Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • O lore warcraftu očividně nevíš vůbec nic ty. Předpokládám, že ten tvůj názorjsi převzal od někud jinud. Jeden pandaren je ve W3:TFT v bonusové kampani jako vtip (bonus), nebylo to myšleno seriozně. Jenže komunitě se to zalíbilo, tak začali zvažovat, že je někde přidají. Takže ty svoje vykřičníky s "lore ve warcraftu před 10 lety" si nech pro někoho jinýho *3* do lore warcraftu to totiž bude patřit, až vyjde MoP.
  • Makres
    Až bude WoWko vypadat jak v tom traileru, tak si ho zase zahraju. *1* Na začátku jsem si říkal, jestli to není trailer na další Piráty z Karibiku. Já už jenom čekám, kdy si Blizzard koupí licenci od Disneyho a dají do WoWka Micky Mouse s Donaldem.
  • tím se nesnažím říct vůbec nic, jen že se tady lidi baví o tom, jestli byl nějaký pandaren i v kampani a já jim postnul odkaz, z kterého poznají, že byl...nevím o co Ti jde, ale asi Tě žere, že narozdíl od Tvého příspěvku je ten můj aspoň k věci, co se vlákna týče *4*
  • Blizzard by se mel spis preorientovat na animaky nez ne hry; hry uz jim nejak moc nejdou, za to humorny videa jo :).
  • Taky je pravda ze je to zasazene do tematu ciny, protoze to hraje nejvic asiatu nez evropanu a amiku dohromady. A jeste k tomu pandy ktere jsou narodnim simpbolem cinanu xD Takze do wowka pribude asi cela cina xD
  • Horší, než Cataclysm to bohužel je hned o několik pandích délek... :/ (Hraju betu.)
    Jinak souhlas s Kronossem - po TBC to šlo do pytle. WotLK mohl mít hezčí grafiku, nejhezčí zóny a parádní raidy (teda jeden parádní raid), ale k čemu to, když šla atmosféra do háje... A bylo to lehký jako prase a best equip měl každý, kdo poctivě každý dne nalogoval. Hnus.
  • Kungfu panda , grcať sa mi chce , hadam sa aspon deti potesia...
  • No filmecek super, na blizzard i necekane trochu vtipnej, spravne akcni. Ale kdo nevidi ze to do wowka nesedi a vyber toho prostredi je ciste ucelovej, tak je proste uplne slepej.
  • Menttor
    Suprovej trailer na novou Kung-Fu pandu! Opravdu povedený, a navíc je to můj oblíbenej animák, takže za mě palec nahoru....jen nevím, proč se trailery na filmy objevujou v herním magazínu *9*
  • ja zas nechapu lidi ktery si chtej za kazdou cenu do wowka kopnout presto ze nikdo nemuze pochybovat ze si stale drzi trun kralovske mmorpg ktera dala lidem spoustu hodin zabavy mam takovej pocit ze se nadavalo i kdyz vychazelo tbc tak kazdej breptal pak prislo wotkl a zase se to opakovalo taky nedokazu pochopit proc nekomu vadi pandy uz jsem psal ze wowko jsem prestal hrat na tbc ale lore jsem sledoval dal a predstava ze by tu mel byt dalsi datadisk kterej prinese dalsi a vetsi hrozbu uz by trosku zavanel stereotypem no nakonec jsem vcera neodolal a hru si objednal a po 3 letech si hru zahraju a sem si jistej ze na serveru sam nebudu *4*
  • Mother_of_god
    WoW som hral len na cracknutých serveroch, nikdy na offic, nemal som to zapotreby...ale pre boha čo sa to stalo ? :D Keď si pustím prvé video z WoW poprípade TBC a pustím toto.. :D No čo, Ázia im dodá zopár miliónov hráčov a zopár desiatok miliónov dolárov na účet..
  • Kronoss1
    Proč mínusy ptáš se? Odpověď je nasnadě. Bohužel je zde spousta WoWkařů (nemusí sem ani psát), kteří si myslí, že WoWko a jeho nové Pandy, Kung fu, mniši a rádoby humor kreslených panáků zasazených v ještě komiksovějším zpracování než Batman a Superman v plenkách, je vrchol herního výronu Blizzardu a zapomínají, že zde bylo nějaké Wacraft III a Frozen Throne. To je první možnost.

    Druhá možnost je, že jsou tu ignoranti, kteří hrají WoWko a nedají mi plus ani kdyby můj příspěvek obsahoval vyhlášení zmírnění násilí, vymýcení hladomoru v Africe, konci terorismu, zabití/propuštění (podle toho jestli jste fašista nebo normální člověk) blázna Breivika, zlepšení životního standartu důchodců a rodin s dětmi, vylečení Ivety Bartošové ze závislosti na Fernetu a v neposlední řadě o vyhlášení světového míru a legalizaci marihuany, protože jsem ten typ, který do WoWka střílí pravým ruským kalašnikovem a prdí u pisoáru jako Karel Drda.
    Možností by bylo víc, ale čas mě tlačí. Jinak ti děkuji za souhlas.

    Edit: Za tu dlouhou chvíli (celé ráno), co jsem vymýšlel tento příspěvek se tam zjevilo plus. Mazat text výše nebudu, nejsem taková sralbotka.
  • OKi, beru. Ale nepamatuju si, že by to před tím bylo uděláno tak, že bych se na to díval s vyvalenýma očima a nechápal absolutně žádnou návaznost. Spíš mě zklamala tahle věc. A tvrdit pod videem "je to pěkný, protože jsme to nepochopili, ti kluci blizzardovští, to jsou kulišáci", no, hele, já nevím :)
  • Nevím proč mínusy, souhlasím. Warcraft 3 byl neuvěřitelně intenzivní SP zážitek ze světa Warcraft, který byl základem pro vznik úspěchu WOW. (W3 + TFT jsem dohrál také alespoň 4-5x)
  • tiscali dajte do boha odtialto ten sprosty prehravac neviem aky to je no debilny az moc.Riadsej si hodte link z youtube lebo tento prehravac je .... jak delo
    http://www.youtube.com/watch?v=m_XuQRkBdAw ked uz
  • Ad lidi rikaj co chtej ostatni to proste nechapou ze pandy byli v lore warcraftu uz prez 10 let! kung fu panda s tim nema nic spolecneho pred 10 lety ten film jeste ani nebyl. Pandareni meli bejt uz ve wowku v BC ale jsou ted, s tou kung fu pandou uz jsou vsichni trapni kdyz nevedi nic o lore a melou blbosti.
  • Kronoss1
    Stejně byl nejlepší Wacraft III + Frozen Throne. Kam se na to hrabe WoWko. Ještě dneska si rád zahraji kampaň za Lidi nebo Pohromu a Orky, i když jsem je asi 20x už dohrál a i rád zabrousím na Battle.net.
  • Kronoss1
    Podle toho, jak to pojmeš. Můžeš to pojmout jako pro malé děti, což je nejnovější datadisk nebo normálně jako byl Warcraft 3 + Frozen Throne.
  • Kronoss1
    A tím se snažíš říct jako co? Že kdyby tam byla Včelka Mája, tak tam udělají zem Úlů? Jen tak mimochodem, já jsem tu kampaň hrál taky a neviděl jsem ho tam, takže zas takovou roli nehraje.
  • Kronoss1
    Asi každý z nás hledal a čekal od WoW něco jiného. Ty si myslíš, že zlatá éra je WotLK, já, že to je jeho konec. Ani jednou jsem při hraní WotLK neměl ten samý dobrý pocit, jako při hraní TBC. Když vás ale baví honění se za equipem nebo za achievmentama, tak směle do toho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit