Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pixar změnil grafiku a uvadí novej film??? mno stejně do kina nepůjdu...
  • JohnyTheZik
    Pche :D.. Diablo 3 ma rovnou 2 uzasny filmecky :D -
    1.) Tyrael: "You cannot judge me, I am justice itself"
    2.) kdyz vstoupi Diablo do nebe a bojuje s imperiusem - to bylo jedno z nejdetailneji provedenyjch videi od Blizzu.

    Ale co od Blizzardu cekat, filmecky jsou vzdycky za 1 ;)
  • Dobře vám tak!! Konečně vylezete po 8mi letech z nor!!! I když skalní jeskyňáci to budou drtit na max lvl i kdyby šlo o poníky vs anakondy :D:D
  • HolyHandGrenadeOfAntioch
    jojo, ale kravičky a skřítkové jsou pro velký kluky
  • trapný...fakt jen pro malý děti. Přitom byl Warcraft III tak kvalitní hra. Čeho je zkrátka moc, toho je příliš
  • Square Enix. Zřejmě jediné CGI studio, které má i na Blizzard...
  • Tak ještě nám zbývá královna Azhara, která se určitě objeví takže nagy ještě potkáme, jen jestli to bude datadisk nebo jen patch.
  • Jé, Kung-Fu Panda je konečně jako hra :-)
  • Erien
    Asi si moc wow nehrál co? Odkazů a parodie různých herců je tam stovky. Krásný příklad ve westfalu Lieutenant Horatio Laine, který vyšetřuje vraždu a dokonce si i nasazuje a sundává brýle.
  • Myslel jsem už aby tu byl titan nebo nagy *4*

    Je to téma, které by mohlo vzkřísit celej Warcraft, resp. zahalit temnotou jako příchod Illidana, DW byl pro mě např. celkem nezajímavej, už jen že se probere blalba drak. A Arthas celkem Ok, ale Nagy mohou být fakt epické, pokud na nich zapracují. Ale kdo ví, chce to nějaké info v BlizzCastu.
  • mirekdusinojc
    Si piš, že ten bude taky. Ještě stále musí živit několikamilionovou základnu hráčů, které se ne a ne zbavit :P
  • Tak tenhle komediální animáč nezachrání ani chlupy toho bílýho medvěda nebo co to je. Na videa ze světa Warcraftu jsem se vždycky těšil, ale tohle mi tam nějak nezapadá.
  • Po to zase vyhral *4* *4*
  • Zde je další leaknutý trailer pro Mists of Pandaria!
    http://www.youtube.com/watch?v=iwVR-LiCQxw
  • Héééj bomba, Rychle spravit plot, "Tady máš", "Dík" bomba moc jsem se zasmál. Jen mi trochu chyběla taková ta "udička".
    Trailer 1,2- Buď čím chceš ve světě války a magie
    Trailer 3 - You are not Prepared - Ty šmejde už to kupuju a jdu tě zklepnout
    Trailer 4 - Only one can be king - No to bych se na to podíval
    Trailer 5 - All will burn beneath shadow of my wings - Zase challange, máš na to?
    Trailer 6 - Pandy jsou ftipný ... Jako ano souhlas ale koupím si kvůli tomu hru?
    (Kdyby to alespoň ten Jack Black namluvil)
    Bomba trailer, ale pro mě nic moc reklama
  • Nebo Naga datač *3*
  • Mno jistě někomu došly argumenty tipičtí nerdíci hrající WoW s*áčku barevnou patlaninu co si hraje na fantasy
  • Ano, byl to easter egg. I podle nich.
  • Shania
    Na začátku byli jen orci a lidi. Všechno ostatní tam dodali:)
  • Kungfu panda byl dobrej animák, ale dávat ten komickej styl do videa na WOW .... a celkově do hry. (Podle mě to bylo v FT jen Easter egg).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit