Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nech Asury, z těch všech prcků co sem ve hrách viděl vypadaj nakonec nejlíp.
  • Tak teď ještě dok*rvit Starcraft, ať to máme kompletní! *1*
  • mirekdusinojc
    True story bro!
  • kostejnesmrtelny
    To bych se hádal.
    "Zlatej věk" WoW byl WotLK během 3.0 a 3.1, tedy v době Ulduaru. Nejlepší raid v historii hry, nejhezčí zóny, hudba, úžasnej příběh a lore obecně, o záporákovi ani nemluvě, "hlavní" město...a všechny ty věci, který hru dostaly do současnýho politováníhodnýho stavu měly teprve přijít.

    IMO *2*

    EDIT: Ten mínus není ode mě *3*
  • a pak lidem vysvětluj, že pandy byly součástí univerza před nějakou pohádkou od dw, když k tomu chlapci z blizzardu snad míří cíleně. Ano, výborná řemeslná práce a zasmál jsem se. Ale kde je sakra ta epičnost a momenty kdy jsem na jejich launchovy videjka koukal z otevřenou hubou - např. tbc
  • Já vím proč jsem to napsal *3* nejsem jak někteří ostatní *2*
  • Kronoss1
    TOR nemá hnusnější grafiku, mně se zdá lepší, ale jinak to je opravdu fail, co se MMO týče. Příběhy jednotlivých postav jsou ale zase výborné, ale na 50 lvl je to nuda.

    A jen tak mimochodem. WoW je od TBC taky fail.
  • mirekdusinojc
    Hmm, to je snad poprvé, co se Blizzard odklonil od relativně realistických postav k přiznané stylizaci. Ale jinak pěkné.
    Hmm a škoda té mizerné YouTube "HD" kvality, která nádherně zkurvila všechny detaily na kterých u takovéhoto videa dost záleží - odlesky kůže, jednotlivé chlupy a vlasy a pod.
  • okej sorry... dělá :D
  • až na to že ty videa nedělá blizz pokud vim ale firma přez CGI ;)
  • +10 *1*
  • Trailer naprosto genianlni nicmene radeji si pustim Guild wars 2 nez Kung fu pandu :-)
  • kostejnesmrtelny
    TOR je strašnej fail a další potvrzení, že jakejkoliv pokus o MMO, kterej se spokojí s přeskinováním WoW mechanik do jinýho univerza je nutně odsouzenej k zániku. Navíc...nechápu to, fakt ne, ale ta hra je graficky o dost hnusnější, než WoW, který je postavený na 7(?) let starejch základech.

    Slyšel jsem nicméně, že Secret World je hodně povedenej. Zrovna stahuju tří až pětidenní trial. Vypadá to, že to není úplně klasická kopírka WoW.

    Co se WoW týče, určitě pandy zkusím, minimálně na měsíc a možná nakouknu do prvního raid tieru. Akorát čekám, až mi doběhnou 3 měsíce od poslední aktivity, abych z nich vydoloval realm-transfer zadarmo. Horší než Cataclysm to bejt nemůže, ne? Že ne? ŽE NE?????? *13*
  • walltar
    Video, ostatně jako každé WoW video, je perfektně zvládnuté ... Jenom škoda že ta hra je taková jaká je.
  • Nestačím se divit *8* Tohle je warcraft? *8* ale zasmál jsem se
  • Chvylu som mal dojem ze sa jedna o "vazne" videjko, ale velmy rychlo som bol vyvedeny z omylu. Akoze wtf ?
  • Dle tvoji gramatiky soudim, ze zakladni skole jsi se taky uspesne vyhnul...
  • Oproti fanouškům blizsr*če mám totiž vkus a takovímto srajdám se vyhýbám
  • Jo počkej... jo to pak jo, já si spletl Blur s BlueBolt, který jsem nedávno zkoumal tak jsem myslel, že je do toho zatáhlé i klasické VFX a CGi movie studio *8* *1*
    Jo, u her určitě, ale pořád je tu problém, že Blur je externí a firmy si ho musí zaplatit *4*
  • Tak ono je to jak z pohádky proto, že do toho tahají vtip, což je fakt trochu demoralizující. Přitom ten začátek vypadal slibně :| A pak ty tváře... *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší