne hrozit nebude.Minimalne ne z duvodu konkurence cgi filmu.
    Nemluve o tom,ze nekdo musi ten motion capture taky odehrat *3* .
  • No to se máš čím chlubit, načmárat to dokáže opravdu každý. *15*
  • Což napadá děti věku 11-16 let.
  • Přesně tak. :)
  • Kronoss1
    Ti tzv. zatvrzelí hateři (to je ale strašný výraz) se vám smějí proto, že vás nechápou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší