Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co ?
  • disney pictures presents
  • HolyHandGrenadeOfAntioch
    Ten člověk je super :D. No, já bral pandareny vždy jako součást Warcraftu (ve Warcraft 3), takže u mě v pohodě *2* .
  • mirekdusinojc
    Jo jo, i z roztomilých pohádkových pand se dá dobře zvolenou atmosférou a správným střihem udělat krvelačná bestie. A příchod do Pandarie jsem očekával už od BC, takže sem rozhodně nebyl, jako zde většina "pravověrných" warcraft fans, zděšený. Ovšem co mě znepokojuje mnohem víc, je ta čím dál silnější bezpáteřnost, která je způsobena možná tlakem na tvůrce, možná vytěžením a celkovou únavou a nejpravděpodobněji obojím. Ať už je to v gamedesignu a nebo v celkovém pojetí. A bohužel nový cinematic to hezky potvrzuje. Už aby tu byl Titan.
  • nn, blizz na to má přímo oddělení které se tímhle zabívá, to nědělá žádná firma.
  • http://tinyurl.com/bq9vhvc
  • Shania
    A budu na tebe hodnej, tady máš seznam:

    http://www.wowwiki.com/List_of_pop_culture_references_in_Warcraft
  • kdybych znal odpověď na Tvoji otázku, tak ji určitš nenapíšu sem, ale snažím se svůj nápad hned někde střelit :-D přeci neznamená, že když se mi to moc nezamlouvá, tak mám hned hlavu plnou toho jak by to mělo vypadat...jinak by jim podle mě rozhodně prospělo temnější prostředí, nějakej exile, ne omalovanky kde už vážně chybí jen trojitá duha. Jasně bys určitě hned napsal, že takový wowko bylo přeci vždycky - barevný, přeplacaný, pohadkový...ale to podle mě není prostě pravda a tohle je už extrém...
  • co já vím tak jen jako hero v editoru světů .. ale byli takoví ožralí mnichové dáli se to tak řict..
  • myslim ze v kampani za orky :)
  • jsem ani nepostřehl, přímo v kampani ?
  • uz tam byli poprve se objevily ve Frozen Throne
  • kostejnesmrtelny
    Ne, nemůžeme. K tomu by byly potřeba argumenty. No nic, popojedem.
  • Kronoss1
    Hádat se můžeme, ale WoW svoje kouzlo ztratilo po TBC. Zlatá éra WoW je World of Warcraft a TBC.
  • Ve světě WOW se už neorientuji ty pandy tam byly už od začátku nebo je tam dodali ?
  • Tak ten pohled zdesenyho orka v case 2.30+- me malem zabil ....
  • mirekdusinojc
    Proč by měl být PvP?
  • A jak přesně si představuješ PVP opening cinematic o pandarii?
  • Shania
    Od kdy? Odjakživa, všechny Blizzardi hry je mají a WOW jich má tisíce.
  • Protože by to stálo jako rozpočet NASA na celý rok. (Jo není to tolik, ale stejně.)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší